Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
godi: neni úplně bílá, ale bílá tam převažuje a neřekla bych, že je to typická nemocniční i ty listely jí dělaj nenemocniční.... Jednou jsme s manželem byli v hotelu, kde byla koupelna celá obložená bílejma obyč hladkejma obkladama, sanita byla bílá i skříňky, když se rozsvítilo světlo, tak to úplně bolelo do očí jak se to od těch obkladů odráželo...tohle je něco jinýho... Něco vymyslim :o)
godi, dnes už uvidíš bílou v nemocnici jenom zřídka ;-) U nás taky bude v té spodní koupelně převládat bílá a bude to doplněné červenou :-)
hamar: u nás taky bude i dole převládat bílá ;-) Už máš vybranou jakej ten obklad dolu nebo jen zatim víš, že to bude do červen?
hamar: jo aha, už jsem se koukla do tvýho alba ;-)
nakonec asi bude ta Samba, ale počkám, až Rako vytáhne tu novou kolekci, teda jestli se jí dočkám :-D
Profilova fotka
hamar: no ja si myslim ze i nejakych starsich obkladu uz ma nove dodelavky - treba takovy Elbrus byl jen v modre a ted ho i ve vice variantach kaci: v pohode, me se prave libi ten kontrast oranzove a bile, kazda mame jiny vkus
to jo, teď jsem dokonce na stránkách Sika (už ale nevím na kterým prodejním místě) viděla Sambu v šedé a ještě nějaké =-) ale v katalozích je ještě nemají :-(
Profilova fotka
hamar: to je stejne jako s tema novejma listelama - v katalogu od Sika je maji,ale na stranach Rako, ne:-) tak zitra nebo v patek manzel jede pro obklady a dlazbu do kuchyne,tak se to snad o vikendu zacne obkladat, tak jsem na to zvedava. Manzel porad jeste nema vybrany obklady dolu do koupelny, jsem vazne zvedava kdy neco vybere:-.)
godi, třeba překvapí a vezme to jedním tahem zítra nebo v pátek ;-) včera jsem zase někde, už ale nevím kde, narazila na pěkný obklady, ale opět drahý, to není možný. Musím to chvilu odložit a dát si pohov, protože se mi to začíná protivit a to je špatný :-D zajímalo by mě, jak často ty stránky aktualizují ]-(
Profilova fotka
hamar: tak na to vsadim klidne svoje finance, ze neprekvapi:-) no tak kvalitni a levne obklady asi nesezenes... ale to levnych italskych bych nesla
godi, já myslela jako drahý, jakože byla 1000 za metr2 a to už fakt nejsem blázen. takže to nechám uležet a až to bude aktuální, tak to začnu řešit ;-) a co jinak novýho??? jaký je u vás počasí? Já ráno před šestou vezla manžela do Olomouce do práce a na jednou kousku dálnice dokonce sněžilo =-) Jsem celkem nechápala :-D
Profilova fotka
hamar, no tak to uz je vazne moc. Ja si rikam ze tak do tech 500,-/m2, co je vic, tak to uz se mi zda drahy. Noveho asi nic, dneska jdeme dodelat ty palubky v loznici a pocasi - vazne nic moc. Rano se jelo desne, silena mlha, nebylo videt na krok. Zadny slunicko, to vcera bylo nadherne..
Článek se načítá
tak to máme stejný hranice :-) godi, tak veškerý novinky foť ještě jsem se chtěla zeptat, jakou barvu bude mít spára?
