Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
hamar: rada bych ti rekla, ze uz tohle byla posledni kapka, ale myslim ze tomu tak nebude :-( my tu alespon pocitame obklady do koupelny, kolik toho bude potreba a myslime jak to tam udelat - alespon neco:-)
to my naštěstí přeskočíme, protože už to máme vymyšlený. I když... ta horní koupelka ještě dořešená není. Myslím položení obkladů. godi, tak aspoň něčím se bavíte, když už nemůžete dělat. Zase kreslíte návrhy? :-D
Profilova fotka
hamar: ono to neni ani tak o kresleni, spis o rozmisteni zarizeni v te koupelne, musi se tam vyresit jeden roh a pak bych chtela mit v koupelne komodu s prebalovacim koutem pro mimisk,ale zatim to bude volny,ale je to tak blbe v rohu a pod sikminou tak se resi jak to tam zatim ukoncit a tak. a dolu do koupelny, to at si vymysli manzel jak to tam bude chtit:-)
tak to má být, zapojit se oba. U nás to je jednoduchý. Vymýšlím já a protože je málo místa, tak je to jednoduchý ;-)
Profilova fotka
tak vís co, tem technickým vecem nerozumím a tak musím zapojit Martina. Musím ti taky říct novinku - před hodinou mi volala jedna slecna a mela zajem o Benicka... kez by to dopadlo:-)
jééé, godi, to je skvělý :-D budu držet pěstičky, bylo by to úžasný, kdyby se našli hodní páničkové, kteří by ho měli rádi ;-) A kdy se rozhodne, jestli si ho vezme?
Profilova fotka
je to mlada holcina, jestli jsem to dobre pochopila, tak se ted rozesla s pritelem, ten si vzal psa a ji je ted smutno, tak chce nejakyho pejska. Ted jsem ji posilala fotky, tak ze se ozve, tak uvidim. Stejne je volnej az tak v pulce cervence, to mu budou 2 mesice. Koukala jsi na jeho fotku ted posledni, ze je krasnej:-)
koukala jsem, je k sežrání. Taková malá kulička na mazlení :-D Tak snad si ho vezme, jestli už pejska měla, tak by to měla být dobrá volba ;-)
Profilova fotka
spis takovej malej valecek:-) ale mazlit se moc nechce, kdyz si ho chce clovek pochovat tak "vrci", v jeho podani je to docela roztomile. Dam vedet jak to s nima dopadne
Profilova fotka
Holky, je to tady..... tramtarara.... vana je na miste:-) Dneska rano ji zacali usazovat:-)
GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super pokrok :-D Takže se dnes budeš koupat? :-D
Profilova fotka
harmar: ja se radsi vykoupu na nas, nejsem si jista jestli tam tece tepla voda:-) A aby toho nebylo malo, tak mam jeste litani se sebou po doktorech. Od patku neslysim na leve ucho, jako bych ho mela zalehle, tak jsem dneska byl au doktorky, myslela jsem si ze mi da jen nejaky kapky a pujdu. Ale ona me hnala na rentgen, a ze se ji to vubec nelibi, ze bych taky nemusela slyset, takze ve stredu jdu na audio a docela slusne me vyhoukala
Článek se načítá
godi, na to bacha, kámoš byl na čištění uší a praskli mu bubínek. Vůbec o tom nevěděl, až po týdnu pmalu přestával slyšel a tekla mu z ucha krev. Pak mu jinde řekli, že má prasknutý bubínek a musel chodit celkem dlouho na lasery, aby neohluchnul. Se sluchem to není sranda. Radši lítej, abys slyšela než sedět doma a ohluchnout ;-) Ale neboj, určitě to bude v pohodě. No, já se dnes byl ptát na stavebním, co je třeba ke kolaudaci a kdy o ní můžu zažádat a hlavně jestli se na nás vztahuje ten požární hlásič. Samozřejmě i přesto, že mají dnes úřední dny, tak byli velice ochotní, chlap pomalu nevěděl, co po něm chci, ale naštěstí se tam přichomítla ženská, která mi řekla, co jsem chtěla vědět. Takže jsem nakonec odcházela spokojená, ale byl to porod, to z nich vytáhnout :-N
