Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
nic, je pěkný, jen že se tam nehodí, ale když je provizorní, tak pak nic neřešim ;-)
Profilova fotka
jasne ze je to provizorni.. zas tak spatnej vkus nemam.... ale je to dobry pocit, kdyz uz konecne jedna mistnost funguje:-) a jak vy?? co je noveho?
godi: ále nic...dneska a zejtra maj dozdívat štíty a od středy budou dělat střechu už konečně, pak se tam hned daj okna, na který se asi ani čekat nebude, protože budou pravděpodobně dřív než ta střecha. Pak kanalizace, elektrika a někdy na konci dubna až v půlce května začnou dělat omítky - prej...
Hoja holky, kaca: hahaha, náhodou máš pravdu, ale ne s tím nastěhováním. Včera jsme byli celý odpoledne na baráčku a uklízeli a uklízeli a uklízeli.Já musela všecno pozametat, Mareček udělal cestičku u baráku, aby když tam bude bahno, tak aby to netahali do baráku... Dojeli jsme večer a já únavou ani nezapla PC. Dnes jak jsem jela ze školy, tak jsem se stavovala na domečku a už mají po celým spodku špric a dokonce obývák už mají vyomítanej. Uvidíme jak jim to rychle půjde. Kati, neboj dřív než vy bydlet nebudeme. Já každej den čekám, co se zase vy... A ještě se musím pochlubit. Dnes jsem byla u té mamčiné kámošky, co má to koupelnový studio. Tak jsem váhala mezi dvouma obkladama a teď??? Váhám tak mezi pěti ]-( :-D ]-( :-D Ale uvidíme co na to manža. Rozhodně jsem si udělala jasno v dlažbě do chodby a do místnosti s kotlem. Když jsem je viděla, tak jsem se do nich zamilovala na prní pohled, ale na netu jsem je přejela rychlostí tryskáče :-D
Profilova fotka
kaci: budes mit stresni okna?? od jake firmy?? hamar: a co jsi si vybrala - od jake firmy a jaky druh, mas fotky??
hamar: já chci taky ty obklady do koupelny i do chodby vidět :-D godi: jo, budeme mít dvě, myslim, že je to od Vekry? Ještě se pak podívám, abych nekecala...
Profilova fotka
My mame od "Prima Fenestra" - mame 4 stresni okna
godi: aha, tak jsem na to koukala a máme taky Prima fenestra. Ale stejně je to asi jedno....
Profilova fotka
tak to nevim... vim ze Prima Fenestra je dost dobra - je to ceska firma... Velux je to stejne, ale je to nemecke a tudiz trochu drazsi
holky, fotky nemám, ale mám akorát bordel. Z novýho Raka se mi líbí Linea a fialková Frostica, pak se mi líbí Samba a Salsa (fialová, ale mě to připadá jako vínová).Krásná je i nová Bonanza, ale to je žlutý a to nechceme, Botanika, ale to je moc proužkovaný (byla by z toho krásná velká koupelna). No prostě jsem zmatená jak tele :-D
a ještě jsem chtěla - dnes mi konečně naomítali kuchyň a zadní místnost, kupodivu tam byl i vodař, takže super, prý to hezky valí. Zítra jim necháme navézt další písek a můžou hoši dělat do haleluja :-D
Profilova fotka
hamar: ja mam pocit, ze ty budes tak dlouho vybirat ze nakonec preberes...:-) Nejlepsi je kdyz ti do oka padne jeden druh a ne takhle....nezavidim ti, ja uz to mam za sebou. Manzel si konecne uz vybral i obklady dolu do koupelny, tak je to kompletni...
Článek se načítá
koukala jsem k tobě do alba. já doufám, že to rozlouskne manžel, protože tomu se lecjaký obklady nelíbí :-)
Profilova fotka
no a co kdyz vybere ty, ktery se zrovna tobe nebudou libit? nebylo by lepsi, abyste se na tom shodli oba? Prece jen v tom domecku bude dalsi x 10 let a koukat se na neco co se vam oboum nebude libit...
hamar: Salsu - tu fialovo-bílou budeme mít asi my v tý dolní koupelně, i když ještě váhám nad Fiorou - taky fialovo-bílá, ta je taky moc pěkná, ale ještě jsem nepočítala, na kolik by nás přišla...No a nahoru váháme mezi Indií, Lineou-oranžovou a Fascií-zelenou, teda, já váhám, manžel chce oranžovou - takže Indii, volala jsem v Praze do Sika a tu Lineu tam ještě nemaj a prej jí ani nebudou mít vystavenou :-| , že jim prej přijde jen vzorek - tak aspoň tak, chci vidět, jak ta barva vypadá ve skutečnosti, pak ale zas budu mít problém si představit, jak to bude vypadat jako celek....chjo... :-( Ta Salsa je spíš jakoby vínová, taky jsem si myslela, že je to tmavá fialová. V tý dolní koupelně neni okno - bude jen umělý osvětlení, tak si myslim, že v tom šeru bude působit tmavě fialově... godi: závidim ti tvojí rozhodnost! Možná že se nakonec vrátíme k těm, co jsme vybrali hned na začátku, ale chci se ještě podívat taky po dalších, jestli nenajdu ještě hezčí než tu, která mi hned padla do oka...
