Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
hamar: no právě... pokud dozor řekne, že je to mokrý, tak se prostě podlahy dávat nebudou, nechci, aby mi to pak plesnivělo ]-( Takže jestli bude mít nějakej problém, že už to chce předat, aby dostal od stavební firmy provizi za to, že to dokončil v termínu, tak má smůlu...záleží na dozorovi
Profilova fotka
kaci: no dobry:-) pan je superman nebo co? To se vazne neda stihnout. Ja mela dneska dovolenou, byli jsme na baraku - tloukli jsme podlahu na pude, docela masakr, boli me cely telo, levej palec mam tak trochu fialovej, jak jsem se do nej 2x klepla kladivkem,ale co jsme potrebovali, tak jsem zvladli. Jeste nejaky dodelavky o vikendu, ale to zvladne manza sam a ja zacnu bilit sadros. Chlapek na obklady by se mel dneska vecer vratit z Prahy a zitra by mel nastoupit, ale pry to nevypada moc dobre, doktori pry uz vyloucili co se dalo a maji se pry pripravit na nejhorsi... coz je sileny. Jo, a jedna potesujici zprava - Benicek uz zase ma novou panicku a doufam, ze tentokrat uz tam zustane na porad. Zitra ho manzel odvazi. Nafotila jsem koupelnu, tak se pokusim to sem jeste dneska dat
godi: vypadá to dobře ta koupelna ;-) akorát by mi vadila ta úzká chodbička, to bych si to radši zvětšila a spojila koupelnu se záchodem, ale vim, že ty to tak nechceš... A co budeš mít v tom prostoru naproti vaně? Tam, jak je v původním projektu vana nakreslená? To je dobře, že si Beníka už někdo konečně vezme a co fenka? Už je jí líp? U nás včera dodělali sádroše v koupelně a začali omítat strop v přízemí :-D Zejtra si jdeme převzít elektriku a vodu se stavbyvedoucím a dozorem.
Profilova fotka
kaci: nic, tam budu volny prostor, v rohu bude prebalovaci pult. Chodbicka je sice uzka,ale na umyvadlo, vanu a pobyh okolo je dost mista... chtela sjem mit prostor v koupelne a to se povedlo.... Fenka se snad z toho dostala, uz dycha lepe...
godi: to já budu mít přebalovák v dětskym pokoji ;-)
teda tady se to nějak začalo rozjíždět s vybaveníčkem pro děti :-) No, já si myslím, že během příštího týdne mě děti přejdou na hodně dlouhou dobu :-D :-D :-D Teda pokud mě rovnou z Chorvatska nebudou odvážet někam do blízince :-D :-D Snad mě budou šetřit a budou hodní. kati, my budeme mít taky přebalovák v dětským pokoji, přece jenom mi to tam sedí víc než do koupelny ;-)
hamar: a co v tom Chorvatsku budeš dělat? Já myslela, že tam jedeš na dovču...
holky, teď mě napadlo...chystáte nějakou kolaudačku? Mě se do toho moc nechce, protože abych řekla pravdu, tak je mi líto těch peněz, co se prochlastaj a prožerou, když to řeknu takhle doslova :-N Myslim, že bych je dokázala utratit za věci, který fakt potřebuju... |-| A nejvíc mi vadí ten pocit, že tam jdou všichni s tim záměrem: "aspoň se najíme, když už nic" Ani nevim, co by bylo dobrý připravit, aby to moc nestálo, napadla mě třeba sekaná s kyselými okurkami, hořčicí a chlebem, pak nějaký chlebíčky? Obložený mísy sýrem, salámem a zeleninou + nějakej guláš? Tim se hodně lidi zasytí.... Hlavně co k pití? Myslíte, že by třeba stačila ovocná bowle ze Sangrie?
kaca: já tam jedu jako vedoucí a zdravotnice se 60 dětma a samozřejmě dalšíma vedoucíma, ale přece jen... My kolaudačku neřešíme, protože hned tak ještě kolaudovat nebudeme. Nejdřív se musí dodělat garáž, vchody a hlavně balkon. Což bude trvt, ale nevadí to k nastěhování. Navíc když budeme kolaudovat, tak to bude spíš formou grilovačky a nějakýho menšího posezení u ohně. Ale toto ještě je ve hvězdách a hlavně to nemíním nějak řešit ;-)
Profilova fotka
kaci: to ja treba jeste taky,ale myslim ze v koupelne je to dobra vec:-) ale tak kdyz clovek potrebuje vykoupat a pak ustrojit, tak si myslim,ze to neni spatny napad. my zatim nic neplanujeme...myslim ze je to zbytecny... pokud neco bude, tak opravdu pro par znamych a nekdy o vikendu se hodi maso na gril a bude to
ahojda holky, tak hlásím posun. Už máme udělanou tu železnou konstrukci v jednom dětském pokoji a v šatně, ale je to teda piplačka. Hlavně na těch našich úžasných atypech... Chudáci kluci. Když jsem viděla, kolik bylo na zemi krve :-N No, radši jsem je zásobila náplastí a říkala jsem, že jim tam ještě radši zavezu lékarničku :-D To bych fakt dělat nechtěla :-N No, na večer mám zábavu, budu počítat, kolik nechat namíchat barvy, ale bude to super. To jestli se dopočítám... Teď přemýšlím, kdo vybral takovej barák :-D
Profilova fotka
hamar: jak budes mit barevne ladene pokoje??
