Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
godi: ty fotky barevně zkreslujou no, kdybych to viděla jen z fotek, tak by se mi to taky nelíbilo... :-N ale vim, jak to vypadá ve skutečnosti, víc se mi asi líbí kombinace dvou zelenejch... Dík za ten odkaz na Ikeu, ale ta zelená je dost vyblitá...není to ta veselá hrášková... :-(
Profilova fotka
no nerekla bych ze je to vyblite.... mam ten hrnicek doma, neni to uplne jasne zelena ale zase vyblite taky ne
godi: je to prostě světlejší barva než chci a hotovo :-D :-D :-D néé dík moc za ten odkaz, až tam budu mít cestu, tak se tam podívám, jak to vypadá ;-)
Profilova fotka
kaci: OK, v pohode...:-)
:-D
Profilova fotka
co okna, porad jsou na miste??
Profilova fotka
ahoj, hlásím, že ani jedna kombinace talířů se mi nelíbí ;-)
Může mí tu někdo říct, proč když toto jsou český stránky je to napůl anglicky a napůl slovensky? ]-( Holky, hodím do alba další variantu, kde jsou ty obklady akorát otočený a poraďte, která se vám líbí víc a jestli dát do sprcháče radši tu mozaiku nebo bílé obklady 10x10cm (viz druhá varianta) :-|
jéé, už vím, mně se to tu totiž asi na chvilku zbláznilo :-D :-D :-D
Profilova fotka
ja bych nechala tuprvni varianty - obklady na vysku ne na sirku....a co dat do sprchace taky tu fialkovou... ta mozaika je jake barvy... takhle to neni moc videt
godi: tu mozaiku tvoří všechny barvy frostiky, takže tam je bílá, modrá, fialková a nejsem si jistá jestli i žlutá. Já právě původně chtěla na šířku, ale teď se mi to taky líbí víc na výšku :-) Proto je důležitý to vidět :-D
Profilova fotka
no a nesla by ta mozaika udelat jen z bile a te fialkove co budes mit na stene?
Článek se načítá
to asi ne, muselo by se to vyřezat a nakombinovat, ale tu mozaiku musíš stejně koupit se všema barvama a kdyby se to prořezalo, tak se nedoplatíme :-(
Profilova fotka
jo takhle, to neni samostatny.. tak to je blby. Koukala jsem na tu mozaiku na strankach Rako zas tak spatne to nevypada, mozna bych ji am klidne dala, je to dost jemny si myslim
hamar: mě se to líbí asi víc na šířku... a hlavně to tu koupelnu opticky zvětší, ale zas je to jak u kterejch obkladů, třeba tu salsu, co budeme mít my bych na šířku nedala, ale třeba u electry se mi to líbí a myslim, že i u týhle by to vypadalo dobře elis: díky za názor ;-)
no děvčata....de stééé??? :-D Tak nám snad dneska konečně začali dělat na tý střeše, ale zejtra má prej zas pršet....doufám, že ne moc, jinak tam zas nic neudělaj |-| dneska se jedeme podívat do Marketisu, maj tam ten obklad Linea - i z toho maj udělanou koupelnu, už se těšim, doufám, že mi to pomůže v rozhodování....
Kati jsme tadýýýýýýýýýýý :-D My už máme všude usazený parapety a zase to vypadá úplně jinak. Člověk by ani nevěřil, že blbý parapety celý pokoj otpicky zvětší :-| No, dnes hoši nedělali, protože jeli usazovat stropy na jinou stavbu (známýho) a po neděli se vrhnou na fajnový. Já mám za úkol přes víkend umýt rámy všech oken ... se z toho asi po... :-D Ale holt chceme to hezký, tak musíme :-) Kati, tak pak napiš, jak se ti tam líbilo ;-)
hamar: no to dost :-D :-D jééé parapety... to si ještě počkáme no... ty se máš, u vás se furt něco děje a to si to stavíte svépomocí... Já bych to nemyla, bych se na to vyprdla, až to bude všechno hotový, stejně to zas zašpiněj.... Odkud si budeš objednávat ty fialový obklady? A jak moc předem?
