2008 rok příprav, 2009 začínáme stavět

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky. tak je tu někdo, kdo to plánuje jako my??? V roce 2008 chystáme vyřešit a nechat udělat projekt, stavební povolení, vyřešit podmínky CHKO (pozemek máme v CHKO) a rok 2009 bude ve znamení začátku stavby. Nebo jak už daleko jste se svými plány, co už máte zařízeno???
Profilova fotka
to je uz do domecku :-D ... libi se mi usporadani v te oranzove.... ale barvy by byly jine.... asi nejakou zelenkavou... jako jarni x-) ... a nechceme moc obkladacek... spary jsou na hov** ... jen za vanou a sprchacema bychom dali obkladacky a potom jen vymalovano x-)
Profilova fotka
hmmm, to mě nenapadlo mít vymalovanou koupelnu... no vidíš, zas mám o čem přemýšlet :-D my hlavní koupelnu asi v té dooranžova budeme mít... ale to je jen zatím představa, kdo ví, co se mi za rok bude líbit... :-D a teď máte koupelnu jakou?
Profilova fotka
no, ted mame koupelnu ve stadiu prerodu.... mame tam oblady bily a jsou v tom svetle zeleny šmouhy... takovy nevyrazný, skoro to neni vidět... ale je to proste do zelena .... takze bily zdi, bily obklady, stejně barevny i jako dlažba na zemi... fakt jak v nemocnici.... tak jsem se jali to trochu zvyraznit.... a vymalovali jsme strop a zdi nad obkladama svitivně zelenou (jako je zeleny zvyraznovac :-D ) .. zatim to mame jen jednou... a je to šmouhatý, takze budeme malovat dal.... je to sice trochu vyraznější... ale je to supeeeer x-)
Profilova fotka
no já si myslela, že ještě nemáte úplně hotovou koupelnu... ty jsi na tu zelenou viď? ;-) no jo, každý mámer nějakou úchylku... já teď za výlohou viděla lila kabelku, tak jsem okamžitě tam letěla, úplně hotová, a pak mi došlo, že s emi vlastně k ničemu nehodí, že je to jen postižení ze svatby :-D :-D :-D nějak mě ta lila nepustila... :-D přemýšlela jsem, že pro holčičku bych udělala lila pokojíček, s bílou a třeba růžovou, ale nakonec bude jeden pokoj, velký, a až budou větší, taK JIM ho přepažíme... takže oranžovo, žluto, zelený
Profilova fotka
teeeda, ty uz mas jasno :o)) no, ja jsem nikdy moc zelenou nemusela... ale v te koupelne se nedalo delat jinak, kdyz uz tam byla ta zelena dana.... a v kuchyni to samy, mame tam stejnou dlazbu jako v koupelne :o((( Ale jinak mame modrou loznici :o))) ale do noveho bych ji chtela cervenou... v te modre je to takovy studeny :-(
Profilova fotka
no je fakt, že taky máme modrou ložnici a ta se mi teda zatím líbí, ale byla jsme ulítlá i na modré koupelny a z těch už ale ustupuju... přece jen ta teplá barvička by byla lepší... wwwoooooooooooooooowwww červenou :-D :-D :-D
Profilova fotka
Teta se strejdou mají v ložnici modrý strop, kousek od stropu dolů ještě tak 10-15 cm modré a zakončeno samolepící tapetou (jen proužek) a vypadá to přímo skvostně! Je tedy fakt, že mají pidi ložnici, tak nevím, jak by to vypadalo na 18m2 pokoji :-) ale je to moc hezký, ty samolepící tapety mají všude a je to kouzelný (pouze proužky).
Profilova fotka
myslíš tu borduru? tu máme taky v ložnici ;-) no uvidíme, jak ložnice bude nakonec v domečku... a vůbc jak sladíme ty barvy... teď máme obývák ornžovo zelený a fakt se mi ta kombinace líbí, že bych si to dokázala představit i do domečku, navíc jak to budeme mít propojený s kuchyní a jídelnou, tak se tyto barvy i nabízejí... na druhou stranu mám chuť zkusit něco nového.... tak nevíííííííííííííím... :-D
Profilova fotka
No to já bych taky zkoušela, ale bojím se, zda by se to třeba brzy neokoukalo a pak bysme to nemuseli zase měnit... Nooo, ještě uvidíme :-) každopádně čerpáme dost inspiraci od strejdy, on je fakt šikovnej a mají stejný vkus jako my a dobré nápady... Už abysme ten náš vysněný domeček zařizovali a řešili takové "drobnosti" :-) Starosta nám dal včera vyjádření od obce - schváleno ;-) a dnes nám přišlo vyjádření od vodařů - schváleno, takže zítra jdeme na životní prostředí a na stavební úřad pro razítko a snad by se do měsíce a půl nejpozději dalo kopat :-) to je paráda, když se to tak hezjbe kupředu x-) Jen aby se to někde nezvrtlo, ťuk ťuk na dřevo :-)
Profilova fotka
no my dnes nebo zítra dostaneme tu studii, tak budeme zas taky o krůček blíž :-) x-) to okoukání - proto mám chuť udělat jinej obývák, než máme teď, že přece jen po peti letech by čšas na změnu byl... abysme neměli nově zařízený obývák, v podobných barvách a vlastně už by nás to nebavilo... no, mám ale starosti co? :-D :-p
Profilova fotka
Luci, to jsou normalni starosti... ja porad resim koupelnu a taky poradne ani nevim, jak ten dum bude vypadat :-N Ale vcera jsem mluvila s jednim znamym stavarem... a ten mi rikal, ze jestli chci kvalitni bydleni, tak at si poridim drevostavbu... ze v tom bydli americani, kanadani a vsechny seversky zeme... a ze je to fakt kvalitni.... ale ja tomu porad nejak neverim.... dve desky a mezi tim je vata :-. ... no, vypadato, ze zas tak moderni nebudeme :-x
