Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
godi: ta druhá už je lepší, je taková "vzdušnější", ale pořád je to takový moc na sobě naplácaný. A myslím si, že je tam málo prostoru na televizi, ale třeba se to dá složit jinak :-| A navíc, já moc neholduju vystaveným skleničkám a těm blbůstkám, takže si to budeš muset rozhodnout sama ;-) Včera jsem dělala s mamkou velký úklid bytu a já měla udělat obývákovou stěnu - to byl tříhodinový porod ]-( Já bych udělala jedno velký "jejda" (jakože mi to omylem popadalo) a dala tam jenom něco malýho a "jemnýho" ;-)
Profilova fotka
hamar: televize bude zvlast na jine stene, nechci ji dava t do stene, ale samostatne. Tohle je jen jedna z mnoha ukazek, jak se to da slozit. No me se taky libi vic nez ta prvni,ale samozrejme je taky trochu drazsi, tak uvidime:-) Jo to ja si to rozhodnu sama, jen sjem chtela slyset vas nazor. Jinak jsem myslela ze me rani mrtvice vcera... jsem zila v domneni, ze uz jsou koupelny zasilikonovany, bohuzel realita je jina pry dneska,ale uz me to vazne zacina stvat!! Jinak pry zitra by nam mohli prihrnout zaklady, aby se mohla vytycit terasa... to uz jsem slysela asi tak 5x a porad nic, takze dokud neuvidim, neuverim
Mně se taky víc líbí ta druhá. To jsem nevěděla, že telku budeš mít jinde. To potom jo. No, jak už tu psala kaca, ty musíš vědět, jaký máš možnosti a hlavně jak velikej prostor máš k dispozici ;-) No, nám má jít dnes švagr začít dělat ten sprcháč, tak jsem zvědavá :-|
Profilova fotka
hamar: tak diky za radu, asi jsem potrebovala slyset, ze ta druha je lepsi.-) No chtela bych ji mit uplne samostatne
a co bys dělala, kdybych řekla, že se mi víc líbí ta první? :-D :-N :-D Třeba ti ale kača řekne něco jinýho než já ;-)
:-D Káča řekne, že se jí nelíbí ani jedna :-D použila by slovo, který už tu jednou použila pro koupelnu, ale nechce bejt ošklivá a nechce, aby to bylo godi líto :-D :-D :-D Nééé vážně... pro mě to teda taky nic neni....proč stavíš tak velkej barák, když tam pak musíš něco vrazit, aby jsi ten prostor zaplnila? Já bych to naopak nechala vzdušný...líběj se mi ty jednoduchý stěny, co mam v albu, určitě by šlo těch skříněk a polic koupit víc, abys to měla přes celou zeď, ale rozhodně ne, od stropu k zemi a od rohu do rohu :-p To bych si tam dala spíš třeba obrazy, nějaký dekorace nebo velkej gauč ;-)
evax: radši nebuď moc optimistická, protože se to nikdy, ale vážně nikdy nestihne v naplánovanym termínu. Nám to staví firma na klíč a už to mělo bejt na konci června. Pak se to o měsíc posunulo kvůli tomu, že byla zima, svátky a nedalo se stavět a taky pak problémy s krovem, takže verdikt...konec července, no a je půlka srpna a furt nic...vypadá to na půlku až konec září...ale to už snad vážně. už zbejvaj akorát zalejt podlahy a udělat obklady a položit podlahy. Jak řikala Hamar, největší zásek je na těch oknech...Hrubá stavba celkem pěkně odsejpá, mezi tim, než udělaj okna můžete dělat střechu, jestli nebudete mít patro, ani půdičku, můžete to urychlit tim, že Vám ten krov přivezou už celej složenej a jen na střechu posaděj...otázka je, jestli Vám v tý zimě někdo poleze po střeše a jestli se jim bude chtít sekat do těch zmrzlejch stěn topení a vodu....všechno bude schnout pomalejc, omítky, štuky, podlahy...jestli plánuješ bydlet na jaře, tak radši počítej s koncem léta nebo začátek podzimu...ale fakt hodně záleží na řemeslnících, buď to půjde jako po másle nebo taky ne...