Profilova fotka
kaci: na trhu je toho tolik, ze by se z toho jeden zblaznil.. me padla do oka Indie a ikdyz jsem se koukala tak proste jina se me nelibila, tak co... proste to co ti padne jako prvni do oka, tak i kdyby jsi potom hledala jeste buh vi jak dlouho, tak se stejne vetsinou vratis k te puvodni.... skoda casu:-)
Kati, ta Linea je nádherná, ale na mě právě moc výrazná a nedovedu si ji představit v malé koupelničce :-| godi, já myslela, že manžel vybere z tch, co se líbí i mně. On by se mohl vykašlat sedět u netu nebo objíždět studia a vybírat obklady. V tom mám výhodu. Já udělám širší výběr a on ho zužuje, dokud se nedohodneme. Samozřejmě, že se to musí líbit obou, to já neřekla, že vybere něco, co by se mi nelíbilo ;-)
hamar: výrazná? oproti indii mi právě přijde tak akorát, na mě je moc výrazná ta indie... dneska se jedeme podívat do prodejny Baumaticu a v sobotu do Elektroworldu na nějaký lednice. Je to hrozný, některá má to a zase nemá tamto, prostě neni lednice, která by mi vyhovovala ve všech směrech :-( Ale určitě to bude buď od AEG nebo Electroluxu...Možná že od toho Baumaticu nakonec nic mít nebudeme, maj to taky celkem drahý, ale uvidíme po dnešku.
Profilova fotka
hamar: tak to mas dobry, pokud si manzel vybere z tech co ty mu predlozis:-) to u nas to takhle nebylo:-) kaci: myslim ze takova snad neexistuje... na kazde neco najdes:-( ver mi vim o cem mluvim... snahu najit idealni lednici a samostatny mrazak jsem vzdala uz davno.. bohuzel neexistuje. Bud je moc mala lednicka a nebo zase mrazak... To je dobry.. tak me jsi do Baumaticu navrtala a sama mit nebudes:-)
godi: já tě do ničeho nevrtala...jen jsem se o týhle značce zmínila. Včera jsme tam byli, líbila se nám tam jedna trouba stála 18500,-, tak jsem si řekla, že se kouknu na korunku, že tam bude levnější tak o 2000,- no a málem my vypadly voči, když jsem zjistila, že jí maj levnější o 6000,- úplně tu samou!!! To samý digestoř a indukční deska.....taky o dost levnější, takže je mi jasný, kde to případně budu kupovat...nebo ještě uvidim, jaký ceny nabídne truhlář...
Ahojda holky, tak já hlásím, že jsme dnes udělali velký pokrok. Byli jsme kupovat parapety, dokonce jsme koupili i půdní schody a už mámě i vítěze naší soutěže - Které obklady budeme mít ;-) Bude fo Frostica v té fialkové. Kati a jaký přesně spotřebiče budeš mít?
Profilova fotka
kaci: ja to myslela v dobrym s tim uvrtanim:-) hamar: to vam parapety nedodala firma, co vam dodavala okna?? my jsme to tak meli - okna vcetne vnitrnich i vnejsich parapetu.
hamar: frosticu jo, tak to mě zajímá, jak to nakonec bude vypadat... podle těch fotek na netu, jak jsou tam všechny barvy dohromady, to vypadá dost divoce, ale třeba to bude pěkný ;-) No to já ještě nevim, ale designově se mi nejvíc líbí trouba od electroluxu, lednice bude nejspíš taky electrolux, protože maj velký - 280 litrů, digestoř asi baumatic - je v albu, myčku ještě nevim a indukci taky ještě nevim, možná taky baumatic nebo electrolux... zejtra jedeme do toho electroworldu, tak snad pak budu mít víc jasno ;-)
Ona ta fialková ve skutečnosti vypadá hrozně jemně a to se manželovi líbilo. Včera u katalogu ji jednoznačně zavrhl a dnes ji naprosto s klidem schválil :-D Tak jsem byla ráda. Už přesně vím jak to bude. Už mám domluveno, že mi to ta kamardka všechno spočítá a příští týden to zaplatíme a potom už jenom vyzvedneme, aby náhodou zase nebyl problém s penězma. Už těm bankám nějak nevěřím, takže radši dřív než pak zase čekat. Já teda zůstala pořád u stejného. Mám totiž celkem nároky a jednou z podmínek jsou ty zamačkávací knoflíky a to taky nemá každá trouba a když už trouba Fagor, tak chci i desku. Jinak pak už to bude na každý spotřebič jiná značka. Snad jenom co jsem přehodnotila, tak mikrovlnka z Mory na Baumatic, protože není vestavěná, takže tolik nestojí, ale dá se k ní třeba časem dokoupit rámeček na vestavbu, takže uvidíme jak budou penízky. Koukala jsem na tu Korunku a celá suma mi na ní vyšla o dva tisíce míň než na bílémzboží, což je dost, ale zase s ní nemám zkušenosti :-|
Profilova fotka
ahoj holky, tak mame udelanou cast krbu, tak snad behem vikendu stahnu fotky z fotaku a hodim do alba. Jiank co se tyka spotrebicu (krome lednicky, mrazaku a mikrovlnky) tak to nam dodava kuchynske studio
Profilova fotka
tak jsem prihodila par fotek..
