Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
kacabacka: no ja nevim, cenu ti nedokazu rict,ale urcite to zas tak hrozny byt nemuze, protoze jinak by to manzel nechtel. Ja se ti zeptam, co to vlastne budeme mit a kolik to stoji
hamar: na netu je toho dost. Musíme si vyčlenit min. jeden víkend na objíždění prodejen s dlažbou a podlahama :-D to bude fuška, makovičku z toho budu mít zas zamotanou :-p :-D V kuchyni jsem uvažovala o dlažbě, ale bojim se toho, že to bude studený....i když v létě by to bylo příjemný
dlažba je hodně studená, máme ji teď u našich a dokonce i já chodím v bačkůrkách. A navíc psovi na to strašně kloužou packy a my pejska do domečku určitě chceme, takže bereme ohled na něj :-D kaci, nesmíš to objíždět najednou nebo v tom budeš mít guláš. Musíš potupně a hlavně si vem deníček a všechno si piš ;-) Tak jsem chodila já v siku a koupelnových studiích, každej na mě koukal jako na blbce :-D no a pak jsme přijeli domů a já měla napsanej seznam obkladů a nevěděla jsem stejně, který jsou který, ale je pravda, že co se ti líbí na netu, se ti nemusí líbit v prodejně a naopak ;-) Ale rozhodně v jednom víkendu bych to nedělala, chce to čas a nechat to trochu uležet ;-)
hamar: no jo no, ale zase do kuchyně plovoučku rozhodně nechci a ten novilon, no nevim nevim, záleží jak to bude vypadat v reálu no.... vezmu foťák a vyfotim si to a napíšu si k tomu ceny apod. to je dobrej nápad :-D Taky snad jednou možná budeme mít hafíka. I když teda nevim, kdy je nejvhodnější doba na to, si ho pořídit. Teď jsme v práci kromě víkendu každej den odjíždíme v 7 hodim a nevracíme se dřív jak v 18 hodin takže by byl chudák doma pořád sám, pak jsem přemejšlela až budu na mateřský, ale to zase budu mít práci s mimčem a do toho ještě vychováva pesana....+ finance budou dost hodně omezený - takže veterina, očkování, žrádlo...budem rádi, když vyjdeme sami a pak zase práce, tak asi až na důchod nebo co :-( Jak to plánujete vy? Jak dlouho jste vůbec manželé a co mimčo? :-D
my se brali loni o prázdninách, no a protože ještě mám 2 roky do konce vysoké, tak na mimčo můžu zapomenout, protože si nepovedu představit, že bych se měla starat o mimčo a ještě k tomu škola. No uvidíme jak to všechno bude. Jak ty říkáš, jsou to všechno finance navíc, takže ještě pár let si počkáme, než se vyhrabeme z toho nejhoršího a pak buď pesánek (jelikož ze mě bude jednou možná paní učitelka, tak zase tak pozdě z práce chodit nebudu), anebo mimčo ;-) Ale plány jsou jedna věc a realita druhá. Stačil mi případ kámošky, která si jednou zapomněla vzít antikoncepci a otěhotněla (a to ji jinak svědomitě brala), takže já radši neplánuju :-D Přece jenom pejska bych jednou chtěla i kvůli dětem a na domeček, abych se nebála, když budu třeba sama doma, já jsem totiž hroznej strašpitel :-D A co vy a mimiško??? Nebo radši dřív práce a mimiš až časem? S tím foťákem to je dobrej nápad, aspoň v tom nebudeš mít guláš. Já si ho zítra do toho sika taky vezmu a budu fotit o sto šest ;-)
hamar: aha, ty ještě studuješ.... :-) to je nějaký divný, jednou a otěhotněla??? hmmm... tak to abych se začínala bát, že jsem neplodná, už jsem si jí párkrát vzala třeba až druhej den... No chtěli jsme hlavně nejdřív postavit a aspoň zhruba zařídit domek a pak mimčo, necháme tomu volnej průběh, ale hlavně už chci bejt ve svym, nedokážu si představit, že bych ho měla mít teď...I když...radši teď než nikdy :-D
to jsou moje slova. Já to mám stejný, taky kolikrát beru až druhej den, proto radši neplánuju ;-) My už taky chceme být ve svý, ale ještě je tam kupa práce a než se to zařídí tak, jak si představujeme, to bude trvat. Teď to zařídíme tak, aby se tam dalo bydlet a postupem času a hlavně jak budou penízky to budeme zdokonalovat ;-) A mimi je navíc celkem drahá záležitost, takže na to zatím nespěcháme :-D
Profilova fotka
kacabacka: a co dat dlazbu a pod to podlahove topeni, kdyz nechces Novilon?? Tak to co budeme mit na podlaze je neco jako palubky od teto firmy - secacz
Profilova fotka
hamar: tak jsem se prave vratila z kuchynskeho studia - barvu skrinek jsi uz videla, v albiku mam fotku desku. Ve skutecnosti je daleko lepsi. Pan rikal, ze by svetle obklady nedaval, ale ze zalezi jak je ta mistnost svetla... no ja sice budu mit kuchyn v rohu,ale budu tam mit velky francouzsky okna, takze stejne dam tmavsi. Rikal, ze pokud to mam takhle v rohu a presto chci tmavsi, ze by to kombinoval se svetlejsima ,proste takovy kontrast, aby ta kuchyn nebyla moc tmava. Takze o vikendu vyrazime do Sika koupit tu Indii do koupelny a mrknu se na ten Titus od Raka, protoze si fakt myslim ze k tomu pujde fakt dobre
godi, on ten titus má víc odstínů, takže by se to dalo pěkně nakombinovat, ale měl ti zhruba říct, jak by to kombinoval :-| A myslím, že to není zase až tak moc tmavý, ale ani světlý, prostě takovej střed, kterej k tomu hezky půjde ;-)
Profilova fotka
hamar: tak my jsme se spis bavili vseobecne nez o konkretnich obkladech, proste jestli k tomu dat svetlejsi nebo tmavsi, vis. Je fakt, ze diky tomu ze kuchyne bude v rohu tam moc svetla nebude, takze davat tam vylozene tmavy by byla blbost. Tchan ma to ma uplne stejny jako my - ma tmavy drevo, tmavou dlazbu a je to fakt sileny. Ten Titus asi nakombinuje ten tmavy a k tomu ten nejsvetlejsi,ale jeste uvidim. Pujcil nam jak vzornik dvirek, tak desky, coz je perfektni
tak to máš super, aspoň to můžeš přirovnat. Není nic lepšího než to vidět pohromadě ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
hamar: no pry je to uplne normlani a logicky, ze prece nebudeme vybirat obklady bez vzorku, tak to me docela potesilo.