jinak jsme včera objevili v Hornbachu krásný dveře a za super cenu...plný za 1800 a něco jako má godi ty vertika, tak ty jsou asi za necelý 3000,-, ale ty bysme měli stejně asi jen jedny...je to odstín kaštan, dala bych fotky, ale na jejich stránkách ten obrázek nejde uložit jako.... :-( http://www.interlignum.cz/sortiment.p... jsou to dveře Sierra a Trento, přesně v tý barvě, v jaký tam jsou na obrázku.... :-D
Profilova fotka
hamar: no to nevim, byla bych asi zase na zacatku:-) kaci: ja to tam nechci vrazit abych to JEN zaplnila, mozna jsem eo blbe napsala. Kdyz to reknu blbe, od tebe jsem ani jinou reakci necekala:-) ale to je jedno. Kazdemu se libi neco jineho a o tom to je. Ja to taky nechci od stropu k zemi a od steny ke stene, to fakt ne:-) a gauc bude naproti:-) Ty dvere vypadaji dobre, a cenove to je stejne jako od toho Masonite CZ, tam taky plny 1790 a sklo za 2990?-
godi: já jsem ani nečekala, že ode mě budeš čekat něco jinýho ;-) ale chtěla jsi slyšet názor, tak jsem ho řekla...je fakt, že my se ve vkusu moc neschodnem, takže zase to, co se líbí mě, se nemusí líbit tobě... ;-) Na Masonitu jsou dražší... Vertiky tam stojej 2900,- a plný 60-70 - 1790,- a 80-90 - 1850,- a v těch tmavších barvách maj jen hrušku nebo ořech a ten je moc pruhatej Na tom interlignumu stojej ty Siery (Vertika) 2857,- a všechny velikosti těch plnejch 1512,- a navíc to maj v kaštanu, což je super odstín ;-)
Profilova fotka
kaci: jo tak mame jiny vkus, to co mas ty se mi docela libi,ale domu bych si to nedala, to je ten rozdil:-) Jo takhle, no tak to je trochu rozdil a hlavne pokud je maji v te barve co ty chces, tak neni co resit.
no, chvilku tady nejsem a vy jste málem zase v sobě :-D To bylo ze srandy :-D Musím se pochlubit :-D Dnes mám další dva úlovky do domečku. Koupila jsem další dvě světla, takže až mi přijdou koupelnový, tak to máme komplet. Zítra ještě jdu objednat zrcadla a nějaký doplňky do koupelen :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
hamar: myslim ze k tomu aby jsme byli v sobe je jeste hodne daleko. Kazda mame s kackou jiny vkus no a ona mi to patricne dava na jevo,ale tak to je v pohode. POkud k tomu nepouziva drsnejsich vyrazu, tak jak to beru. Ne kazdemu se mu si vsechno libit.... No ty jsi dobra lovkyne...:-) svetla zatim moc neresim. Neco malo koupeno uz z drivejsi doby a budu to resit jak pujde cas.
godi, to já vím, já si dělám srandu. A to buťe rádi, že se do toho nepouštím ještě já :-D To by byl teprve hukot :-N :-D No, já hlavně lovím to, co je v akcích. Nechtěla jsem původně do těch pokojíčků ještě světla řešit, ale když se tak nabízely, tak jsem je musela koupit :-D
Profilova fotka
hamar: no jasne kdyz ti neco padne do oka a je to za a je to v akci, tak proc toho nevyuzit a kupovat to potom za draho.
hmm, už to nebudem rozebírat, godi chtěla slyšet názor, tak ho má, jinak nic, já taky chci znát vaše názory ať už mi řeknete, že se vám to líbí nebo ne... ;-)
Víte co je na tom nejúžasnější? Že si stejně vždycky uděláte to, co chcete :-D
Profilova fotka
hamar: tak jasne,ale vzdycky je dobre slyset nazor i nekoho jineho.
jojo, člověk se vždycky radí s každym a pak si to stejně udělá podle sebe, to je prostě normální :-D Chce od ostatních jen slyšet zkušenosti, proč je lepší tohle než tamto...
