Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
nam to dela male kuchynske studio
godi: kuchyňský studio je něco jinýho než venkovskej truhlář... Já vim, jak ta moje kuchyň bude vypadat, mam její návrh v albu, akorát se tam ještě upraví nějaký detaily, něco se přidá, domluvíme se na barvě, spotřebičích a je to...
Profilova fotka
kaci: jo tak to jo, tak to uz opravdu nechapu co bude resit 4 hodiny....
godi: no ten návrh totiž nedělal on, ale jinej truhlář, takže on tyhlety předlohy má, ale asi si to chce ještě nakreslit pro sebe...třeba to ani nebude trvat tak dlouho... Jinak nám už začali zdít příčky v prvním patře. Jsou asi do výšky 170 cm, takže už tak nějak vidim, jak budou ty místnosti velký...ehm ehm, teda spíš malý :-N Do konce tejdne by to měli dodělat + ještě dvě v přízemí. Zdá se mi to hrozně malinký, ložnice jen tak na postel a noční stolky a koupelna mi přijde taky strašně malinkáááá, snad až se to udělá celý a vymaluje, tak to bude v poho :-D
Profilova fotka
kaci: prickama se to vzdycky zmensi, teda pokud nemas barak jak krava jako mame my:-) Ale neboj, zvyknes si a bude to v pohode.... Ja kdyz jsem videla nasi 50m2 velkou loznici, tak jsem myslela ze me budou omejvat a ted me to takovy neprijde..... Kdyz jsem videla u tchana mistnosti, tak jsem rikala ze to je jak domecek pro Barbie a kdyz to ma ted zarizeny tak se mi to moc libi - je to takovy utulny
No tady to zase "žije" teda :-p :-D
Já ti dám, tady to žije, když tady pořád nikdo není :-( To si mám tady psát sama se sebou :-D Já dnes byla na stavbě a máme vevnitř hroznou zimu, tak jsem musela otevřít, aby se to vyvětralo, jenže už máme zalepený okna, takže jsou otevřený jen jedny dveře a to ještě na mě mátem celá ta folie spadla :-D kati, už máte ten posudek?
hamar: posudek samozřejmě neni a dozor pořád trvá na slevě 50%, podle mě čekaj na ředitele do pondělka, až se vrátí z dovolený a pak se to bude řešit. Do dneška stejně dělali příčky, tak se to aspoň nezastavilo, ale ty už jsou hotový, takže jestli to v pondělí nepošlou a nezačne se něco dít, tak se to asi zasekne :-( |-| Mam v práci omezenej net a tenhle týden už mám vyplácanou kvótu, takže asi napíšu až večer, papa
Profilova fotka
ahojky holky, jdu si pro radu nebo spis pro nazor. Zacinam se tak koukat po spotrebicich do kuchyne a vzdycky jsem si myslela, ze budu mit spotrebice od jedne firmy,ale jak to tak vypada, tak asi ne. Myslite si, zeje blby aby v kuchyni byli spotrebice od x firem - mycka Mora, deska a sporak Karma, lednicka Electrolux a mrazak jeste ani nevim??
godi: já myslim, že většina lidí má v kuchyni rozdílný značky spotřebičů. Ti, co mají všechno od jedný firmy, tak jen proto, že si potrpí na jednu značku... Když se ti líbí třeba lednice Electrolux, ale už se ti od Electroluxu nelíbí trouba, tak si myslim, že je zbytečný se přemáhat a kupovat to. Já už nad tim taky uvažovala, zatim jsem teda nekoukala, co a jak vypadá a jaký to má vlastnosti, ale asi taky budu mít víc značek
Profilova fotka
kaci: snad ze bych si potrpela na nejakou znasku, ale rikala jsem si aby to bylo vsechno stejne... ale asi mas pravdu, ze nema cenu to lamat pres koleno. Nejhorsi je, ze je to vetsinou jen o designu, ze ty spotrebice ty vlastnosti maji +/- stejne vybiras jen jak se ti to libi a to je snad nejhorsi, protoze na trhu je tolik, ze vybrat je sileny. Pak samozrejme hraje roli i cena...
godi: jojo, na trhu toho je spousta. Kdyby bylo takovýho zboží jako za komančů, tak nám to ušetří starosti s vybíráním :-D Já teď zase řešim vanu, wc a umyvadla, je toho tolik, že fakt nevim co, hlavně mi nestačí vidět to jen na netu a v krámě většinou všechny ty výrobky ani nemaj.... :-( Holky, co budete mít vy za sanitu v koupelnách???