Profilova fotka
hamar: spary budou bile... neboj urcite nafotim
hezký večer holky, godi, tak jak bylo na stavbě? Já se chystala, že půjdu chvilu pouklízet, ale měla jsem nehoráznou lenóru, takže jsem sebou buchla na postel a odpočívala :-D
Profilova fotka
hamar: ani me nemluv, s tema dvema palubkama nakonec, jsme se crcali skoro 1,5 hodiny. Tyhle dokoncovaci palubky jsou hrozny, musi se to vsechno zkratit, rozpulit, no desny. Ted jak se v baraku pres den netopi, tak me mrzli ruce... no zadna slava:-) ale mame to. Uklizet v tydnu?? Co blaznis?.-) i kdyz je fakt ze bych taky mela uklidit, uz jen proto, ze v patek jdeme na ples a v sobotu mam sraz ze stredni a tak si mysim ze celou nedeli prospim:-)
no, my dnes měli přestavovat boudu, kde máme materiál, ale nakonec se nic nedělo, takže jsem tam chtěla aspoň trochu pouklízet, ale lenóra byla silnější. Chtěla jsem si vzít metr a všechno si v klidu vyměřit, zaměřit, spočítat :-D tak o víkendu. Práce je pořád nějaká ]-( radši už bych seděla na terase u grilu s nějakým dobrým masenkem a dvoudeckou vína :-D
hoj hoj hoj a co mam řikat já pracující??? =-) :-D já jsem taky unavenáááá dám do alba včerejší fotky
hihi tak tam nic nedám protože to manža nenafotil....tak třeba zejtra večer :o)
hihi, kati upřímně tě lituju :-( já bych do práce nešla ani za mák :-)
hamar: hihi a já už bych ani za mák nechodila do školy :-D :-D :-D fujky fuj nóoo jóoo to jsou ty věčný studenti :-D Godi: a co vlastně děláš ty?
hahaha, ale aspoň se o zkouškovým vyspím. Přes týden to mám jakokdybych chodila do práce, ale práce je moc náročná, teď ještě nemusím moc přemýšlet, hlavně si to tam odsedět :-D a jak máš vůbec pracovní dobu? Pevnou nebo individuální?
hamar: od osmi do půl pátý, ale moc se nenadřu, většinu dne stejně nic moc nedělám... Ty budeš ta úča až dostuduješ???
tak to máš super, v práci se nenadře málokdo a hlavně málokdo to přizná :-D jo,jo, jestli se mi povede dolízt až ke státnicím, tak budu úča, ale nevím, jestli bude práce :-| Dětí je málo a nezaměstnaných učitelů hodně :-(
ty jo, že do toho jdeš, málo peněz ve školství....
já si moc nevyberu, protože co mě baví, je špatně placený. Střední mám zdravku a to je ještě horší a navíc se víc nadřeš a dělat na směny a někam dojíždět?? Fůůůůůůůj, to nenene :-D To radši úču a hezky chodit na osm a ve tři domů, navíc budu učit ty nejmenší, takže to jsou ještě celkem miláčkové, ti starší, to už je horší :-N
taky jsem chtěla jít na zdrávku, chtěla jsem pracovat na novorozeneckym oddělení, ale mamka je zdravotní sestřička, takže mě od toho odrazovala...taky je to práce, která by mě bavila, ale za ty peníze a dělat na směny? Nene...No jo, tak když budeš dělat jen 7 hodin denně, tak to je celkem pohoda, ale moc peněz za to asi nebude no...
Jestli je na tom manža finančně dobře, tak je to pak v pohodě. Neřikám, že můj manžel je na tom špatně, to rozhodně ne, ale kdyby byl líp, tak bych taky mohla dělat, co bych chtěla 8-)
no, jak se to vezme, ale celkem dost, toho utáhne sám. Vem si, že teď veškerý hypotéky a všechno táhne sám a ještě chvilu bude a to chce, abych po škole šla co nejdřív na mateřskou, ale je fakt, že u 8tis. z mateřské je lepší než teď nic :-)
Profilova fotka
kaci: ja jsem tvrde pracujici clovek:) pracuji v jedne strojirenske firme v Chrudimi na ekonomickem oddeleni. hamar: kamoska studuje pedak v Hradci Kralove a ty jeji story to je sileny. Ted je ve 4.rocniku - pri skole si privydelava ucenim na pardubickem gymplu a to ji desne bavi.Co budes ucit?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?