Stavební veletr Brno 22.4-26.4.2008

Profilova fotka
Ahojky holky, chci se zeptat nebyla jste některá už na stavebním veletrhu??Jaký na to máte názor, stojí to za to??My se chystáme v sobotu :-)
Profilova fotka
ahoj my byli včera už třetí rok a dycky se nám tam líbilo. Záleží co zrovna hledáš. Loni sme sháneli cihly a tašky, letos sme koukali po vchodovkách, podlahách a vaně. No a v pavilonu Z je vždycky na co se koukat:-)
Profilova fotka
Super tak to jsem moc ráda my chceme začít stavět domeček takže budeme koukat asi po všem, cihly, podlahy stavební firmy atd. no jsem zvědavá jak pochodíme...Děkuji za info :-)
Profilova fotka
Je dobré, že tam najdeš hodně věcí na jednom místě, a vidíš to na vlastní oči. Přeci jen na netu nebo v katalogu to není ono.
Profilova fotka
lil - zaregistruj se na www stránkách výstaviště a máš vstupný za polovic, místo 120 jen 60 :-D
Ahojky, tak my tam byli s manželem letos - tuto středu. Jinak jezdím se šéfem. Moc se nám líbilo "Z" - koupelny, sanitární keramika, obklady. Je se na co koukat i v pavilonu podlah .. určitě je to výborná inspiračka. Mám pár fotek ze "Z" ve svém albu Iva a Roman ... inspirace II - tak se tam jukněte :-) určitě se vám tam bude líbit
Ahoj, ve srovnání se stav.veletrhy v Praze je to větší, víc vystavovatelů. POkud někdo hledá inspiraci je to lepší to vidět "na živo" než v katalogu. To je pro mě jediný důvod, proč tam chodím ,- "na čumendu"- zkouknu novinky, nějaké "vychytávky" (třeba ta svítící podlaha letos),oblíbený pavilon Z se zařizovákama, ale jinak zbytek si raději zjistím na netu (nechám si poslat katalog či CD), případné konzultace, jak konkrétní výrobky přesně užít, řeším mailem či telefonicky, u mnoha stánků jsou stejně jen brigádně nějaké hostesky, které o firmě a jejich výrocích skoro nic neví a dají vám max.vizitku na firemního technika :-N
pritel delal letos brigadne u security a hostesky se prej moc libily... nevernik jeden... jinak my tam jezdili se skolou (stavebni prumyslovka) po dva roky a vzdycky uzasny zazitek. (vozili jsme letaky pro projektovani rocnikovych praci) souhlasim, ze nejvetsi uspech maji i u me koupelky v pavilonu z. :-D
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?