já to slyším poprvé, že by stuio dalo vzorek. Většinou to dělají soukromníci, ale že studio?? :-|
Profilova fotka
hamar: a studio neni soukromnik?? Ty myslis jako nejaky truhlar, ktery dela kuchyne? Tohle je proste firma, ktera dela kuchyne, ktera nabizi i veskery nabytek,ale ne uz vlastni vyroby
já když byla ve studiu, tak mi pomalu řekli, abych si donesla obklad a tam ho přirovnala, že vzorky nedávají, tak se divím. S truhlářem se domluvíš a ten vždycky nějaké vzoky má ;-)
Profilova fotka
hamar: no on nam to nabidnul sam, jeste driv nez jsem se na to stacila zeptat, a prislo mu to jako normalni a prirozena vec, tak nevim:-)
ono záleží na lidech. S některýma se domluvíš v pohodě a s některýma to holt trvá :-D
Profilova fotka
tak on v te firme dela montaznika muj kamarad, takze treba z protekce jsme dostali i barevne pohledy na kuchyn, co mam v albu, jinak je pry dava az pri zavazne objednavce...s timhle jsme se setkali u vice firem
Profilova fotka
hamar: takze Titus asi nebude - ma odolnost proti opotrebeni 3 a do toho se mi moc nechce jit
godi: díky za ten odkaz, ale nejsou tam vzory - barvy...jaký je v tom rozdíl? A co to vlastně je teda, dřevo? To je ale nějaký levný...
Profilova fotka
kacabacka: kdyz si na halvni strance secacz najedes na kolonku "Cenik" tak tam si vyberes dany profil a vyjede ti tabulka z jakeho dreva to je a jaka je cena. Jo je to levny, ne vsechno dobry musi byt drahy, o tom to je:-) Jo jasne, je to drevo
Profilova fotka
kacabacka: tak jak me bylo mym manzelem sdeleno, jedna se asi o plovoucku a cena cca 300,-/m2
Profilova fotka
Ahooj, tedy tady to frčí, já nestačím tak rychle reagovat. Psaly jste tu o škole a mimču....jde to i dohromady....a taky jsem si to neuměla představit. je pravda, že mi ve škole vyšli maximálně vstříc a téměř tam nemusím chodit. pokud vše dobře dopadne, tak mě čekají v létě státnice....malýmu je pět měsíců. kacabacka: rozměry jsou při pohledu zepředu 450 x 360(šířka) a okna na šířku 120x 150.Ale na tom návrhu mi to jde vidět pěkně, asi si musíš uložit ten obrázek do počítače a zvětšit. Někdo tu mluvil o návrhu z Ikei, dala jsem do alba můj pokus, není to úplně dotažené, některé skříňky tam prostě nechtěly držet....
Profilova fotka
kacabacka: kde jsi narazila na ty pěkný postele? hamar: ty obklady do koupelny jsou moc pěkný, taky jsem o nich uvažovala, jak velkou budete mít tu koupelnu? budeme mít taky jednu mini.
Profilova fotka
tak ještě jednou. Můžete mi poradit, co na podlahy? Jsme dohodnutí na nějakém linu. I když dřevo by také nebylo od věci, ale dole bude podlaha dost zatěžovaná a bude tam podlahovka. Tak to dřevo spíš časem do pokojů. Mě se moc líbí Marmoleum, ale ta cena, taky myslím, že nědělají imitace dřeva... :-| Nevíte, jestli ten Novilon je aspoň trochu přírodní? Nikde jsem to nenašla....
Profilova fotka
market: hamar tu psala o Novilonu, ze ho ma nebo bude mit, takze ta by ti urcite dala nejaky blizsi informace a nebo zkus dohot do vyhledavace na seznamu. ja bych taky novilon chtela, ale zatim je jeste cas
godi: takže je to plovoučka z pravýho dřeva? marketaz: ty postele jsou enozzi ;-) ale ceny jsem se nedopátrala...tak když zjistíš, tak mi dej vědět ;-)
marketaz: nejde to už zvětšit, čim víc zvětšuju, tim víc je to rozmazaný... těm rozměrům nerozumim...nemáš projekt?
Profilova fotka
kacabacka: no asi to tak vypada. Tak ceny posteli by ti meli na pozadani rici, zkus e-mail

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?