Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
kati a kdybys ty dvěře nechala udělat z dýhy od truhláře, tak by to vyšlo jak...
kati, já třeba budu mít světlé dveře, podlahy a nábytek bude tmavý ;-) Kuchyň je z třešně, nábytek do obýváku chci tmavý a ložnice bude z modřínu, což je hodně tmavý dřevo ;-)
katiiiiii, hoď do alba nějaký ty fotečky, už se těším ;-)
Profilova fotka
ja myslim ze vsechno ladit do jedne barvy by nebylo uplne hezky - vsechno takove moc svetle, prave ten kontrast muze byt fajn anebo mit ruzne odstiny svetle. ty dvere od Masonite jsou MDF a laminovane
Profilova fotka
uvidim, jak to budou vypadat v realu
já bych taky nechtěla všechno v jedné barvě, ale třeba my ladíme jednu barvu dřeva na dveřích a schodech, druhá nábytek v obýváku, další v kuchyni a všechno je kontrastem k podlaze a dveřím ;-) godi, až to uvidíš budeš chytřejší ;-)
Profilova fotka
presne tak, pak dam vedet....
jojo, jdu ty fotky zmenšit, pak ještě napíšu
jasně, kati, čekáááááám... :-D
Profilova fotka
jinak obkladani se nam ted trochu zastavi, protoze chlapek co nam to obklada ma od vcerejska dite v Praze v nemocnici (jsou mu 3 tydny) je to hodne spatny, nejaka vrozena vada s dychanim a ze to muze skoncit az smrti, takze chce byt s pritelkyni tam - coz je pochopitelny, tak jsem zvedava:-(
tak fotky jsou v albu - ve stavebním jsou ty sádroše a v druhym je ten obklad Fresh orange ;-) Hamar: proč by měli nejdřív dělat omítky a pak sádroše???
Profilova fotka
taky si myslim ze neni potreba mit omitky kdyz clovek dela sadros. Uz to mate o zbrouseny ty spary? Muzete zacit bilit:-) ta oranzova vypada zajimave:-)
Článek se načítá
godi: no já myslim, že nejdřív budou dělat omítky a pak teprve bílit sádroše...Přes ty spáry je daná nějaká páska která je přemázlá sádrou nebo čim... Jojo, nakonec je to taková oranžová, jakou jsem si představovala...
kati, já nevím, možná to mám zafixovaný, protože to tak dělali na všech stavbách, na kterých jsem byla. A celkem mi to připadá i nelogický, ale to je jedno, každej to dělá jinak. Už se taky těším, až budeme mít stropy :-(
mě se líběj tyhle dveře song VI a stojí jen 3150 je to CPL fólie, i když nevim, co to je :-D tak je to asi lepší než MDF
jééé jsem zapomněla odkaz: http://www.solodoor.cz/index.php?page...
godi, vy s tím pánem máte pořás problémy, ne? Myslím, že už jsi jednou o něm něco psala. Je to pochopitelné, ale na druhou stranu, je to jeho práce :-| No, je to těžký :-(
hamar: no co řikáš na naše krásný sádroše??? :-D
kači, ty mě chceš vyprovokovat??? :-D :-D :-D Ale musím uznat, taky už bych je chtěla mít na stropě :-( Ale já se dočkám :-D No, tak už můžeš začít vybírat barvičky a začít pomalu malovat,ne??? :-D :-D :-D Ty jsi provokatérka :-D :-D :-D Kati, ta oranžová je asi fakt nejhezčí. Ty chceš kombinaci obou nebo tu tmavší...
Profilova fotka
hamar: jo je to tezky,ale je to martinuv znamy a rekne, ze za tu cenu,za kterou to dela on, by nam to nikdo nedelal:-) Taky se dockas sadrosu... kdyz uz by tu mel nekdo provokovat, tak bych to mela byt ja, protoze my mame sadrose uz skoro 14 dni:-) a o vikendu zacneme bilit:-)
hamar: jakto, že provokuju? Dyť ty už máš omítky i podlahy.....já jen sádroše..... ;-) Chceme tu tmavší oranžovou....
kaci, mně by se líbila kombinace jen těch dvou oranžových, ale nevím, jak moc ta světlejší je světlá ;-) S tím provokováním jsem to myslela ironicky :-D godi, já se budu o víkendu válet u moře, takže jsem se rozhodla, že stavbu hodím na těch 10dní za hlavu a ať se to tu obejde beze mě ;-)
Profilova fotka
hamar: a pak kdo tady provokuje:-) tak si to hlavne uzij, my s kaci budeme makat a pak nam budes zavidet, co uz mame hotovy:-)
godi, neboj, až přijedu, tak už tu na mě prý budou čekat malířský potřeby a montérky a můžu začít :-D
Hamar: hmmm, to by asi bylo už moc oranž :-) Nevim jak sladit barvu schodiště, podlahy a dveří |-| když budu mít schody dub a dveře dub, tak i tak to může mít každý jinou barvu....
Profilova fotka
kaci: to snad prece nevadi ze to bude mit jinou barvu, alespon to nebude takove, jak to rict... formalne stejne.
kati, to je jasný, že se nikdy netrefíš přesně, ale bude to aspoň trochu srovnatelný a nebude to vypadat jak v kocourkově :-D
Profilova fotka
presne jak rika hamar, to nikdy nerefis a pokud to vsechno bude svetle, uz to nebude tak hrozne, ze to bude kazde trochu jiny odstin
včera jsme se byli podívat na baráku, jsou hotový sádroše v horní koupelně a rozvody vody a topení jsou zabetonovaný, dneska elektrikář dodělá elektriku, ten druhej dodělá sádroše v dolní koupelně a nahoře zamázne šrouby... Taky už máme zevnitř zalepený okna igelitem, takže se asi od pondělí vrhnou na omítky.... Stavbyvedoucí tvrdí, že to do termínu, což je konec července, což je za 3 tejdny prej stihne....haha, chci ho vidět. Nejsou zalitý podlahy, taky neni ani objednaná dlažba, obklady, podlahy, sanita....To chci teda vidět...
no, kaci, vzhledem k tomu, že ty omítky a podlaha musí celkem dlouho vysychat (minimálně tři týdny), tak to teda chci taky vidět. My už máme podlahy zalitý čtvrtý týden, ale pořád jde vidět, že stěny natahují vodu. Podlahy jsou sice suchý, ale pořád tam je hrozná vlhkost. A nastěhovat se do baráku, kde jsou udělaný čerstvý omítky je celkem masakr :-| Ale aspoň se u vás něco děje. U nás by dnes měli začít, tak jsem zvědavá. Užse tam úplně bojím chodit, aby se nemusela zbytečně rozčilovat :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?