Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Tak jsem se před chvílí dozvěděla, že nám dneska budou montovat okna.... :-D + nám tam daj provizorní dveře, doufám, že aspoň stihnou nejdřív natáhnout fólii na střechu, než tam ty okna daj... :-N a taky si nejsem jistá, jestli tam už dneska daj zabezpečovačku....
Profilova fotka
tak to je fajn ze se vam to takhle hejbe, jen tak dal. Jen kdyby to pocasi bylo trochu lepsi
godi: řikali dneska v rádiu, že zejtra už má bejt líp a v předpovědi v tv bylo, že od středy má bejt nějakejch 14 stupňů, tak to je super ;-)
Profilova fotka
no ja slysela ze ma byt dokonce 17 st., coz by bylo super, jenze my bychom potrebovali takhle hezky alespon 14 dni
hoja holky, my bysme taky potřebovali co nejdýl teplo. Aby rychle uschly omítky :-D Hoši totiž jedou jak fretky. Teď jsem jim objednávala další písek na omítání, tak můžou makat :-D Ještě k těm obkladům, mně se právě moc výrazný nelíbí, to by mi musela hodně padnout do oka. A vím co dělá výrazná barva v malé místnosti. Světlounká ji právě zvětší ;-) Ale naštěstí se líbí každýmu něco jinýho, kdyby bylo všechno stejný, byla by to nuda ;-)
hamar:jak víš, že světlá barva tu místnost zvětší? Konečně jsem objevila, kde maj vystavenou tu lineua dokonce z ní maj i vzorkovou koupelnu, tak se tam chci jet co nejdřív podívat, doufám, že nebudu zklamaná...myslim, že když bude pěkná, tak na ní přistoupí i manžel, protože jestli bude hnusná, tak fakt nevim, co koupíme, mě se líbí fascia a manželovi India, ach jo... :-( Jsem ochotná na tu "jeho" oranžovou přistoupit, jen když nebude tak výrazná jako je ta India, začíná se mi totiž líbit čim dál tim míň :-p
Profilova fotka
Kaci: tak muzes Indii nakombinovat - vic bile a mene te oranzove. Vem si ze v koupelnovych studiich to maji hezky nasviceny aby to vypadalo co nejlepe a toho ty doma nikdy nedocilis....tak bacha na to... my zase potrebuje napenetrovat a zaizolovat zaklady, aby se to mohlo zahrnout zeminou, ktera se vykopala a konecne zmizla ta halda hliny...
kaca: u našich máme světlounkou koupelnu a vypadá celkem velká, i když je malinká. A oproti tomu známí teď dělali koupelnu a dávali tam sytě oranžovou (něco na styl Indie) a vůbec se mi to nelíbilo. Je to do malé místnosti moc řvavý. Ale zase... mě se to nelíbí, ale jim jo. Je to o vkusu ;-)
godi: to sice jo, ale v siku jsem viděla udělanou koupelnu převážně s bílejma obkladama a stejně se mi to moc nelíbilo... hamar: jojo, může to vypadat dobře, ale neumim si to představit, tak jsem na tu tvojí zvědavá :-D Mě se právě taky líbí celkem světlá - ta Fascie, ale nevim no, právě se bojim, jak to bude vypadat... Jinak my už máme namontěný okna :-D :-D :-D dneska asi nebudu spát, doufám, že nám je někdo nevyřeže...ale snad přece nikdo nemá stejný okna ne?
Profilova fotka
kaci: kazdy mame vkus jiny.....v pohode. Neboj, kdo by vam je bral, to se nemusis bat...tak koukam, ze se vam to rozjelo
godi: jo jo, rozjelo, snad dneska už konečně začli i na tý střeše, když je tak pěkně... Včera jsem viděla v Tesku krásný hráškově zelený talíře, pak tam měli ještě další barvy...ale chtěla bych sadu pro 6 osob - hluboký talíř, mělký talíř, dezertní talířek, misku na kompot, šálky a podšálky, cukřenku a nějakou mísu a asi 2 větší talíře a chtěla bych prokombinovat dvě barvy, moc se mi ta hrášková líbila v kombinaci s tmavě zelenou nebo i s vínovou to vypadalo hezky.. Problém je v tom, že ty hráškový talíře maj jiný okraje než ty tmavě zelený a vínový a tudíž to nejde zkombinovat....opsala jsem si dokonce i tel. číslo ze štítku, jenže pani povídala, že kromě těch hráškovejch dovážej už jen hnědý, béžový a modrý, že tamty nejsou od nich.... :-( a na tamtěch kontakt nebyl...achjoooo už jsem byla ráda, že jsem si konečně vybrala a teď..... :-( |-| Kdybyste náhodou někde narazili na hráškově zelený, tmavě zelený a vínový talíře, dejte mi vědět prosím ju?
