Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
kaci: tezko radit - zalezi zda chces vetsi lednici nebo vetsi mrazak. Já osobně bych si nevybrala zadnou,ale kdybych musela, tak bych si vzala tu druhou, protoze ma vetsi mrazak. Myčka - jednoznačně ten Baumatic
godi: ten mrazák ale zas o tolik větší neni, je to jen asi o 10 litrů, což je skoro prd...Já zas přemejšlim o větší lednici, protože nemáme sklep ani komoru, tak budeme mít všechny potraviny tam. Ale zase se mi zamlouvá ta nulová zona. Proč myslíš myčku baumatic? Koukala jsem, že má max teplotu mytí 60 stupňů - aeg má 70. Myčku jsem nikdy neměla, takže vůbec nevim, co by mohlo stačit a co budu používat
Profilova fotka
tak pokud vetsi lednici, tak v tom pripade vzit tu prvni. Ja jsem mycku taky nikdy nemela, ale pro me jsou dulezity dve veci (samozrejme mimo spotreby,energeticke tridy a pocet sad) - odložený start (můžeš mýt na noční, čili lacinejší proud - to platí i pro pračku) a hlavně funkce "poloviční náplň", protože přece jen 2 lidi toho tolik nenašpiní a myslím, že je to dobrý nápad. Já zvažuju tuhle myčku - http://www.baumatic.cz/produkty/katal...
Profilova fotka
a nebo ještěš zvažuju myčku Bosch, od téhle firmy má kamarádka a nemůže si ji vynachválit...
godi: ta je ale dost hlučná, tu co jsi na ní dávala odkaz... Máma má myčku od Boshe a nadává na ní... tak nevim =-)
Profilova fotka
si myslim ze to bude dosti individualni, kazdy ma zkusenosti jine - jedne to bude chvalit a druhej nadavat
Profilova fotka
pises ze je hlucna - myslis ze ty 4 dB uz je takovej rozdil - jestli 49 nebo 53?
godi: 46 db má ta baumaticová, takže to máš 7db rozdíl. Ale asi máš pravdu v tom, že je lepší ten baumatic, protože jsem koukala, že má právě ten odloženej strat a ta aeg ne.
Profilova fotka
kaci: ja bych prave chtela s odlozenym startem a s polovicni naplni... V pulce cervence pujdeme objednavat kuchyn, takze musim mit uz vymysleny spotrebice a nad myckou tak nejak porad vaham
godi: no my taky asi už budem objednávat kuchyň, jakmile budou omítky, což bude asi taky ta půlka července, teda doufám!!!! ]-(
Profilova fotka
jsem rikala ze by bylo idealni, kdyby byla jedna firma a bylo by to. Takze mas x firem, a dalsich tisic moznsoti a vybrat to spravny je docela tezky, kazdy ten spotrebic ma neco treba navic a kdo se v tom ma orientovat Hele jak ty to budes mit? Spotrebice do kuchyni ti doda firma, ktera ti bude dodavat kuchyn, nebo si ne budes kupovat sama a oni ti je tam namontuji? O co mi jde? Kdyz jsem porovnavala ceny na netu a ceny ktere mi sdelila firma, ktera nam bude dodavat kuchyn, tak jsem na 4 spotrebicich usetrila skoro 5 tis, coz si myslim ze neni spatny. Ale nejak jsem se neodvazila zeptat, jestli bych si je nemohla koupit sama..:-)
hoja holky, jsem tu po dlouhé době, tak mi bude chvilku trvat, než to prozkoumám. Rychle jsem to četla, ale to moc neporadím. Jinak nám už se kuchň pomalinku začne dělat a spotřebiče už vím nabeton, ale asi vám moc nepomůžu, protože já byla dost náročná na všechny parametry a tak si holt trošku připlatíme. Kati, rozhodně je u myčky víc parametrů a zrovna odložený start bych do něj nezařadila, ale hlučnost, tablety 3v1 poloviční náplň, kolik l je spotřeba aj. Já si nechala objednat tuto: http://www.bilezbozi.cz/vestavne-myck...
Článek se načítá
Profilova fotka
hamar: nevypada spatně,ale nemá poloviční nápln, to by mi vadilo
jo, godi, s tím nákupem jsem to řešila taky, ale já si to nakonec nechala koupit z obchodu, kdyby náhodou Přece jen když víš, odkud to bereš a navíc to nejsou věci za babku. Takže já si radši připlatila 5 tis, ale budu mít záruku, že se potom nebudu s někým nahánět po telefonu a kdyby se s tím náhodou něco stalo, tak ještě zajišťovat dopravu a tak. Je fakt, že pokud jste od Prahy, je to o něčem jiným, ale já z Moravy si to fakt nerisknu ;-)
Profilova fotka
hamar: ja mam treba s Datartem dobre zkusenosti, tak jsem prave nad tim uvazovala, ale asi mas pravdu
Mamka třeba zas když si před 4rokama objednávala myčku přes bilezbozi, tak ji dovezli pobouchanou, jeden telefonát, myčku chlapík zabalil a odvezl zpátky, ale přece jen, taky si to ten borec nemusel odvízt, protože to bylo PPL a on ani neručí za obsah, pokud není poškozený obal, což tady bylo. Ale přece jen je rozdíl jeden spotřebič za 10tis a všechny do kuchyně za 90tis :-| Takže já šla do jistoty ;-)
Profilova fotka
asi mas pravdu, nema to cenu. Jinak my bychom meli mit do konce tydne udelany obe koupelny, tak jsem zvedava:-) Ted trochu z jineho soudku - pristi tyden jde Benicek ko nove panicce, vcera se na nej byla podivat a byla nadsena a i Kany jde k nove majitelce, tak jsem rada, ze to takhle dopadlo.
