Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
kaci: pokud mas maly prostor, tak si myslim ze by to nemuselo vypadat nejlepe.Myslim ze by to chtelo udelat graficjy navrh aby jsi to videla. Hele, a nechces si nechat udelat v tom Siku ten navrh? Vim ze te to prestava bavit, ale prece jen je lepsi obetovat par stovek za navrh nez se potom koukat na neco, co se ti nebude libit... Docela drahej sprchas... mame od Vagnerplast, vanicka 90x90 a takhle drahy to nemame... ale nebudu ti uz do toho kecat:-)
godi: no jo, ale pořád z tebe nevypadlo, jakej sprcháč od Vagnerplastu to přesně je :-D Tak povídej.... Stavbyvedoucí odebírá prej od Sika, dneska mu budu psát a tam to myslim platí tak, že ti udělají návrh a pak ti to odečtou z tý ceny celkový objednávky, že jo?Jestli jo, tak si to samozřejmě nechám nejdřív nakreslit....A taky nevim, jestli mi to udělaj na obě koupelny a pak oba ty návrhy odečtou.... Kdežto ten návrh tý Euforie, by stál 3000,- a pak mi to ani neodečtou z objednávky ]-(
Profilova fotka
sorry:-) tak takhle z hlavy nevim - napisu ti to az prijdu domu:-) Jo rikas to presne:-) Ja myslim ze by ti to v Siku odecetli od obou koupelen... a myslim ze to za to stoji, prece jen to uvidis jak to bude vypadat....
godi: tak jo, večer tě tu vočekávám i s názvem, cenou a nejlépe fotkou sprcháče i vaničky :-D :-D :-D jestli teda máte vaničku...nebo jakej vlastně máte...my budeme mít čtvrtkruh. Do Sika zavolám a zeptám se...
Profilova fotka
kaci: tak foto ti muzu nabidnout uz ted - mam ho v albu a cenu a nazev ti reknu:-)
godi: no jo, ale ty ho za 1. nemáš šoupací a za druhý máš čtverec....
Profilova fotka
no a tobe by se to tam neveslo, copak musis mit soupaci ctvrtkruh?? Ctverec je na prostor urcite lepsi ne... Vagnerplast dela i soupaci a ctvrtkruh
Profilova fotka
kaci: jeste me zarazi jedna vec, nebo to spatne chapu. Vy kdyz to kupujete v tom Siku, to si to kupujete sami? Nebylo by lepsi aby to koupila stavebni firma - ti vetsinou maji urcite slevy? Nebo nam to kupovali vodaci ve specializovanem obchode, ktery maji slevu 20%. Neuvazovala jsi nad timhle??
godi: nám to bude kupovat ta stavební firma, takže na to tu slevu nějakou budeme mít... ;-) díky za ten odkaz, koukala jsem na to, ale našla jsem tam s bezpečnostním sklem - čirý a ty stojej taky kolem 10 tis.
Profilova fotka
ale prece jen to budes mit od zname znacky a ne tohle - nerikam ze S-line je spatna serie,ale spis bych volila nejakou znamejsi firmu
Profilova fotka
my taky nebudeme mit bezpecnostni sklo a myslim ze to prezijem:-)
godi: a kde jste se na ty sprcháče byli podívat? V Siku maj jen jeden od Vagnerplastu a ten se nám moc nelíbil...
Článek se načítá
Profilova fotka
nikde:-) proste jsme to vybirali podle internetu:-) mozna odvazne,ale proc ne:-)nam slo o rozmery a je to
Profilova fotka
kaci... tak co koupelna? me nadchla euforie,.. :-D oranzova podlaha,.. baige ci bianko obklad a do toho oranzove kyticky.. listela,... ;-)
hhranolka: no mě se líbí, ale manžel jí nechce, že je to prej moc kytičkový :-( . Dozvěděla jsem se, že by do pátku měl bejt vzorek tý oranžový v Uhříněvsi, tak se na ní kdyžtak pojedem podívat osobně, abych manžela přesvědčila... godi: já bych nekoupila nic, co jsem neviděla a u těch sprcháčů je to celkem risk, když jsem viděla ty v Siku.... na fotce na netu vypadaj dobře, ale pak když zkusíš, jak ty dveře popojížděj v tý kolejnici, tak vidíš rozdíl, některý se sekaj a skřípou... Koukali jsme i na jeden od Vagner plastu a nebyl moc kvalitní a to stál 10600,- v Siku ho měli pod kódem SSATURN90T55, ale na jejich stránkách ho nemůžu najít...
godi: jo a jak ses ptala, proč máme půlkruh, tak je to pro to, že ta koupelna je strašně malinká, už takhle to je na sobě všechno nalepený...
