Menu Forum

Termín dokončení stavby - červen 2008

(Zamčená)
23. říj 2009
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 681 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 681 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -.
My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... emoticon
18. led 2008 ve 12:15  • Odpověz
 Přidej příspěvek
1 2 3 ... 64
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1463 příspěvků. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1463 příspěvků. Region Pardubice.
 tak stavbu asi budeme mit hotovou do leta,ale pak vybavovani a takovy veci, takze to vidm stehovani na vanoce
18. led 2008 ve 14:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 godi: přece nebudete stěhovat půl roku ne? emoticon Já ani nevim, jestli to do toho konce června stihnou...tak si řikám, že budu počítat spíš s koncem srpna, ale zatim jsou v termínu ťuk ťuk ťuk... emoticon tak se uvidí a na Vánoce už tam chceme bejt na 100 % a s tim zařizováním nevim...jestli vůbec zbydou nějaký peníze na nábytek emoticon
18. led 2008 ve 14:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 kacabacka:
neni to jen o stehovani,ale taky o vyberu zarizeni a na vsechno mas dodaci lhuty. Napsala jsem to asi blbe, spis jsem myslela tak ze proste vanoce 2008 bychom chteli uz v novem, aby bylo vsechno hotove. Nemame duvod spechat, byt mame 2+1, takze rekneme ze nas nic netlaci a a zaridim si domecek tak jak se mi bude libit...
Taky zalezi jak rychle pujdou jeste dokoncovaci prace a jak budou penizky, takze ty vanoce jsou takovy nejpozdejsi terminemoticon U nas je problem ze se ted "zaciname" hadat cim vybavit baracek, prece jen kazdy mame svuj vkus - treba ja bych chtela postel jen s jednim celem, manzel chce celo i dolu v nohou a tak nevimemoticon
Pockej, takze budete bydlet,ale nebude nabytek?? To snad neemoticon
18. led 2008 v 17:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
iza
Registrovala se 13. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 160 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
iza
Registrovala se 13. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 160 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 ahoj..my máme mít termín dokončení začátek května...tak počítám, že tak koncem června stěhování... emoticon
18. led 2008 v 17:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
iza
fotoportrét
fotoportrét
iza
 jinak se zařizováním...pokudmá člověk peníze jde to raz dva emoticon ..no my jich tedaasi mít moc nebudeme tak to taky bude raz dva emoticon
18. led 2008 v 17:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 godi: no, jelikož my teď máme takový provizorní bydlení - bydlíme už rok na chalupě, tak se už těšíme do novýho emoticon Neni to tak, že budeme bydlet bez zařízení. Kuchyň tam bude, tu si necháme udělat od truhláře, už máme hotový přízemí, takže v podstatě už tam může jít zaměřovat, tak by to měl do června v pohodě stihnout udělat...Sedačky do obýváku taky máme, telku a dvd taky, postele taky. A pak takovej provizorní stůl do kuchyně a židle. Takže jako první budeme asi kupovat nějakej prádelník, tv stolek, konferenční stolek a pak teprve postel a noční stolky + stůl a židle do kuchyně...moc tam toho nábytku mít nebudeme

iza: to je jasný, jak jsou prašule, tak to je jednoduchý, my musíme ještě udělat terasu a přední ...tak to taky nevim z čeho emoticon
21. led 2008 v 09:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 chtěla jsem říct přední plot emoticon
21. led 2008 v 09:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 kacabacka:
no tak to chapu, kdyz clovek bydli takhle, tak chce do noveho co nejdrive.
23. led 2008 v 16:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 godi + iza: a v jaký části stavby jste teď? Nám maji zítra pokládat strop...
24. led 2008 v 09:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 kabacka:
my mame postaveno, ted se delaji vnitrni upravy, ale voda, elektrika a plyn je rozvedeny. Zrovna zitra jdeme natirat prvni vrstvou laku palubky a budou nam pokladat podlahu v technicke mistnosti
25. led 2008 v 17:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 630 příspěvků a 1 album. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
hamar
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 630 příspěvků a 1 album. Region Šumperk.
 Hoj holky, hlásím se k vám, počítáme taky, že bysme mohli do prázdnin tak provizorně bydlet, ale uvidíme. Bydlíme u mých rodičů a chceme už být sami, tak snad to zvládneme.
Jinak my máme hrubou stavbu, okna emoticon , příští týden budou dělat příčky, další týden eletriku (ale to tu máme jarní prázdniny a většina lidí jede na hory), pak voda, topení, omítky. Snad to zvládneme do června emoticon
27. led 2008 ve 20:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
no, na to, ze toho vetsinu nemate mas docela sibenicni terminemoticon ale tak pokud uz mas vymysleny vybaveni kachlicky, obklady atd. tak mozna,ale pokud to zvladnete, tak budete dobry. Jeste zateplne z venku, pokud budete delat a fasada taky trochu zabere a bez fasady ti to nezkolauduji
27. led 2008 ve 20:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 godi1: já bych řekla, že fasáda není podmínkou ke kolaudaci, teda pokud se od roku 2008 nezměnil zase nějakej zákon emoticon

hamar: já myslim, že byste to mohli v klidu do konce června stihnout emoticon Dyť už máte celou hrubou stavbu + okna. My máme taky termín na konci června a máme zatim jen přízemí a strop...
29. led 2008 ve 12:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 kacabacka:
no ja nevim,ale vim ze tchan nemuze kolaudovat, protoze nema fasadu. Nevim jestli je to jen nejake narizeni mistniho uradu,ale tak mi to rikal manzel, tak nevim.