godi: my budeme mít spotřebiče zajištěný přes truhláře, budu je mít i za ještě lepší cenu než jsou na netu. Taky je tam zadarmo nebo v ceně, jak chcete...namontuje, kdybych měla už koupený nějaký svoje, tak bych za tu montáž 1 spotřebiče platila 1000,- Kč a když se s tim něco stane, tak zavolám jemu a on zařídí nějakej servis.
ta myčka, co chce hamar, tak ta má možnost poloviční náplně, buď horní nebo dolní koš.... Ta spotřeba je celkem pěkná - 13 litrů, jinak mi přijde, že má stejný funkce jako ta moje Baumaticová....Já jsem právě nechtěla kombinovat víc značek než 2 v celý kuchyni, takže jsem i myčku vybírala buď AEG nebo Baumatic, ale zase když by nebyl vidět ten panel, tak by to bylo celkem jedno že?
Profilova fotka
to vis ze je to jedno a hlavne ti nebude nikdo v kuchyni detailne zkoumat, jaky druhy spotrebicu mas,ale kazdy se bude koukat na kuchyn jako celek
Profilova fotka
ahojky, objevila jsem novou mycku - jaky je vas nazor. Hlavne tvuj hamar, kdyz se v tom tak vyznas:-) http://www.whirlpool.cz/index.php?vyr...
godi: tak to už je asi lepší ta, co sem dávala Hamar, protože tahle má spotřebu 16 litrů a nic suprovýho na ní nevidim, ani ten design....
Hamar: ta myčka, co jsi sem dávala má poloviční nápoň, že jo? :-)
kati: má poloviční náplň, já bych ty značky taky nehrotila. Zezačátku jsem taky chtěla maximálně dvě, ale nenašla jsem prostě ideální spotřebiče takové, abych to nakombinovala, takže jsem na to přestala hledět. Co akorát dodržuju je, že je stejné značky trouba a deska ;-) Navíc godi má pravdu, nikdo nebude zkoumat, jaký značky máš, ale bude se dívat na celou kuchyň ;-) godi: jak říká kaca, vadí mi celkem těch 16l, jinak je dobrá, mě se líbí i ten design. Navíc já nechci s předním panelem, protože by bylo vidět, že je spotřebič na spotřebiči a to nechci :-) Jinak mám další zprávy a opět ne dobrý... Bratránek může nejdřív za 14 dní, takže na to kašlem, půjde si spravit dveře, který mu trochu lítají na obložky a zbytek dodělá manželův bratr. Čekat dalších 14dní a možná i dýl, se mi fakt nechce. Už to začíná, nasliboval, rozestavil 5 baráků a teď nestíhá. Já už to fakt neřeším. Hlavně ať to někdo dodělá a můžeme bydlet ]-(
Profilova fotka
hamar: no tak ja se jeste podivam na tu tvoji. Jinak jsem vcera sedla k pocitaci a dokonce jsem dala dohromady - mycka, deska, trouba, digestor od jedne firmy a to whirpool, coze je docela zazrak:-) Myslim ze je to blby mit predni panel???
ne, ale záleží na kuchyni. U nás bude malinká a kdyby byl přední panel, tak jde vidět, že je spotřebič vedle spotřebiče to se mi nelíbí. Naši mají taky s předním panelem a zase to má výhodu, že vidíš, kolik ti ještě chybí do konce nebo když tam něco bouchá, tak to můžeš vypnout a otevřít, co u zabudovaného panelu nejde, ale já se prostě rozhodla to zabudovat, protože se nám to líbí víc ;-) Každé pro má i svoje proti ;-) godi, to jsi fakt dobrá, žes to poskládala, mě se to nepodařilo. Když už bych dala dohromady buď se mi nelíbí trouba, nebo digestoř, takže na to kašlu. Navíc já už toto mám z krku, protože už se to objednalo ;-) Jinak v sobotu jedeme pro obklady a dlažbu a snad se začne něco dít. V jednu mám sraz na stavbě s manžovým bráchou a mým bratránkem, tak jsem zvědavá, jak se domluvíme. A když ne, tak je oba zastřelím :-D :-N :-D
A ještě jsem se nepochlubila, máme zrevidovaný plyn, tak jsem byla včera na plynárnách, no porod ]-( Z Olomouce mě poslali do Šumperka, že musím to to to, paní mi dla instrukce, že jsem ani nevěděla jak se jmenuju, takže už se psychicky připravuju na tyto úředníčky - před tou kolaudací toho bude hafo, tak jsem zvěavá. Už chci mít zkolaudováno, bydlet a sedět v klidu na terásce bez nervů a popíjet kávičku :-D
Profilova fotka
hamar: kdyz kolaudaval tchan - tak nikoho nezajimala revize na elektriku, vodu ci plyn ale sli na protipozarni ochranu - hasicak, protipozadni dvere v garazi vcetne certifikace
a co kolaudoval? Vždyť v baráku nemusí být hasičák... Ježiš já z toho všeho mám hlavu jak balón :-N
Profilova fotka
kolaudoval rodinny domek a hasici pristroj vyzadovali!uz je pridelanej v garazi na steene + protipozarni dvere v garazi, coz je samozrejme. jinak s tema spotrebicema - ono to jeste nebude treba tak horke:?-) jsem to vybirala pri te vcerejsi bource, takze k tomu dneska sednu jeste jednou a uvidime:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?