Článek se načítá
teď jsem tu už měla napsaný dlouhatánský příspěvek a při odesílání mi spadl internet, takže znova. godi: já chci kuchyň, chodbu a schody a obývák krémovou, akorát jedna stěna v obýváku, na které bude televize, bude vínová, ložnice taky krémová, jeden dětský pokoj zelený se žlutými doplňky, druhý nejspíš růžový nebo filakový s modrými doplňky a pracovnu ještě nevím. Možná oranžovou, aby mi to ladilo ke klavíru :-D A jak to bude u vás? Barvičky nebo klasická bílá?
Profilova fotka
hamar: myslim ze pracovna a susarna asi bila, jinak bych chtela barvicky,ale jste vubec nemam vymysleno jaky. Neco asi - zluta, kremova, merunkova, mamka ma doma takovou barvu neco mezi bile kafe a svetle hneda,ale vypada to moc dobre, pak ma takovou hraskove zelena a taky pekna barva. Uvidime....
godi: já se právě rozhodovala mezi zelenou a modrou, ale přece jen, zelená je neutrálnější. Ale nechci nic křiklavýho, to by manžel nepřežil už vůbec. Už takhle není moc nadšenej, že půjdou hned barvičky :-D Ale ví, že když si já něco vezmu do hlavy, tak mi to těžko rozmluví, navíc když vím, že je to možný :-D To jsem prostě já :-N Já mám barvičky strašně ráda, takže i pracovna půjde do barvy, ptž v ním budu trávit víc času já. A to jsem ještě chtěla vymalovat manželovi garáž světle modrou (jak je v té reklamě a máme tmavě modrý auto), ale to už neprošlo. Prý když barvy, tak jenm v baráku a na garáž chytat nemám :-( A já se tak těšila :-D Zítra se ještě pojedu rozloučit se stavbou a uvidíme, jak s tím za těch 10 dní pohnou ;-) No, zítra jedeme až večer, tak se tu určitě ještě přes celý den budu ukazovat ;-) Ale teda, začínám být čím dál nervóznější...
Profilova fotka
taky nechci nic kriklaveho, i kdyz kdo vi:-) ale asi ne Pracovna bude manzelova a myslim ze on si zvoli bilou nebo hodne svetlou:-) Vymalovat garaz?? no to je dobry:-)
godi, musím říct, že mě to fakt napadlo, ale je to kravina. Ale lidi by celkem čuměly, kdybysme je zavedli do barevně vymalované garáže :-D :-D Zkus to navrhnout doma, třeba to projde, anebo uvidíš manžela, jak je pět minut před infarktem :-N Musím se pochválit, že jsem konečně včera dala dohromady ty barvičky, tak zelená bude trošku výraznější než jsem chtěla, ale zase lepší než nějakou vyblitou :-N No, už se těším, jak to bude vypadat na stěnách. Dnes už jsem byla zase řešit problém. Máme tak skvělý projekt, že jim vychází sádroše do okna ]-( No, dali mi na výběr ze tří možností - 1. přebourat okno, 2. předělat celou střechu anebo 3. bude to v okně, takže jsem volila třetí variantu. Snad to nebude tak hrozný, jsem říkala, že ten barák bude tak atypickej, že až ho budeme kolaudovat, tak to bude celkem sranda. Pořád něco předděláváme, protože to nevychází. By mě zajímalo, co ten projektant dělal. Ti chudáci nadávají, mě po této akci nebudou mít rádi :-D
Profilova fotka
hamar: no jako originalni napad to jo, jen by me zajimalo jak dlouho by to zustalo tak krasne barevne... i kdyz je fakt, ze na bile stene bude vsechno videt, takze takova tmave modra nebo cerna:-) jako recese, proc ne:- no to je dobry, kdo si to proboha vymyslel takhle silenej barak:-) a az to bude zarizovat, zadny nabytek se ti tam nevejde.-)
godi, neboj, nábytek se tam vejde a navíc, já to zase nechci přehánět, takže tam toho nábytku moc nebude ;-) Hm, ještě manžovi tu černou zkusím navrhnout :-D
Profilova fotka
hamar: to jsem zvedava co na to rekne. Ale myslim ze to neni zas tak blbej napad, to vidim i taty v dilne... kdyby bile steny jsou ted sedive, misty dost do cerna. No jasne... co to natrit sedivou?? Tak kdyz ne nabytek tak podlahove krytiny, jestli to mas nejaky clenity