Profilova fotka
kaci: no zitra se to pry ma zase nejak pokazit ci co, rikal i ze ma byt sice cca 17 st. ale prset, tak uvidis... koukam ty to teda beres nejak vazne to sladovani... ja mam modro bile, ale nejak to nekombinuju + mam z Ikeii svetloulince zeleny hrnky a jeste bych chtela vetsi melky talire, asi bily z Ikei - maji to tam za par korun
Článek se načítá
godi: sladování??? Mě se obyč bílý moc nelíbí, tohle barevný ale taky neni nijak extra drahý...
Profilova fotka
kaci: me se zase klasicka bila docela libi....svickovou na modrem taliri si nejak nedovedu predstavit:-) ale proc ne:-) ale v tomhle spis tak nejak klasicka, ci staromodni...
Ahojky,prosím o radu kde sehnat nějakou fotogalerii střech.Hledala jsem na netu firmu po firmě,ale tu střechu co mám namysli jsem nenašla.Holky s.o.s. díky
dasha: jak to myslíš? fotogalerii? Musíš zajít na jednotlivé stránky výrobců střech, jako Bramac, Tondach, KM Beta atd. a tam máš fotogalerie... a jakou máš na mysli?
kacabacka:to jsem právě prošla a nic tam není,někde jsem tu střechu viděla a ted uz si nemůžu vzpomět kde a chci ji manželovi ukázat a neumím mu to vysvětlit jakou mám na mysli.
Profilova fotka
ma od tondachu programek na vytvoreni stechy, posli mail a ja ti to poslu jeslti tam najdes co potrebujes
Holky, hodila jsem do alba návrh koupelny a jak budou vypadat obklady v kuchyni :-) Ještě mi zítra přijde stejný návrh, akorát ty obklady budou položené. Už se těším jak to bude vypadat :-)
Profilova fotka
hamar: mala, ale myslim ze to bude fajn....jen se zeptam, kde bude smit pracku?
godi, to je ta menší koupelnička. Na větší návrhy nemám. Pračka bude v technické místnosti s kotlem.
Jééé, kati, to je super, že jsi dala fotečky. Já dnes chtěla na stavbě vyfotit, jak už máme na oknech dodělaný podhledy, ale už byla v domečku tma :-( Kati a není to trocha netradiční postup dřív okna a pak střecha :-D Ale hlavně že to je a že se to rozjelo ;-) Móóóóóc vám t přeju :-)
Profilova fotka
hamar: a jake obkaldy budou v te vetsi?? to uz mas vymysleny?? taky budu mit pracku v technicke mistnosti - ted ajak rikam ja, v susarne:-)
Profilova fotka
souhlas s hamar... vypada to dost zajimave - mit okna a pak tepve strechu, ale jak rika hamar, dulezite je aby se to hnulo a to se deje.... Budes mit okan bila nebo je to jen folie?
hamar: a kdo ti dělal ten návrh koupelny? Vypadá to dobře, já myslela, že tam budeš mít i ty květinový listely... ;-) No, netradiční postup to sice je, ale když jsou ty okna plastový, tak jim to nevadí. Stavbyvedoucí řikal, že hned od pondělí, což bylo včera, začnou tu střechu dělat, jenže lilo celej den, tak nemohli, no dneska, když bylo pěkně, tak tam taky nic neudělali, důvod neznám, snad se zejtra ozve, proč nedělali...Ale právě namontovat se ty okna museli už včera, protože tenhle celej tejden ty montéři už nemaj čas, takže kdyby se dodělala střecha tak by se muselo čekat na okna a bylo by prodlení na naší straně, protože jsme si je zařizovali sami...tak proto :-)
jukněte do alba, dala jsem tam fotky těch talířů... na těch fotkách jsou ty barvy ale dost vyblitý, hlavně ta hráškově zelená, když na to teď tak koukám, tak tam ani neni moc velkej rozdíl vidět, ale třeba kompotový mističky od tý hráškově zelený vůbec nemaj, takže bych musela koupit všechny od tý druhý barvy a to neci...
Profilova fotka
kaci: uprimne... ani jedna:-( promin, ale me to k sobe barevne vubec neladi...nebylo by lepsi to sladit do jedne barvy, max. ruzne odstiny jedne barvy? koukni do Ikei, je to sada "DINERA" - maji 3 barvy a maji to ve vsem... http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores...
Profilova fotka
kdyz to sladis vsechno do te svetle zelene tak to myslim bude fajn.. ja mam ty svetle zelene hrnecky jsou fajn
kati, musím souhlasit s godi. Možná je to tou fotkou, ale mě se k sobě nehodí ani jedna kombinace. Musela bych to vidět naživo ;-)
návrhy koupelny mi dělala ta známá, co má koupelnové studio. Obklady do horní koupelny máme už dlouho, protože jsme původně měli rekonstruovat domek tchánovců, takže by bylo těžký dělat návrh, protože už jsou doma :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?