Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Ahoj holky, peti, my teda měli s policajtama co dočinění až nám vjelo auto do zákazu (chtěli jsme si to zkrátit, aby jsme neplatili tolik za dopravu :-D ). Jinak my to máme ještě na stavební povolení a komunikaci nám povoloval úřad. Máme to rovnou zapsané ve stavebním povolení, kterou cestu využívat. Ale souhlasím s godi. Buď za nima zajdi anebo napiš něco v tom stylu, úplně jednosuše. Teda, kati, to je super, vy nás fakt ještě předeženete ;-) Nám tento týden zrevidujou plyn, dodělají podlahovku a příští týden v pondělí zalíváme podlahy. Pán mě potěšil, že na něj ani nebudeme čekat. godi, se ani nedivím, že to tomu šéfovi manžel vytmavil. Já měla zase v pátek problém s bankou a řvala jsem po chudákovi, kterej za nic nemohl. Ale potřebovala jsem se vyřvat. Baba si vzala dovolenou, sice kolegovi naše faktury nachystala, aby zadal příkaz, ale strčila to pod dalších milion papírů a on to neviděl. Tak jsem si zařvala. Chudákovi jsem krásně ukončila týden. Holt, občas je potřeba zařvat, aby všechno šlapalo jak má ;-)
Profilova fotka
hamar: presne jak rikas - nekdy je to vazne potreba. No jsem zveda,ale dokud ji tam neuvidim tak neuverim
tak dnes jak příjdeš z práce, běž se podívat, jak pokročili s vanou. To mě fakt zajímá, jestli bude usazená ;-)
Profilova fotka
Holky, muzu se zeptat, kde bych videla ty obklady Euforie v realu? Ma je SIKO?Jsou moc pekne, nam se zatim nejvice libily BOTANICA a tu druhou mam v albu a nepamatuju si nazev.
martuli: jo, holka, tak vzorek Euforie, což znamená od každého druhu a barvy obkladu nebo listely 1 ks mají v Uhříněvsi v koupelnovém studiu Čema - www.koupelny-cena.cz ale mají tam jen zelenou, růžovou, modrou a béžovou. Oranžovou mají Hradci Králové a odtamtud jsou ty fotky, co mam v albu. Jinak nikde jinde ke kouknutí neni... Hamar: no nevim, já bych řekla, že to dřív než vy mít nebudem
Profilova fotka
kacabacka-ten odkaz nefunguje
Profilova fotka
hamar: ja nikam nejedu - doma mam hromadu prace a na barak se mi nechce:-)
martuli: tak si to přepiš do vyhledávače, ale oni to tam stejně na těch stránkách nemaj nafocený... to já se dneska pojedu podívat, kolik toho vysekali, maj to mít v pátek hotový hoši
holky díky za odpovědi tady v Příboře to chtěji oni tady na stavebním uřadě chtěji zbytečnosti což je neštěstí :-( :-) ale dneska jsme na těch policajtech byli a už se to vyřešilo a už budem čekat jen na dopis :-) už aby to bylo doufam že do konce června dostanem povolení a začnem stavět už aby to bylo :-) díky za odpovědi :-D
kati, to mi chceš říct, že za týden vám udělají eletriku, natáhají vodu a topení? =-) Peti, to je super, já bych to tak taky udělala. Úřady mají na vyřízení měsíc, tak snad to stihnete ;-)
Profilova fotka
hamar: nezavid ji to:-) Tak mi manzel oznamil, ze byl v 11 hod na parcele a co myslite? - nic:-) tak jsem se tam radsi nejela ani podivat a radsi jsem se jela podivat na to nasi fenku a to jeji stenatko.Dostal jmeno Ben,ale my mu rikame "Tulen", protoze jak se sam, tak se porad cpe mlikem a vypada jak malej tulen:-) hodim par fotek do alba, at vidite:-)
godi, já ji nezávidím a když už, tak tiše :-D jé, štěňátko, to je super.A jméno tuleň je hezčí, není tak tradiční ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
hamar: neboj, taky se dockas a treba ji jeste predezenes:-) Jo je nadherny a kdyz si ho jeste chovas, to je fat super. Kdyz si vezmes ze v sobotu mu bylo 14 dni a vazi 1,3 kg:-) My mu budeme rikat dal Beny ale jako male tulenatko vazne vypada. Kdyz mu bylo tyden, tak mamka rikala, ze vypada jak maly krtecek:-)