právěže pak už se to zašpiní leda barvou a to už půjde hezky, ale teď jsou na tom zaschnutý lepící pásky, tak to musí co nejrychleji dolů, aby to nezaschlo ještě víc ;-) kati, my to svépomocí nestavíme, staví nám to bratránek, který to dělá na živnosťák, ale není to firma, proto se teď pořád něco děje. Ale myslím, že po těch dvou letech už by to mohlo dojet do finále a letos bydlet :-D Obklady budu objednávat z toho studia mamčené kámošky a jsem domluvená, že mi dá fakturu teď, abych ji mohla poslat s další várkou faktur do banky s tím, že si je můžu vzít hned nebo až budu potřebovat. Objedná je a nechá je u nich na firmě schovaný :-)
Profilova fotka
hamar: my parapety nemame, to nechame na posledni chvili, zbytecne s to zasnipi od malovani...A myt ramy oken: ty jsi blazen:-) jak rika kaci.. je to zbytecna prace se to zaspini jeste x krat:-)
Možná blázen jsem, ale radši to umyju třikrát a tak, aby to vždycky šlo, než se s tím potom štvát, když už to ani nepůjde dolů ;-) A my parapety museli mít už před fajnovou, protože jsou zasekaný do zdi. A navíc, když jsou šikovní lidi, tak už se to neušpiní. Už nám chybí akorát fajnová, kterou to nezašpiníš a pak se bude dělat převážně na zemi, takže by to musely být fakt extrémy :-)
Profilova fotka
hamar: jo asi vim jak to myslis. taky stiram dlazdicky od sparovacky uz asi po treti a jak se po tom chodim tak je to porad spinavy a uz me to prestava bavit:-)
godi, asi tak nějak to myslím. Je možný, že to udělám jednou a pak těsně před nastěhováním, protože to je na celý víkend a to ještě musí dělat čtyři lidi, aby to stihli. Těch 17 oken, to bude porod :-D Ale my se nedáme :-)
Profilova fotka
to mas nejak moc oken:-) no vlastne, kolik jich mam ja?:-) 3 velky dvere, 4 střešní okna a 6 normalnich oken... no nazdat, to je taky dobry:-) kdyz si vezmu ze ted v panelaku mam 3 + 1 balkonovky:-) Ale to vidim tak na hodinku prace vic ne:-) kdyz na to clovek ma ty spravny prostredky:-)
mám 17 oken, jenom v kuch. koutě jich je 5 :-D a to jsem nepočítala dvoje dveře na balkon a ty francouzský :-N No, bude toho požehnaně a na hodinku to nevidím ani náhodou. Vím jak dlouho umývám okna u nás na paneláku. A navíc teď budeme muset opatrně, je na nich ta zaschnutá izolepa a jsou špinavý od omítek. Měli jsme igelit jen na oknech, takže rámy jsou jak prasátka :-D
Profilova fotka
to ja mam igelit i na ramech akze pak jen strhnu a jsem v pohode. jak dlouho ti to trva v panelaku? ja mam ty 3 okna + balkonovky za 1/2 hodinky
hm, to jsi dobrá, já to dělám tak 2-3 hoďky, záleží na tom, jak se s tím prčím ;-) My jsme ho právě na rámy neměly jak dát, takže jsme ho přivřeli do oken a teď je umyjeme :-) Ale hlásí se celá rodinka, jsem zvědavá, kdo se bude hlásit, až je budu umývat podruhé :-N
Profilova fotka
co na tom takovou dobu myjes??:-) umeju vodou, nastirkam lestidlo, setru sterkou, dolestim a jdu dal....
to sice ho, ale než uklidím všechny kytky z parapetů, nachystám pod to hadry, abych nezašpinila zeď a pak to přestěhovat do dalšího pokoje. A navíc my máme vtěšinou pod oknem nábytek, takže to je vzrůšo :-D
Profilova fotka
tak my v panelaku zadny parapety nemame, takze to je jednodussi:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?