Hamar: jakou železnou konstrukci??? Koukám, že máme zase stejný plány :-D Já bych taky chtěla do předsíně takovou kávovou, k tmavý dlažbě to bude vypadat pěkně a kuchyň, jídelák a obývák taky kávovou, ještě přemejšlim právě nad jednou stěnou v obýváku, že bych jí nechala udělat tmavě hnědou :-N ale nevim, jestli mi to projde. Byla by to stěna za sedačkou, která bude mít vždy buď bílej nebo světle béžovej potah, tak by to mohlo bejt dobrý... za stěnu s tv se mi ta tmavě hnědá dávat nechce, protože ta stěna bude do tmavě hněda, tak by to nevyniklo... a bude i tmavá plovoučka :-) Dětský pokoje zatim necháme bílý, pak se uvidí... Ale fakt vůbec, ale vůbec nevim, jak ložnici...jestli světlounce žlutou, meruňkovou nebo bílou a jednu stěnu, třeba za postelí, natřít nějakou tmavší....třeba vínovou - bude tam tmavej nábytek a světlá podlaha.... Já přišla do práce až teď ráno jsme byli ještě na baráku vysvětlit ještě něco elektrikáři, kterej dneska dodělá elektriku, Máme komplet hotový sádroše, zbejvá už jen v dolní koupelně a dokonce už je omítnutej strop v přízemí a začali omítat stěny :-D Dneska tam bylo asi 7 lidí, takže frmol...Po víkendu budu mít sraz s obkladačem, abych mu řekla svoje představy o koupelnách a koncem příštího tejdne budou zalejvat podlahy
Profilova fotka
kaci: no jo to se to nekomu stavi, kdyz tam ma 7 lidi:-) to ti uprimne zavidim
godi: :-D nezáviď, dyť ty jsi tak napřed..... ;-)
ten sádroš se dává buď na železnou nebo dřevěnou kontrukci a my máme tu železnou. Hodím ti do alba fotku ;-) No, godi, koukám, že jsme břídilové, 7lidí to musí být hukot. My máme dva a jsme rádi :-N
hamar: jo aha tohle...my máme taky kovovou, ale krev jsem teda nikde nenašla... Dyť to neni nijak ostrý.... =-)
Profilova fotka
kaci: jo ale makame na tom sami:-) stejne budete kolaudovat obe dve driv nez ja:-)
kaci, je to ostrý hodně, já jim to dnes podávala a taky jsem se málem pořezala. Ono to není ostrý pokud to neodřezáváš, ale jakmile si to začneš kouskovat, tak je to ostrý. A s tou krví - zase tak strašný to nebylo, akorát byli líní si to zalepit, tak jim to z ruky kapalo na zem, tak tam jsou krvavý kapky ;-) :-D Tak holky, já jsem sbalená, snad mám všechno a nic tu nezapomenu, jdu skočit do vanči a v šest mě manža odváží :-( Já se bojííííííím :-D Snad se nic nestane a vše proběhne v klidu :-) Tak se tu dámy mějte a jak přijedu, tak se ozvu. A piště a dávejte fotečky, co je u vás novýho, abych pak byla v obraze ;-) Tak pápápápápápápápápápápápápápápápápápápápá :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj Kaci, tak ted tu budeme chvilku jen my dve. My jsme dneska byli na baraku bilit sadrokarton - tak mam udelany WC, technicka mistnost je kompletne strop i steny a jeden detsky pokojicek taky strop. Pristi tyden bychom se chteli zajit podivat na vnitrni dvere a ze bychom zacali natirat futra, tak uvidime.
godi: no já jsem úplně zapomněla objednat vchodový dveře a ty budou tak za měsíc, takže doufám, že to dodělaj až nejdřív za ten měsíc, protože jinak nevim, jak bysme to s těma dveřma udělali....ty co tam jsou teď jsou jak do chlíva :-D a když prší, tak to všechno teče dovnitř, takže vůbec nevim, jak to bude :-.
Profilova fotka
kaci: no tak to je docela blby, to as nebudete moct kolaudovat bez dveri, nebo by to nemelo vadit?? My jsme objednavali dvere s oknama... vy ne?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?