Profilova fotka
hamar: ja jsem zase byla v patek v Praze na muzikalu a od te toby neslysim na jedno ucho. Nebo ja slysim ale nerozumim, proste mam ho zalehle. Neboj, to ja to nezanedbam, jen jsem si nemyslela ze to bude takhle vazny. A co ti rekli ze musis mit a jak je to s tema hlasicema?? My jsme se vratili z domecku a od pejsku, takze za chvilku hodim fotky vany. Malej uz chodi moc dobre, dokonce uz zacina i lizat misku s jidlem a kdyz mu neco dam tak to sni:-)
No, tak hlásič mít nemusíme, platí to pro ohlášení nebo povolení od ledn letošního roku, takže o jednu starost míň. A co musím mít? Když jsem poslouchala chlapa, tak skoro nic, myslel, že chci kolaudovat a ještě nemám ani okna :-D :-D :-D :-D Nakonec jsme se teda dorozumněli (ale bylo to fakt jak někdy v době bronzové :-N ).Takže musí být veškerý revize, omítky, bezprašná podlaha a zábradlí. Víc jsem z něj nedostala. Teď si akorát nejsem jistá, jestli musí být koupelna na hotovo nebo jestli stačí přívody a odpady, ale to bude hotový, takže to neřeším ;-) Teda ale fakt si občas na těch úřadech připadám jak Alenka v říši divů, nebo spíš jak někde v blázinci, kdy se snažím s jedním domluvit na něčem nemožným :-D :-D :-D Jééé, prďolka malá už sám papá? To je skvělý. No, aspoň rychle vyroste a bude silnej :-)
Profilova fotka
hamar: pockej,ale ja jsem cetla, ze u kolaudaci po 1.7.2008 by mel byt?? Jednaních na úřadech jsem byla vždy uštřena, protože to oblítaval manžel. No, z misky mu to jeste moc nejde,ale kdyz jsem si dala kousek masa z konzervy do dlane, tak to mel hned snedeny. Takze si myslim ze zacina tomu prichazet na chut.
Profilova fotka
jo, takze jsem pridala fotky nasich koupelen, tak se muzes mrknout
Profilova fotka
kaci: ted jsem tak nejak zabrousila na stranky Raka a koukam, ze maji tu Lineu nejak zlevnenou... ty jsi o ni uvazovala, ne??
godi, já si to právě taky myslela, ale vztahuje se to na povolení a ohlášení. Jsem zvědavá a jestli mi pak řeknou něco jinýho, tak je zastřelím.
Profilova fotka
tak uvidis. Jak se ti libi nase nova vana:-)
godi, je suprová. Ještě to obložit a koupelna je hotová ;-) No, u nás to ještě chvilku potrvá :-(
Profilova fotka
no presne tak:-) uz se na to moc tesim A musim ti rict jeste jednu novinku - na 99% mame novu majitelku pro Benicka. Zda se to byt slusna holcina, i nam nabidla, ze se na nej muzeme zajet podivat abychom videli jak roste a ze je v dobrych rukou... jsem fakt moc rada. Snad si to nerozmysli...
jéééé, to je super, Beníček se má, aspoň pro jednoho to máte vyřešený ;-) No, upřímně já už se taky těším, až se u nás zase začne dít něco pořádnýho ;-)
Profilova fotka
jo je to super. Sice vaham, protoze to je holcina z panelaku,ale uz predtim mela nemeckyho ovcaka a ze ma rada vetsi bafany tak snad to bude OK. Rozesla se s pritelem a on si bere fenku sebou, takze hleda nejakyho pejska... No u nas se ted toho zacne dit docela dost, konecne....
godi,u nás v paneláku jsou taky jedni, kteří mají vlčáka a myslím, že pokd si pesan zvykne hned od začátku, tak je to v pohodě. Horší by bylo, kdyby šel takovej velkej pesan z baráku na panelák. Hlavně aby se o něj starala a bude to OK ;-) A co se bude dít, už máte rozmyšlený ty boklady?