Článek se načítá
Profilova fotka
kaci: presne jak rikas... driv nebylo z ceho vybirat a lidi taky zili. Dneska clovek ani nevi co vsechno ty funkce znamenaji a hlavne mam pocit, ze clovek treba u pracky pouziva 2-3 programy a to je vse a zbytek ani nevyuzije. S vanou to jsme ani snad problemy nemeli. Koukli jsme na nabidku od Ravaku a ta hned nam do oka padla Rosa I a dal jsme proste ani neresili. U nas to byla "laska na prvni pohled". Umyvadla jsme koupili obycejny za par korun v OBI, stejne tak zachod a bylo to.
godi: Jako Rosa neni špatná, taky se mi celkem líbí, ale spolkne kolem 200 l vody, teď nevim přesně, takže rozdíl oproti Dodoně, která spolkne 105 l vody je celkem podstatnej, nechci, aby mě to zruinovalo, když si napustim 1 tejně vanu ;-)
Profilova fotka
kaci: sice ma objem 200 l, ale zase je dosti pohodlna a hlane kdyz se tam polozis ty, tak ten objem vody nebude takovy - Archimeduv zakon:-) Manzel ji chce a my budeme mozna napijeni na vlastni studen, takze tohle bych neresila:-)
Profilova fotka
kaci: vsechno je to o velikosti a pohodli, nicem jinem.. sice ma Dodona mensi objem, ale taky je celkove mensi, mensi prostor a tim i mensi pohodli
godi: no právě řikám, že bych potřebovala nějaký obrovitánský centrum, kde budou mít od všech značek všechno :-D každej kus, abych si to mohla v pohodě všechno projít, prohlídnout a vyzkoušet a ne lítat po všech čertech, tam maji tohle, tam zas něco jinýho....ach jo, a neni na to ani čas... :-( No, tak když máte studnu, tak to je mi jasný, že to neřešíš... Co budeš mít za sanitu ty Hamar?
Profilova fotka
kaci: a hlavne u nas je ta vana spis pro manzela, ja se moc koukat nemusim, spis sprchovat. A 1x tydne plna vana nas nezabije i kdybychom nemeli studnu
Ahojda holky, zdravím po dlouhé době, dnes jsem utekla dřív ze školy, ale jinak pořád něco vyřizuju nebo trčím ve škole. Hnus. Už dávno nám měly přijít penízky, ale ještě pořád nic, tak jim dám ještě zítřek a jestli nebudou peníze na účtě, tak zase začnu nervovat a to si zase vyslechnou ]-( :-D Kaci, my už máme koupenou vanu Charitka a dole budou jen dveře do sprcháče Ravak (asi, ještě uvidíme co se tam vleze) a záchod určitě bude obyčejnej (ne geberit). Ještě k těm spotřebičům, já mám taky každej jinej. Co jsem chtěla stejné značky je trouba a deska, jelikož to bude u sebe. Jinak mám i jiné značky digestoř, protože takovou aby byla ve stejné značce se sporákem a která by se nám líbila mají za 28tisíc a to je fááááákt hodně.
Profilova fotka
tak jsem vcera pridala par novych fotek....vymenila jsem fotky WC - tentokrat uz zasparovane. Take jsem pridala fotku, jak se pokracuje s krbem
hamar: a od jaký značky je ta charitka, máš někde fotku?
Profilova fotka
charitka je od Vagnerplast - vagnerplast My od nich bereme sprchovy kout
godi: díky, ale koukám, že neni rohová, tak to nic....
Profilova fotka
kaci: ale myslim ze Vagnerplast dela i rohovky, mrkni na jejich stranky a nebo proto Ravak
godi: mají tam jednu rohovku... ale my stejně potřebujeme asymetrickou
Profilova fotka
vagner ze ma jen jednu rohovku? a kde jsi to videla?? koukala jsi se na jejich katalog? kdyz tak mi dej mailovku, poslu ti ho, mam ho stazeny na PC Asymetricka od ravaku Love story, Avocado nebo Rosa
godi: koukala jsem ještě jednou, něco tam ještě maj. Love story je moc velká, Avocado se mi nelíbí to zúžení na konci a rosa je špatně orientovaná.. Dala jsem si do alba 2 co vy na ně?
Profilova fotka
Uprimne.. Rosa je Rosa, tyhle jsou hezky,ale Rosa je hezci. A spatne orientovana - jak to myslis?
Kati, my právě rohovou nechtěli, zabrala by nám hodně místa a hlavně... mají ji naši a než ji napustíš, tak už zase lezeš ven :-D Já jelikož miluju horkou vodu, tak než se celá vana napustí, tak v ní pak jsem ze slušnosti 5 minut a lezu ven, protože mám na rukách varhánky (jak denis z Postrachu ulice :-D ).A Charitka je jedna z největších obyčejných van, kterou jsme našli a která se nám líbila ;-) Jinak do bytu k našim jsem si při rekonstrukci vymrčel rohovou vanu a ta taky je, ale nevím, co je to za značku, ani typ. Ale je super :-D Akorát nevýhoda, že teda když si ji chceš napustit, tak je to hrozná spotřeba vody :-(
hamar: no záleží na tom, jaká je. Protože ta dodona (ta druhá), co mam v albu, tak tam je jen 105 l ostatní vany, co jsem tak koukala mají kolem 180 l a víc. A kolik spolkne ta tvoje vana vody? My taky rohovou jako takovou nechcem, ta by se nám tam nevešla, ale atypická je super ;-) godi: já potřebuju takovou orientaci, jako mam v albu a na žádnejch stránkách jsem tu Rosu v týhle orientaci neviděla

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?