No jo, hruba stavba je to nejjednodusi,ale ted teprve zacina ta piplacka, ktera neni videt a jestli jeste budou zateplovat. No tak to je dost velka fuska... ja si myslim ze to je dost " o hubu" se pri tomhle stavu v cervnu stehovat
29. led 2008 ve 20:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 godi: hmm tak to je divný... sousedi fasádu nemaj a zkolaudovali... emoticon

My máme 40 Porotherm a zateplovat už nebudeme, za 1. to neni potřeba, stěna je dost tlustá a vyhovuje to standardům a za 2. se pod izolací drží různý brouci a plísně... emoticon
30. led 2008 v 09:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 godi: nevím jak u vás, ale u nás na kolaudaci nemusí být ani vevnitř usazený záchody, ale musí to být nachystaný na usazení, fasáda nemusí být už vůbec. Jinak vymyšlené už máme všechno a myslím, že šibeniční termín to není. Mám na to šikovný chlapy. Eletrika s vodou je hotová za týden, 14dní, pak omítky a podlahy a nakonec dokončovačky.Samozřejmě, že nebudeme dělat fasádu, když nejsou hotový vnitřky.
Zateplovákem se budeme bavit až podle korunek. Nebo tak jak to dělal náš soused. Lepil 3 zateplováky denně po práci emoticon
30. led 2008 ve 12:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 hamar: kolik budeš mít koupelen? A už máte vybraný obklady? Jaký záchody, vanu, umyvydlo? A co kuchyň???
Taky si myslim, že se to dá v pohodě stihnout... emoticon
30. led 2008 ve 12:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
tak to mate dobry, vim ze tchan to ma takhle, asi je to jen nejaka mistni vyhlaska, nevim nedokazu soudit.
Ja osobne bych neda nesla do baraku, ktery neni komplet hotovy.

Tak asi se to da stihnout,ale clovek si makne. Ja nemuzu moc posuzovat, my nikam nespechame, takze si delame jak je cas a potreba. S obkladama taky ted valcim, mame dve koupelny a porad nevim jake obklady, kuchyn uz mam vybranou i nakreslenou, takze jen do vyroby. Jinak zachody a umyvadla mame koupeny uz rok a vanu taky vim jakou, takze v tomhle je to pohoda
30. led 2008 ve 12:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 godi: my právě bydlíme u našich, takže na to celkem šlapeme. Já taky nechci jít do nezařízeného, ale nebudu zařizovat celý dům, jenom nejdůležitější prostory, který budeme obývat emoticon
Obklady taky řešíme. Do jedné koupelky už je máme koupený, i vanu a umyvadlo, ale do druhé ještě řešíme. Koupelka dole je malinká, takže to nechci přeplácat. Do toho známá dělá s koupelkama, takže to půjde přes ni. Záchody chci obyčený, kdybych chtěla geberity, tak nám to hrozně zmenší prostor.
Kuchyň už taky plánujeme, stolář už ji má nakreslenou, takže akorát čeká, až tam budou omítky a říkal, že ji bude mít do měsíce hotovou.Bude nám toho dělat víc, takže mu na té zakázce celkem záleží emoticon

godi: celkem se divím, že musí mít tchán fasádu, s tím jsem se ještě nesetkala. Vím, že když ji máš, je to lepší, ale u nás se to píše do nedodělků a dají ti lhůtu (myslím 4-5 let) na dodělání emoticon
30. led 2008 ve 13:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 no jo, tak to chapu, ze uz chcete byt ve svememoticon my mame byt 2+1 takze nas nic netlaci, takze v pohode, dali jsme si termin ze vanoce chceme v novem, hotovem
No ja jsme mela do horni koupelny taky vybrany,ale ted se mi zalibili jiny, tak nevim a do dolni to vubec nevim, to vybira manzel, tak jsem zvedava. Taky mame normalni zachod, me to nevadi, takze na co zbytecne utracet.
My omitku mame v kuchyni,ale nemam jeste vybrane kachlicky, takze zatim kuchyn "stoji"

Hele, ja nevim jak to presne je, ja se o to moc nezajimam, jen jsem se jdou ptala, proc to uz nezkoladuje a ze pry musi byt fasadu, vic k tomu taky nevim....
30. led 2008 ve 13:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 No, jsem zvědavá, jak to u nás dopadne a kdy budeme v novém. Ne, že by to s našima bylo hrozný, je to v pohodě, ale přece jen ve svém je ve svém. Už se hrozně těším, takže snad to půjde podle plánu. Tento týden se vyzdili příčky, příští týden budeme stát, protože jsou u nás prázdniny a všichni míří na hory, tak snad se to pak znovu plynule rozjede.