hamar: dneska jsem se koukala v Siku na tu frosticu...na mě je to dost světlý, takový vyblitý :-D ale neber si to nějak špatně, já sama nevim, u čeho nakonec skončim... :-N :-D Ty trouby od Electroluxu maj taky zamačkávací knoflíky, dneska jsem na ní koukala a moc se mi líbila, takže nakonec fakt asi bude ta trouba od Electroluxu, digestoř ten baumatic - oboje je v albu, desku ještě nevim, asi taky electrolux, ale co mě dost naštvalo tak to, že ani v datartu ani v electroworldu neměli ani jednu lednici od electroluxu, teda jen jednu, to bych zas kecala, ale bílá a hnusná 8-( jinak je to samej samsung, siemens, liebher? nebo jak se to píše....whirpool, asi budu muset napsat do electroluxu, kde ty lednice, na který se chci podívat vůbec maj.... V tom sicu jsem se chtěla podívat na tu lineu, prej nemaj ani vzorek, ale je divný, že jí nemaj ani v novym katalogu, protože je tam botanica, frostica a i ty další novinky, ale tahle ne, takže nevim vůbec, kam se na ní jít kouknout, když jí nikde nemaj a do Ostravy kvůli tomu nepojedu...
Profilova fotka
hamar: souhlas s kaci, taky se mi to zda dosti svetle, teda alespon takhle na obrazku... kaci to vystihla presne - takove svetle vyblite:-) ale proc ne... jestli mas malou koupelnu asi je fakt ze tmavou tam moc nedas... i kdyz my mame dole taky malou koupelnu a pujde tam asi tmavsi obklady v kombinaci se svetlym... No moc se tesim az to budes mit doma hotovy, jak to bude vypadat... Asi jsem blba, ale co to jsou zamackavaci knofliky??? To je to elektricke zapalovani?? Ja myslela ze to uz ma dneska kde jaka znacka:-)? kaci: takze ty mas od Electroluxu vybrany nejaky lednicky a ted je jen chces videt v realu, je to tak?? No s timhle je docela problem, to souhlas...
godi: zamačkávací knoflíky jsou ty, kterejma ovládáš troubu, jeden je na druh pečení a druhej je na stupně pečení a ty jsou buď vystouplý a nebo jsou zamáčklý a když potřebuješ s těma kolečkama manipulovat, tak je zmáčkneš a oni vyjedou a teprve pak s nima můžeš otáčet... některý ty trouby od electroluxu maj i ty nastálo vystouplý, je to vidět na tom obrázku v albu, jak jsou zamáčklý Jo, mam asi 7 lednic, který bych chtěla vidět a v krámech prostě nejsou, tak nevim, kde na ně mam kouknout... a nejenom tyhle s 280 litrama ani jiný od electroluxu nikde nemaj... :-( Truhlářova manželka se spotřebičema zabejvá, tak jsem jí vypsala seznam toho, co mam vybraný a poprosila jsem jí, aby se na to koukla a poradila mi s výběrem. Sama mi řikala, že elctrolux je asi nejlepší, že jsou to kvalitní spotřebiče, baumatic taky neni prej špatnej, že ten je spíš lepší na náhradní díly a na servis....já si stejně myslim, že budu mít kombinaci Baumatic + Electrolux, víc značek míchat dohromady nechci...
Profilova fotka
aha:-) tak takhle do detailu jsem to vazne nezkoumala:-) Myslim ze to zas takovou roli nehraje, je to asi spis o vzhledu.. me spis zajima jaky ma ta trouba objem a jakou ma spotrebu, a samozrejme jak vypada:-) Ja taky nechci michat moc znacek dohromady. U me to zatim vyhrava Baumatic + Karma - to jsou zabudovane spotrebice, ale v lednicce a v Mrazaku jeste jasno vubec nemam... koukala jsem na Ardo, ale tam mi vydi ze jemoc velka lednice (350l) - sice moje mamina rika ze az budeme 4 tak budu rada ze ji mam, ale nez budeme 4 tak to chvilku potrva.. no nevim, jeste musime udelat doma "valecnou poradu":-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?