Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
tak jsem tam hodila fotku:-¨) ja jsem bylatak unavena, ze se mi nikam nechtelo... mam rada jak pivko, tak vinko, v tomhle si zase nevybiram
jsi moje spřízněná duše :-) Já taky ráda i to i to, ale na stavbě nejlépe pivko na žížu :-)
godi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
to je zajímavá fotk, třeba byste s ní vyhráli nějakou fotografickou soutěž :-D Takhle nějak vypadala neteř, když měla nedávno neštovice, ale ta měla bílej pudr místo asfaltu :-D
Profilova fotka
tak neco podobne vtipnyho jsem presne cekala:-) manzel rika, ze me posle do "trnky brnky - rubrika, ksicht mesice:-)
to by se tam určitě chytlo, ať to tam hodí :-D
Profilova fotka
kouakm ze byste si naramne rozumeli:-)
no, v tomto určitě, ale musíš to vzít s humorem, já občas taky vypadám jak tele, který právě vylezlo z bláta :-D
Profilova fotka
vzdyt ja to tak beru.. hlavne ze je to udelany
Profilova fotka
jeste nam chybi udelat asi 2 m kousek, a muze se to obkladat polystyrenem a konecne zahrnout zeminou
No, koukám, že tu je mrtvo a já myslela, že si počtu :-( Ale asi tu nikdo není. Tak se musím pochlubit, jak nám začal týden. Pokazilo se nám auto :-( baterka je kaput a prý asi i alternátor a málem se to povedlo mně za jízdy. Naštěstí jsme stihli dojet a dokonce i zaparkovat. Takže jsem ani nebyla na stavbě a vůbec nevím co se děje :-( Ale dnes měly být kompletně dodělaný stěny a zítra má manža volno, protože se na domeček přijede podívat pán, který nám bude dělat podlahy. Dokonce když mu manžel v pondělí volal, tak říkal, že je schopný to udělat ještě do pátku, ale to zase vzhledem k tomu, že nemáme ani ťuk topení, tak musíme čekat. Snad tam příští týden naběhne topenář a hurá na zalívání. To by bylo super. Potom bysme tři týdny nechali všechno schnout a pak hurá na malování. No uvidíme, jak rychle to půjde. Teď už se zdá, že jsme krůček od konce, ale teprve to začne :-( Ježišky já se rozepsala, ale aspoň budete mít co číst.Ještě se musím pochlubit, včera jsem se vypravila na výlet do Ostravy na Landu. Bylo to super, on je takový zlatíčka (skoro jak manžel :-D ) :-D
Profilova fotka
Koukam, vy teda jedete.. ale to je dobre. Kdyz uz jsme u tech podlah - jake krytiny chces mit na podlaze - dlazba, lino, koberce, plovoucka?
Článek se načítá
čauky, já taky nevim, co na podlahy, původně jsme chtěli plovoučku, jenže je dost studená, tak přemejšlim o novilonu, jenže ten zas nechce manža, že to je prej hnusný, do kuchyně nevim, jestli dát dlažbu, plovoučku nebo novilon...co máte za dlažbu v předsíni? Vezmem si pár dní volna a vyrazíme vybírat, už moc času nemáme...
Profilova fotka
kaci: proboha so je na Novilonu hnusneho? a co by tam teda manzel chtel? My mame v predsini dlazbu - mam tam podlahove topeni, takze si mylsim ze ta dlazba je nejlepsi. Jinak v jidelne a kuchyni dlazba, obyvak - dlazba a plovocka, chodba v patre Novilon, loznice - plovoucka, detsky pokojicky asi Novilon a susarna dlazba. Co bude mit manzel v pracovne to nevim:-)
Hoja, kati, my budeme mít ten Novilon a do přesíně máme domluveno dlažbu Orion od Raka, to hnědé provedení. Holky, nevíte náhodou, jestli když má průduch na digestoři 150mm, tak jestli ho musíme po celou dobu tahnout v tomto průměru, nebo jestli ho můžeme nad kuchyní zúžit na 100mm? :-|
hamar: a budete ho mít všude ten novilon? I v kuchyni? A všude stejnej vzor? A popřípadě jakej vzor? :-D Kouknu na tu dlažbu Orion...
hamar: jo ta dlažba Orion neni špatná, akorát mě by se víc líbila ta čtvercová světlejší ta DAA44351, ale asi je to blbost dávat do předsíně světlou dlažbu co?
