Dokončení stavby+kolaudace jaro-léto 2009

Ahojky kdo planuje se tento rok přestěhovat do domečku:-))jako já :-)
Profilova fotka
Ahojky Petro,měli nám předávat domeček prosinec 2008,ale jak to tak bývá,tak se termín posunul na únor 2009. :-( Snad tenhle termín dopadne,chtěli by jsme se stěhovat právě na jaře.Jsme trochu tlačený prodejem bytu,protože by jsme chtěli umořit větší část hypotéky,které končí fiksační období v srpnu.A kdy se máte stěhovat Vy? ;-) Ivča
Ivuš tak my tak počítame v květen pokud vše půjde jak má,my máme sice statní byt ale budem ho měnit ze známou tak nějaké penízky budou na dokončení.Nám hrubou stavbu s okny a hlavními dveřmy stavěla firma a zbytek sami podle fotek a dneska jsme koupili krbová kamna tak konečně začnem zase v domečku něco dělat už se těšíme. Hypotéku jsme ani nevyčerpali brali jsem si 1190000 a nakonec jsme vybrali 1129000 tak jsme ušetřili roky a zbytek ze svého a fixace bude za 4,5 roku počítam tak ji máme co 5 let :-D Už se těším na nastěhování a konečně v létě budem travit dovolenou aspon tuhle na zahradě bo tam bude moc práce chodníčky,ktičky a stromečky nasadit a hlavně plot a tuje kolem plotu at je klid od sousedů a možna další rok pokud bude mrně tak pejska :-D je toho hodně ale musím být skromna bo vše bude jak jsem řekla financovat sami ;-) Petra
Diskuse pokračuje po 2 měsících
čauky tak to jsem opravdu jediná co se bude stěhovat na jaře sklonku začatku léta do domečku?? :-(
Ahojky Petro, tak se přidávám měli bychom se stěhovat snad do měsíce. Máme v bytě bígla a už ho chceme dát ven, tak mu musíme udělat ještě voliéru, protože nejsou ploty, a asi jen tak nebudou, sousedům se nějak nechtějí stavět :-( Jinak kol baráku máme zatím pěkný nepořádek, naštvala jsem se a aspoň jsem začala vysazovat živý plot a snad tenhle víkend před terasou zaseji trávu....
mispule tak super už jsem si myslela že budu na to sama stím stěhovaním my pokud už bude tento tyden revize elektriky a koulaudace vody tak hned pro hodiny a hura stěhujem se není na co čekat :-) o bordelu kolem baraku nemluvím je to masakr a to máme dřevostavbu a to jsme si nemyslela že kolem baraku bude tankodrom :-( ]-( :-) ale už se to začína tvařít k lepšímu tak se těšíme na stěhování :-)
Profilova fotka
ahoj mam dotaz musi byt stavebni povoleni kdyz se dela jenom prestavba domku prosim poradte budu velice rada
Profilova fotka
holky dávali vám nejprve parapety a potom jste malovali? díky ,
ple:tak na první dotaz bych odpověděla že asi ano ale spíše se zeptat na stavebním uřadě a popřípadě a jakou přestavbu jde pokud to je něco malého bych se na to vy... ale pokud přestavba celého domu tak to si myslím že ano Martino:a ja mam sice ve vnitř palubky ve všech pokojích ale dávali jsme se jak jsme měli nalakováno tak ja bych je dala až pak aspon je nemusíš dvakrát pucovat :-)
tak 12.7 jsme se přestěhovali a bydlíme ještě máme pár malých problémků ale ty se vyřeší a to jsem jedina co jse ted na léto přestěhovala?? byla to dlouhá roční cesta ale jsme na konci a jsem za to moc ráda :-)
Nikdo se ted nestěhuje?? :-(
tak vidím že na tot léto se nikdo nenastěhoval to je škoda nás ted za pár dnů čeká kolaudace tak doufám že vše klapne tak držte palečky a jak vy co jste se nastěhovali??
Profilova fotka
my stěhovat budeme do 14dnů. :-)
Článek se načítá
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?