Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
ne, my je máme přes tátu, takže jsme si řekli, že je stačí objednat pozdějc... Kolaudovat budem stejně až bůhví kdy, zatim na to nespěcháme, bydlet tam budem i tak...
Profilova fotka
kaci: tak doufej, ze nemas sousedy svine, protoze v nezkolaudovanym baraku by jsi nemela co delat
sousedi vědi kulový, jestli je to zkolaudovaný nebo ne, jak by to asi mohli vědět?
Profilova fotka
kaci: vedet to nemusi,ale muzou zkusit dat hlaseni na stavebni urad. Lidi jsou svine, ja to vidim u tchana v ulici, to je hrozny co se tam deje
jelikož jsou to všechno novostavby a mladý lidi, tak pochybuju, že tam bude nějaká zášť....
Profilova fotka
kaci: Ok, ja ti to neberu... tohle jsou taky vsechno novostavby,ale i tak. Tak snad to budete mit dobry...
Profilova fotka
Kaco, chtela jsem se zeptat, odkud mate projekt? Nejaky na miru nebo se da videt i nekde na netu rozepsany? Libi se mi ten mega obyvak s kuchyni :)
ene: je to upravený projekt od Welfastu - www.welfast.cz, dům 123 ;-)
Profilova fotka
koukala jsem na ty vase vchodovky - zajimavy, pekny. My jsme se byli vcera koukat na vnitrni dvere, tak jsme si vzali katalog vcetne kovani a bud jeste tento tyden nebo ten pristi bychom to chteli objednat
godi: taky uvažuju nad dveřma z masonite.cz, ale nevim, jestlli některý prosklený nebo ne, třeba jak tam máš ty ty Vertika dveře, s tim podlouhlym sklem, tak ty jsem myslela dát dolů mezi předsíň a obývák, že jsou podobný těm vchodovkám, ale ta barva nesedí, ten odstín ořechu je úplně jinej....
Profilova fotka
kaci: copak ti to musi vsechno sedet?? Ja myslim ze ne, vzdyt by to bylo takova nudna jednotvarnost
godi: no ne, ale asi bude vypadat blbě, když vchodový dveře budou tmavě hnědý, dveře do koupelny, obýváku a techn. místnosti budou tmavý - jiný barvy a pruhatý a podlaha sice taky tmavá, ale opět jinej odstín a sukatá....aby to nevypadalo jak pěst na voko.... :-.
Článek se načítá
Profilova fotka
my budeme mit taky tmavy vchodovky, podlaha bude dlazba, dvere svetly. Kdyz dam dole tmavy dvere aby to ladilo s vchodovkama, tak zase v obyvaku bude svetla plovoucka a k tomu tmavy dvere, to se mi taky moc nelibi, takze jsem zjistila, ze zkombinovat to vsechno do jedne barvy je nemozny, takze to odmitam resit, dvere budou v celym baraku svetly a je to:-)
tak nás ty vchodovky vyjdou na 28 tis. :-( to je cena teda...v rozpočtu máme 23200,- to zas budem 5 litrů doplácet... ach jo |-| Jinak my už máme hotový omítky v celým spodním patře, akorát ještě musej vysekat sprcháč a udělat tam omítku v malý koupelně. Pak se vrhnou asi na podlahy?
Profilova fotka
kaci: to je slusna cena, my je mame pres 30 tis. - teda myslim:-) pak by meli asi prijit podlahy... my jdeme dneska resit satni skrin do loznice - chtela bych velkou cca to vychazi 11 m2 a udelat tam velky posuvny dvere, tak jsem zvedava, o vikendu bych chtela zacit lakovat futra a pristi tyden objednat dvere vnitrni
godi: nás by asi taky vyšli přes 30, ale jelikož je to přes tátu, jako okna, tak to budeme mít bez dph, ale i tak je to dost! Dveře do šatní skříně budeme řešit taky, ale až s kuchyní, protože nám je bude dělat truhlář + ještě nábytek do koupelny, taky nám to vše může dát bez dph :-D ten je příští tejden na dovolený, takže ten tejden potom si už snad čas najde a všechno domluvíme najednou. Doufám, že nám na to všechno budou stačit peníze... :-N Vnitřní dveře už bysme asi taky měli objednat, budeme možná taky brát ty Vertika od Masonite nebo se mi líběj ještě jedny, ale teď si nevzpomenu na stránky....Nevíš jak dlouho trvá na tom masonite než je dodaj?
jo...od solodoor, dám je do alba ;-)
Profilova fotka
kaci: no my budeme mit v utery spracovanou nabidku na ty posuvny dvere tak jsem zvedava, kolik to bude:-) No nam rekli 3-4 tydny dodani. My budeme mit tu vertiku, ted jeste k tomu vybrat kovani
Profilova fotka
kacabacko: jaka bude nakonec koupelna?
godi: co je kování? tak to abysme je už taky během příštího tejdne objednali.... Hranolka: myslíš jako obklad? Dole bude ta fialovo - bílá viz. album a nahoře bude oranžovo-bílá, v albu mam fotky zeleno-bílý ;-)
Profilova fotka
kaci: kovani = zamek, klika:-) Dvere se dodavaji samostatne, bez tohoto, to si k tomu musis koupit, vybrat z katalogu jakou barvu ci provedeni.