kaca: budeme mít Novilon všude tam, kde nebude dlažba (špajz, vstupní chodba, koupleny a kotelnička), ale jakej vzor ještě nevíme. To budeme řešit až potom, protože se to stejně nemůže dávat na podlahy dřív než za 4-6týdnů, takže na výběr času dost. Ten Orion bude tmavý DAASE352 obdélníkový, aby se ta chodbička opticky zvětšila, akorát mě zabijou zedníci(kdo to bude pokládat, zase asi bratránek :-D ), protože se to bude muset proměřit a začít pokládat od prostředku a dořezávat :-D jojo, ještě chudák neví, co na něj chystám :-)
hamar: a proč se ten novilon může pokládat až měsíc po tom, co se dodělaj podlahy? aby to vyschlo? A co plovoučka? S tou se taky musí čekat měsíc než se položí? =-) já myslela, že tmavá právě naopak zmenšuje... Včera jsem se byla podívat v koupelnách Cascada tady v Praze a mam zase dylema :-( :-N úúúúplně úúúúúžasnej oranžovej obklad Sensual/Art - orange - velký dlaždice, krásně melírovaný, fakt nádhera, ale 1100,- kč/m2 :-( :-( to by nás to na celou koupelnu vyšlo asi na 30000,- a pak se mi ještě líbí Lima od Cerrolu - taky ta oranžová..... achjo... :-(
asi jo, nevím, jak je to u normálních podlah, ale u těch litých se po tom může za dva dny chodit, za 7 dní můžeš topit a až po 4-6 týdnech můžeš pokládat lina, koberce aj. Ale ono to je stejně všechno šíleně mo´krý. Pořád to máme do průvanu (i přes noc) a je tam pořád z těch omítek smrad, že si nedovedu představit, jak bych se do takovýho smradu stěhovala :-) tmavá zmenšuje, to je fakt a právě proto bude obdélníkový tvar, aby to co zmenší barva zvětšil tvar ;-) Ale do chodby si světlou fakt nedovedu představit. U našich máme světlou a je to otřes. Pořád luxovat a stírat.
Profilova fotka
kaci: a proc to delas, proc nekam chodis a zase neco vybiras???:-) Docela slusna cena... :-)
godi: no protože si pořád nejsem jistá....:-( slušná cena, to myslíš jako vážně nebo ve srandě??? =-)
Profilova fotka
kaci: no samozrejme ve srande:-) jako ze to slusne no spis neslusne vysoka cena. To si nikdy asi nebudes 100% jista
Profilova fotka
nazdar devcata, musim se vam "pochlubit" s nasimi dodavateli ... uz z toho pomalu rostu:-) Asi tak pred mesiceme (mozna 3 tydny) nam dovezli vanu - nejak v pulce tydne s tim ze ji do konce tydne nebo zacatkem toho dlasiho usadi.... mesic skoro pryc a co myslite? Vana i sprchovy kout jsou porad na svem miste a usazeni je v nedohlednu.. pry snad pristi tyden....fakt super:-(
godi: to je všude stejný, my taky měli mít na stavbě tento týden vodaře a taky nic. Naštěstí tam chodí eletrikář a zítra by to měl mít všechno hotovo, takže už možná budeme svítit :-D Aspoň něco, ale jsem zvědavá, jestli tam ty vodaře příští týden dokopeme, když to pořád slibují. No prostě všude stejný. A to jsem zvědavá, když jsme teď odmítli toho podlaháře, kdy se tam dostane on. No, ještě bude sranda. Ale tento víkend jdeme malovat zdi, kde budou radiátory. Aspoň na bílo a až bude podlaha hotová, tak hurá na barvičky :-D Kati a co u vás novýho???
Profilova fotka
hamar: nejhorsi je to, ze manzel lita hodne pracovne, protoze jeho tata rozjizdi pnezion na slovensku, takze maka tady v cechach i za nej a o vikendech jezdime tam pomahat, takze neni cas ty lidi uhanet a nam barak stoji... fakt super, ale doma clovek nemuze moc rict, protoze akorat slysi: A co mam teda delat.. to tam mam tatu nechat zedrit??" je to zacarovany kruh.. snad to v pulce kvetna skonci a my se budeme moci venovat nasemu baracku a pripadne i praci na miminku:-)
jééé, na miminku, to je super. Kdybych měla po škole, tak bych už dávno na něm pracovala, ale nejdřív škola, pak aspoň trocha praxe a pak až mimčo. Kterejsi den jsem šla na procházku se psem a přemýšlela jsem taky nad miminkem. Ale na to jsme jeli ke známým a po celém odpoledni s malým dítětem jsem byla celkem KO a mimčo jsem v brzké době zase rychle zamítla :-D
Profilova fotka
hamar: uvidime jak to dopadne - zatim chci spis ja. Manzel sice rika, ze taky ale myslim ze to nemysli moc vazne....nebo spis to tak neproziva jako ja. Je pracovne totalne zaneprazdnen a tohle jde jaksi mimo nej:-)
no, godi, ono je to všude stejný, akorát u nás se trocha vymykáme a kdo che mimčo je manžel. Ale přece jen máme mezi sebou určitej věkovej rozdíl, tak se není čemu divit. Nedávno, jak jsem měla tu střevní chřipku, začala jsem zvracet ráno a ho nenapadlo nic jinýho, než za mno přijít a říct: Mamčo, to je v tomto stavu normální :-D Ale nejdřív dostavět, zkolaudovat, nastěhovat se, všechno poupravovt a pak může nastoupit snažení se o prcka ;-)
Profilova fotka
jo ja souhlasim, mit mimco a k tomu stavet to vazne nema cenu. Ja si rikam, ze kdyz se chceme na vanoce stehovat, tak ted zacit je akorat, stejne se to nepovede hned.... tak uvidime....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?