Profilova fotka
JJ, my taky ne :-D prostě zděná zeď je zděná zeď ať si kdo chce co chce říká... americký baráky - děkuju ale fakt nechci.... zaklepeš na zeď a máš pocit, že t celý barák spadne... nehledě k tomu, že oni to i tak staví, že když přijde hurikán - no co, tak si postavíme nový... rozhodně z Ameriky bych si vzor nebrala... těm severským bych celkem i věřila... ale... kdepak... :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Jéééjej! Ty americký papundekly? jen to ne!!! Asi taky nejdem s dobou.. Holt - cihla je cihla ;-) Srubová stavba je krásná, ale tak nějak do horský vesničky, do "normál" zástavby se nehodí. Ale jinak tomu fakt nevěřim, viděla jsem toho hodně a fakt ne, děkuji :-)
Profilova fotka
Souhlasím, srub by se mi líbíl jako chalupa ;-)
Profilova fotka
Tááák, holky, včera nás všude velice potěšili, předali jsme dokumentaci na životní prostředí a podali žádost na stavebním úřadě o stavební povolení. Všude byli hrozně milí a vyšli nám vstříc, poradili a že už se máme jen připomínat, aby to paní vyřídila co nejrychleji. Paráda!!!! Taky nám volali z banky, že máme hotový odhad na domeček, že dávají hypotéku ke schválení a do konce měsíce budou hotovy smlouvy k podpisu! Super! Taky nám psal pán ze stavební firmy, že už má rozpočet z 80% hotový a do konce příštího týdne nám ho předá! Super! Všechno jde kupodivu jak na drátkách :-) Jen aby to tak zůstalo :-) A ještě nám přišel dopis od sousedů, abysme se vyjádřili k jejich stavbě, tak už to tam u nás bude zabydlenější :-)
Profilova fotka
no páni =-) :-. tak to gratuluju a doufám, že se tímto přístupem od vás nakazíme i my a půjde nám to tak ytak ;-)
Profilova fotka
Luci, neboj, není to všechno zas tak hrozné, jak jsem se toho děsila na začátku 8-) Jakémukoli dotazu jsem k dispozici ;-) Je to mazec!!! Držim moc palečky!
Profilova fotka
drž drž, mermomocí chci začít letos, abysme se příští rok stěhovali...
Profilova fotka
No my se do toho taky pustili hned :-) Původně jsme chtěli jen plánovat a stavět až příští rok, ale nějak se to všechno sešlo ve správný čas na správném místě a jdeme do toho hned. Je to fakt super! My bysme nejradši bydleli ještě letos a slavili Vánoce ve svém, i když asi ne ještě úplně dodělaném, ale byla by to paráda... Hmm, docela naivní, co?... Ale krásnéééé :-) Je pořád třeba o něčem snít ;-)
Profilova fotka
tak už máme studii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vypadá to mooooc krásně x-) teda jinak, než jak jsme prapůvodně chtěli, ale co se dá dělt.... bude náš a to je důležitý :-) takže ve středu jedeme na stavební úřad a CHKo aby se k tomu vyjádřili, a můžeme pokračovat x-) ta cena byla i jak jsme se s ním domluvili (těch 12 000,-, takže max spokojenost) :-)
Profilova fotka
Luciiii, velka gratulace.... tak to nejdulezitejsi mate za sebou ;-)
Profilova fotka
no nevím, spíš před sebou... tohle byla brnkačka domluvit se co vlastně chceme a co tam půjde... teď ty úřady :-p z toho mám strach, ale pořád doufám, že když jsme vše dodrželi, že teda to snad půjde.... já prostě chci letos stavět!!!!
Profilova fotka
ja myslim, ze u me bude nejhorsi vymyslet, co tam chci a tak.... s uradama se snad uz nejak poperu... :-D
Profilova fotka
dneska mame zase rande s Vratou... tveho muze vidim uz casteji nez tebe :-. ...
Profilova fotka
a to by možná stálo za to se nad tím zamyslet :-D já vím, že zas randíte, naštěstí tedy ve třech :-D ;-) jé, to vymýšlení je právě super!!! :-)
Profilova fotka
Luci, pekny vikend... snad se pristi tyden uvidime :-N ... a ja to tu balim a padim za Vratou ;-)
Profilova fotka
papa a taky hezký víkend :-) my ho zas po dlouhé době strávíme doma, tak se těším :-)
Profilova fotka
tak ve středu nás čeká CHKO a stavební úřad, tak držte palce, ať to nesmetou hned ze stolu :-p ale myslím, že nemají proč... jinak mým rodičům se domeček moc líbí, tak máme radost, že s enbude líbit jen nám :-D ;-)
Profilova fotka
Lucinko.... drzime palce.... a nam se vas domecek taky libi ;-)
Profilova fotka
Luci, máte moc hezkej domeček!!! A neboj se, určitě to ze stolu nesmetou! Nemají důvod. My se taky hrozně báli, ale narazili jsme na hrozně moc milou paní, která nám moc pomáhá, je fakt skvělá, sama říkala, že jí máme honit, aby to bylo vše včas a kdyby něco, hned nám zavolá, ať to odsejpá a nezdržuje se to. Tak už jsme jen napjatí, jak to dopadne... Ještě dnes musím zavolat na životní prostředí, jak to dopadlo tam... Držím palce!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?