Profilova fotka
kaci: ale nemame kolejnicku:-) v tom to prave je:-) A jak mate koupelnu velkou?? m2
godi:no dyť já vim, že nemáte kolejničku, ale my jo a ty od Vagnerplastu s kolejničkama se nám zdáli nekvalitní.... ta spodní má 2,89 ten roh tý čtvercový vaničky by tam akorát překážel....
Profilova fotka
kaci: tak to je opravdu hodne maly:-(
Ahojky děučátka, tak se jdu zase chlubit. Už máme pověšenej kotel s bojlerem, radiátory už všude visí a jsou propojený trubkama, takže jseště dodělat komín, přes víkend položit polystyren a hurá na zalívání podlah. Mám z toho hroznou radost. Kači, i když to vidíš, tak co ti to pomůže. Maximálně vzhled. Nikdy nevíš, jaká ta kolejnička přece bude, jak ji z výroby dostaneš. Já se setkala s tím, že stejný sprcháč, u jednoho šly dveře těžko a jednoho zase moc lehce. To podle mě neodhadneš. Ale jsem ráda, že my toto neřešíme a máme zděný a dveře. holky a jak vůbec pokračujete vy. Teda kromě toho, že kača vybírá obklady a sanitu. Myslím na domečkách.
Profilova fotka
hamar: no tak nezbyva nic jineho nez gratulovat:-) tak my nepokracujeme tak nijak:-(
děkujíííííí jsem ráda, ale ono to zase tak vesely nebude. Už zase vodaří plánují, že mi pláchnout před položením podlahovky. Je tam zítra přivážu a bude :-D
Profilova fotka
hamar: tak to nafot do alba, myslim ze se vsichni radi podivame, jak to vypada, kdyz jsou vodaci privazany nekde u kulu:-)
ke kulu by to bylo složity, ale už tam jsou natahany topny trubky, tak je přivážu na ně. Se budou divit :-D už mě to nebaví pořád někoho nahánět. To ještě budu nahánět truhláře, který se se mnou měl jet podívat na modřínový dřevo, jestli se to bude dát použít a podlaháře, který sice počítá, že nám to linu bude dělat, ale jelikož jsme se s termínama posunuli, tak to nějak nevyšlo :-D
Profilova fotka
jo holka, tohle ti nezavidim... projit si tim musi kazdy....mam pocit ze bezproblemovou stavbu nad nema kazdy
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se musim pochlubit:-) Pristi tydne - pry uz v pondeli (to jsem zvedava) by k nam mohli nabehnout vodaci a mela by byt usazena vana a sprchovy kout, tak jsem zvedava. Vcera mel manzel telefonat s sefem tech vodaku - a rikal mu ze nam tam posilal chlapi a ze se vratili ze to neni vysekany. Tak mu manzel rekl, ze o tom vi, ale ze to bude delat o vikendu. Tak on mu odvetil neco ve smyslu " vite o tom 3 tydny a jeste to nemate??"- Tak se manzel neudrzel a neco mu ve vsi slusnosti rekl, ze se tohle dozvedel v pondeli a ze ma taky sve prace dost, takze se k tomu proste dostane az dneska. Tak sefikovi docela zklaplo, ze to chapu a ze teda pokud to dneska zvladne tak ze oni urcite v pondeli dorazi:-)
ahojky, tak u nás je nový jen to, že v sobotu jsme měli schůzku se stavbyvedoucím, řekli jsme si, kde chceme vypínače a zásuvky a ještě ten den to tam elektrikář vysekal a od zítra budou sekat elektriku, vodu a kanalizaci... ;-)
Profilova fotka
kaci: no tak to je dobry. Na tohle jsme mela manzela.... on je elektrikar:-)
Ahojky holky řeším problém potřebuji vzor jak napsat žadost na policajty ke žadosti na povolení na vjezd na komunikaci,potřebuji to ke stavebnímu ohlašení to už máte za sebou ale už nevím koho se zeptat za každou kladnou odpověd budu vděčna a aji za vzor díky Petra
Profilova fotka
petra: policajty?? to slysim poprve a my jsme to vubec nedelali - nebylo to potreba. A to slysim poprve - mohla by jsi to nejak objasnit?? To jako stavite v zakazu vjezdu nebo proc policajty? Asi bych napsala neco v tomto smyslu: Zadam o povoleni k vjezdu na komunikaci s oznacenim XY z duvodu vjezdu na parcelu c. XY, kde stavim rodiny dum. A nebo jeste lepe - zasla bych na ferovku na policajty a nechala si poradit. Pokud budou rozumni tak pomohou

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?