Koukala jsem k tobě do alba, z venku ten domek nevypadá zas tak velkej, ale ze vnitř to asi bude super emoticon
30. led 2008 ve 14:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 hamar: jakto, že by ti ty geberitový záchody zmenšily prostor? Dyť je to splachování ve zdi ne? Taky máme dole malou koupelnu - jen záchod, malý umyvadlo, sprcháč, topení na zeď a konec...Akorát pořád nemám představu, co tam dát za obklady, modrá a zelená na mě působěj dost studeně...Taky se mi líbí krémovo-hnědá, ale to mi přijde taky takový ponurý emoticon
My bydlíme na chalupě, takže na to taky dost šlapem, takže doufám, že se nejpozdějc v září přestěhujeme emoticon
30. led 2008 v 15:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 kaci, já si myslím, že se někam musí dát ten geberitový systém. Naši to mají v bytě u stupaček, ale myslím si, že to do zdi nedáš, ale nechci kecat. Bych se na to musela zeptat. Já to nechtěla, tak jsem nepátrala. Zkusím to někde najít na netu. My to máme s tou koupelničkou dole taky tak. Řekla bych, že máme celkem podobný baráky emoticon Teď je to tak malinký, že si tam nedovedu představit ani ten sprcháč, natož tak ještě k tomu záchod a umyvadlo a žebřík emoticon emoticon
Já taky modrou a zelenou nechtěla, žlutou mají naši a červená se nelíbí manžovi, takže jsme skončili u oranžové. Je to taková teplá klasika emoticon
30. led 2008 v 16:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
tak zevnitr si muzes udelat predstavu podle planku,ale mas pravdu, na to jak to ma velky mistnosti to zas tak velce nepusobiemoticon
Na hory nikdo nepojede, neni snihemoticon No my zitra nalakujeme posledni vrstvu laku na palubky a pokud to vsechno dobre pujde, tak snad o vikendu zacneme mlatit
30. led 2008 v 19:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 kacabacka:
a co neco treba zluto-bila,ale takova ta zariva? Kamoska to ma v koupelne a vypada to dost dobre.Ja jsem objevila v Siku oranzovo-bile (viz. album) to je taky takovy zivy.
30. led 2008 v 19:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 godi: kéž by, ale v Krkonoších se zasněžuje, takže pojedou emoticon Ale aspoň tam pouklízíme ten borďas po nich a musíme zafoliovat okna. Slepili jsme z nich tu pásku (pán říkal, že čím dýl to na nich bude, tím víc se bude to lepidlo chytat) a pak můžou zvesela pokračovat v krasojízdě emoticon
30. led 2008 v 19:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
tak jeslti bude vubec nejaka zima, aby mohli zasnezovatemoticon
Tak ty folie se davaji dolu hlavne kvuli tomu, protoze kdyz na to sviti slunicko, tak by se ti ty pismenka mohla obtisknout na to drevo a uz to nedostanes dolu...
30. led 2008 ve 20:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 No, tak nějak to říkal emoticon
Bohuzel, že třeba u nás je v noci pod nulou, takže na zasněžování ideální podmínky, ale týden uteče rychle a pak to zase pojede. Teď jsem zkoušela na ikeaplanneru navrhnout kuchyň, abych měla představu, ale je to divný. Tak budu muset počkat na stoláře emoticon

Kacabacka: jak jsme se bavili o těch geberitech, teď jsem koukala komusi do alba a má tam taky úskok na tu konstrukci emoticon
30. led 2008 ve 20:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 hamar: ty jo, podle fotek to vypadá, že máme fakt hodně podobnej domek...obzvlášť ten obývák mi přijde naprosto stejnej emoticon Máš někde nákresy? Já je zkusím nascanovat a vložit, ale nevim, jestli se mi to podaří...
Ohledně toho záchodu... ten splachovací systém (nádržka) se podle mě dává do zdi a zazdí se to, z tý zdi pak kouká jen ten splachovací panel a pod tim závěšenej záchod...

godi: jo, přesně tyhle obklady má naše sousedka, takže jsem to viděla i v reálný koupelně jak to vypadá, je to hezký, ale pořád nějak čekám jestli bude něco lepšího emoticon
31. led 2008 v 09:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 Kaci, hodila jsem ti tam rozvrzeni místností emoticon Ten váš domeček ale nevypadá tak malinkej jako náš. I když, teď jak se udělali příčky, tak mě překvapily ty pokoje nahoře, jsou celkem velký - dětem jednou budou na jejich borďas stačit emoticon
31. led 2008 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 64
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.