Profilova fotka
hamar: no tak na horni koupelnu jsou jasny - tam pujde ta India. Takze tenhle tyden se nakupuje material - obklady, lepidlo a jeste Ytong, protoze se nahore v koupelne bude delat jeste kousek steny aby tam vzniknul prostor na policky a pristi tyden se zacne delat, takze jestli to hodne dobre pujde, tak bychom mohli mit pristi tyden koupelnu nahore hotovou. Pak se bude pokracovat dole - vedle sprchace se postavi stana, aby se mohli usadit dvere na sprchac, pak se pojede do Sika a manzel si konecne vybere obklady. No a pokud to pujde jo dobre, tak by se behem 1-2 tydnu mohl zacit obkladat strop sadrokartonem.... takze jak vidis, prace se docela rozjizdi:-) Jo a jeste jsem zapomela, mozna by jsme konecne mohli mit zaizolovany zaklady, prihrnutou zem a vzadu za barakem vyhrabanou jamu na zaklady terasy:-)
goid, tak to je super, že tím takhle hnete. Nám slíbil zedník, že dorazí přes příští týden, tak jsem zvědavá. Už začínám být celkem agresivní, když není tak jak slíbí, takže jim i manžel radil, aby dorazili :-D Já už chci totiž bydlet. No, dnes jsem mluvila s pánem, co nám bude dělat kuchyň, tak si to přijede příští týden celý zaměřit, včetně dveří a schodů a začne pracovat :-D Navíc jsem si včera dotáhla vzorník Novilonu a už mám vítěze. Akorát ještě pořád nemám jasno, kdo to bude dělat. Máme dva pány, jeden pokládal bratránkovi podlahu a druhej dělá podlahy u mamky ve škole, takže ještě nevíme, kterej vyhraje. Ale už víme, co bude na zemi, což je taky pokrok. Teď jen aby bylo hezky a podlaha rychle vysychala. Celkem dost vody nasály zdi, takže je to zase celý mokrý, od zeme tak po kolena, takže větráme a větráme, ale bez účinku :-( No, godi, tak hlavně to uháněj, když jste tak dlouho stáli ;-)
Profilova fotka
hamar: super to je,ale vis jak se to dlouho tahlo s tou vanou, takze neuverim, dokud neuvidim:-) Klidek, mam pocit, ze ti to nejak zacina lezti na mozek:-) A ted se ma ochladit, takze vam to moc schnout nebude... tyhle vedra by na to byla idealni... nebo na to pustit nejakej vetrak. No ja se budu snazit,ale tomu chlapovi co nam to bude obkladat se v nedeli narodil syn, takze je mi jasny ze taky bude chtit byt s manzelkou... tak uvidime
Profilova fotka
Prinasim dalsi novinky: 1) obklady na horni koupelnu jsou objednany, zitra pro ne manzel jede - okolo 22 tis. 2) Benicka jsme uz definitivne "udali" takze ted jeste Kany 3) ucho je stale stejne, od zitra chodim na nejaky infuze, ktery me budou pichat na ARU:-)
godi, to je super, že už má Beníček paničku. Aspoň jeden z nich ;-) Hoď do alba fotku těch obkladů ;-) No, dnes jsem ani na stavbě nebyla, ale včera jsem mluvila s pánem co bude dělat kuchyň. Zase mi dal brouka do hlavy. Chceme od něj udělat i veškerý dveře a schody. Tak mi říkal, že už se ptal na ceny dřeva. Původně jsme htěli udělat dveře zatím jen dolů (asi troje dveře) a až budou penízky, tak nahoru, ale říkal, že čím víc dřeva vezme, tím levnější to bude. Takže když bysme vzali na všechny dveře (asi 8), tak by to bylo o tisícovku, patnástset levnější na jedněch dveřích. Což je dost, to máš jedny dveře zadarmo :-| Tak uvidíme, jak to spočítám a jestli vyjdou penízky. A co dělá ucho? Už je to aspoň trošku lepší?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?