Profilova fotka
takze nakonec vyhralo neco uplne jineho ;-)
hranolka: nahoru jo, dolu jsme Salsu měli vybranou skoro od začátku, ikdyž já jsem to pak chtěla udělat tak, že by byly obě koupelny stejné a ta dole zeleno-bílá a nahoře oranžovo-bílá, ale to mi neprošlo :-( No a na tý horní jsme se nemohli dohodnout vůbec, já chtěla Euforii, ale manželovi se na ní nelíbily ty kytičky, on chtěl Lineu, ale mě se nelíbila ta barva. Tak jsme to zrušili a vybrali něco úplně jinýho, co se bude líbit oboum ;-) A musim říct, že jsem nakonec ráda, myslim, že ta koupelna bude vypadat super :-D
godi: a ty víš kolik tak v průměru stojí to kování? Na těch stránkách jsem to nenašla
Profilova fotka
kaci: to je ruzny - da se koupit tak od tech 350,- az po klidne 2000,- My vybirame z katalogu teto firmy - http://www.cobra-cz.cz/
Ahojda holky, zdravím po náročném týdnu, ale i tak to bylo celkem v pohodě. Koukám, že řešíte dveře - kati, my měli vchodovky i s DPH za 28tis. Je celkem škoda, že jsi na ně zapomněla, ptž tím pádem budou i delší dobu schnout podlahy a omítky, jestli tam zatíká :-( Vím, jak to je u nás. Máme omítky už hrozně dlouho, podlahy 6 týden a ještě zdi nejsou suchý jak by měly. Tento týden jsem měla malovat, ale mírě nestíháme. Navíc si manželův brácha v pátek zlomil ruku, takže na dobu neurčitou (dokud ho to bude bolet) máme po obkládání koupelen ]-( Já myslela, že mě švihne, když mi to manžel psal. Jinak my už máme skoro hotový sádroše, chybí jen navrtat sádroše na konstrukci v obýváku a kuchyni a ve spodní koupelně. Já si dám dnes oddech a zítra začnu brousit a pak hurá na malování. Dnes si jdu pro barvičky do pokojů, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat :-D
Profilova fotka
vitej zpet:-) doufam, ze jsi se pekne opalila a uzia slunicka, protoze jak to tak vypada, tak leto v Cechach uz zadny nebude. My jsme vcera byli na baraku - nabilily se dalsi dve mistnosti, jsou natreny vsechny futra, ale zjistili jsm eze se budou muset dat dve vrstvy, takze priste dodelat a myslim ze by se ty dve mistnosti mohli nabilit uz na cisto. Zitra mam schuzku odhledne vestavene skrine do loznice, tak jsem zvedava, na kolik nam to nakalkuluje a taky jdeme objednat interierove dvere. No my ted s obkladanim taky stojime, jak jsem vam rikala, ze ma toho klucinu v nemocnici, tak jim malej ve ctvrtek v noci umrel, takze Petr je z toho na srot, coz se neni cemu divit, takze ted jsou na 3 dny na dovoleny u tchana v penzionu, zitra se vraci a snad zacne delat...
čauky Hamar, jak bylo? U nás akorát přes víkend vysekali kus zdi na sprcháč, jsem zvědavá, jak to pak bude vypadat...a dodělali omítku kolem oken. Uvažujeme ještě, jestli do toho menšího pokoje dát ještě střešní okno, ten pokoj je sice malej, ale taky dost tmavej. Mysleli jsme, že když je menší než druhej, že bude jedno klasický okno stačit.... to je ale dalších 8 tis. navíc, počítáme každou korunu...ale zase už ho tam pak nikdy nedáme, teď by to ještě šlo, když je tam jen sádroš. V noci jak lilo, tak radši ani nechci vidět, jak to tam bude vypadat....budem muset ty dveře asi omotat nějakou fólií nebo igelitem, aby tam nepršelo a nějak utěsnit.... Ty dveře mě fakt štvou že jsem na ně zapomněla, ale holt nemůžu myslet na všechno no 8-(
na sebe celkem opálená jsem, ale černoch ze mě nebude :-D V pátek nám tam taky pršelo, ale jinak byly celkem vedra. Dětičky zlobily v mezích normy, ale organizace celkem pokulhávala. Mohl to být super zájezd, ale hlavní vedoucí tam měl milenku, takže na děcka a vedoucí kašlal, takže co když jsme děckám nic nevymysleli, tak se začínali nudit :-( Což je celkem blbý, ale zmákli jsme to a je to za náma. godi: to je mi líto, co vůbec tomu chlapečkovi bylo? To je fakt strašný :-( Mám úplně husí kůži. N takový věci radši ani nemyslet. Teď jsem si byla pro pračku - měla jsem ji objednanou a odloženou než přijedu a taky jsem si odvezla na stavbu barvičky. Ale jsou zalepený, tak jsem je neotvírala, aby do nich nenapadal zbytečně prach. Ale už zase začnu asi chodit s deníčkem a budu si to muset psát. Potřebují ještě tento týden usadit kolejnice na šoupačky, musejí dodělat ten sádroš a přebrousit, takže malovat se před podlahama asi nestihne ]-( No uvidíme, třeba se něco stane a stihnou to do víkendu a my můžeme o víkendu malovat, ale to by byla fakt velká haluz :-(
Profilova fotka
hamar: nikdo zatim nevi, doktori budou provadet pitvu, aby zjistili, co mu vlastne bylo. nebylo by lepsi nejdriv vymalovat a pak teprve pokladat podlahovou krytinu???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?