godi, já už to radši neřeším, kdy budeme bydlet a kdy ne Je fakt úžasnej, taková chlupatá kulička :-D Musí se ním suprově mazlit :-)
Profilova fotka
hamar: jo mas pravdu, je to takova koule, teda spis valecek:-) jen doufam, ze si ho nekdo vezme a nebude muset jit do utulku:-( nechces pejska k domecku:-)
godi: jééé to je krásný štěně... a jakto, že je jen jedno? Ty ostatní už jste rozdali? Hamar: no myslim, že jenom tejden budou kopat, nějaký ty rozvody, kabely a dráty tam budou dávat až v příští pondělí, takže buď bez obav :-D a ještě jak je znám, tak se s tim budou sr...t :-S Víš, že já už to taky neřešim, kdy budu bydlet? Stačí mi, když to bude do podzimu a to bude na 100% 8-) Akorát nevíme, kdy si máme v práci vzít dovolenou, jestli to bude hotový na konci červenci, v průběhu srpna nebo až na konci srpna.... 8-(
Profilova fotka
kaci: ty ostatni.... ani se neptej, tezko vezmes 14 denni stene od mami.... myslim ze nemusim dal povidat a je ti jasny, co se stalo. Jo je nadherny, proste takovej malej tulen:-) on opravdu vypada jak malej tulen, takovej valecek:-) kdyz se ti libi - nechces ho k domecku???:-)
godi: umřely? :-( chudinky....Manžel by vlčáka chtěl, ale já ne :-N a zatim si ani žádnýho jinýho nechcem pořizovat... byl by doma sám a na zahradě bych štěně nechat nemohla a doma by mi udělal paseku
Profilova fotka
kaci: no tak nejak - rekneme ze jim bylo trochu pomozeno, bohuzel. Neslo to jinak. Uz takhle bude problem co s tema dvema,protoze je nikdo nechce... Katko - Kany (mama toho stenete) je taky cely den doma sama a ted uz uplne, kdyz tam v tom baraku nikdo nebydli, takze ona je na tohle zvykla:-) To ja bych ti ji klidne i dovezla:-)
godi: a proč jste je nedali do útulku? ]-(
Profilova fotka
protoze do utulku je muzes dat az po nejaky dobe (min. po dvou mesicich) a nechteli jsme ji je nechavat vsechny, protoze jsme si mysleli ze je udame a prece jen 2 psi se udaji lepe nez 7 psu.... a hlavne to jednu dobu vypadalo, ze tam v tom baraku bude nekdo bydlet, ale pak ne a proste se to udelalo takhle.... I tak je to narocny - kazdy den tam jezdit a alespon hodinku tam byt aby mela pocit, ze tam neni uplne sama je sileny a zabira to strasne moc casu..... Fakt ji nechces:-) je hrozne mila a pritulna:-)
godi: a proč si jí nevezmeš k sobě? Bylo by to tak lepší....
Profilova fotka
kaci: protoze psa u baraku nechci.... vidim to u sousedu - lita ji mezi zahonka, mezi okrasnejma kytkama, to fakt nechci
godi: dyť tam zatim ještě nic nemáš ne? A co s ní bude do budoucna? To tam jako bude pořád sama????
Profilova fotka
no nemam, to je pravda, ale chci to tam mit a to se neslucuje se psem. Co s ni - doufam, ze si ji i Benicka nekdo vezme, pokud se tak nestane tak pujdou oba do utulku.
godi: a už jste podali aspoň nějaký inzeráty?
Profilova fotka
jo inzeraty mame - tady na modry strese, na strankach jednoho utulku, pak u veterinarky visi inzerat a pak v jednom zverimexu, ale zatim zadny uspech. Nekdo se treba ozve, pak to odvola.... To vis ze bych ho radsi dala nekomu znameme, nez do utulku kde nevis kdo si ho vezme. Tak kdyz tuvj manezl chce, tak vy byste nechteli???:-))))))
godi: nene, bůh ví, kdy a jestli vůbec budeme mít psa...ale je mi jí líto :-(
Profilova fotka
kaci: vzdyt se za mesic ci dva budete stehovat, tak to je akorat:-) Ne, delam si srandu, nemuzu ti ho nutit. Jo me je to taky lito,ale co se da delat - nic. Proste jen doufat, ze se nekdo najde a alespon jednoho si vezme...
godi: a či vlastně je?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?