dnes jsme se švagrem izolovali dole sprcháč a teda povídám, ta izolece je skvělej sajrajt :-N Smrdí to jak barva na vlasy, ale daleko víc. Chvilu jsem mu pomáhala a byla jsem, ako bych si něco šlehla :-D Jsem říkala, že je to pomalu účinnější než tráva :-N A v nose to cítím ještě teď ]-( Ale už máme obloženou část geberitu tou fialkovou a teda líbí se mi to ještě víc než na těch výstavních koupelnách :-D Ještě jsem zědavá na celkový efekt ;-)
Profilova fotka
děvčata, asi zacnu verit na zazraky..... představte si, že po x mesicim urgovanim mame konecne prihrnute zaklady a muze se zacit vytycovat terasa:) Ja snad vazen dam na modleni:-)
godi, tak to gratuluju... Jdem slavit??? :-D No, já se dala na modlení už dávno, ale jaksi to pořád nezabírá :-N
Profilova fotka
hamar: slavit muzu, ale dokod nebude zatepleno tak slavit radsi nebudu:-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak se vam musim "pochlubit" jaky jsem mela dneska den blbec. Byli jsme zase na bracku, manzel maloval loznici a ja sla stirat podlahu do koupelny. To ze mi nesel silikon vubec dolu to by me ani snad nevadilo, ale pak jsem se dala do myti vany a ja myslela ze me klepne. Asi na 3 mistech proste odprisknuty ta vrchni vrstvicka... reknu vam ze jsem se uplne rozbrecela. Barak jeste neni hotovej a uz tohle, ted uz s tim samozrejme nejde nic delat, protoze koupelna je cela hotova. Obkladac rikal ze jemu se to nestalo, tak jestli kdyz to usazovali.. nevim , proste jsme si driv toho nevsimli. No a za dalsi.... zjistili jsme ze barva na futra neni antikorozni a ze nam krasne "prokvita" rez pres barvu (manzel mel nejaky skrat a proste koupil blbou barvu) takze ted se bude muset koupit antokorozni lak, natrit to a jeste jednou pretrit barvou... fak super a den s velkym D:-(
godi, chuďátko, to tě lituju. Ale buď v klidu, protože my taky měli den blbec. Včera jsme s manželem skládali stůl do kuchyně a z krabice nám na lino spadl přímou ranou ten základ a zasekl se do lina, takže tam je krásnej řez. Naštěstí to nejde vidět, pokud o tom nevíš. Ale to už je druhá trhlinka, takže jsme taky nadšení. Nejhorší je, že tomu nezabráníš :-( Ale líbil se mi mažel, já z toho byla smutná a on pozitivně pronesl: SEJDE Z OČÍ, SEJDE Z MYSLI. Szejně ti nic nevydrží nové, pokud to začneš používat ;-) Jinak my měli mít včera hotovou spodní koupelnu, ale jaksi se švagr zasekl, takže další termín je středa a jestli to nestihne, tak už ho fakt zabiju :-D
Profilova fotka
hamar: no tak to je teda taky sila, ale jsem rada, ze v tom nejsem sama. Ja z toho byla na prasky, sedela jsem na vane, hadr v ruce a brecela:-) No nam by tenhle tyden meli dodelat rozvody od krbu, pak by mel nabehnout na sadrokarton no a pak se uvidi jestli se vrhneme uz na malovani poslednich vrstev a zarove pokladat pohlady atd...
godi, já už si na to zvykla. Kdybych měla všechno toto řešit, tak nedělám nic jinýho, než nadávám, brečím a následně by mě mohli zavřít po kolapsu do Bohnic :-N Naučila jsem se to brát, jak to je, ale taky mě to mrzí :-( Hele, to už toho taky nemáte moc, co? Podlahy jsou poslední, ne? A pak už začne jen zařizování a zařizování. My v neděli převezli na domeček válendy, takže tam už můžeme spinkat, ale dokud nejde záchod, tak asi těžko :-D No, snad to stihnem všechno spustit do pátku a o víkendu už budeme "jakštakš" bydlet :-|
Profilova fotka
no vevnitr podhlahy jsou posledni,ale zatim resim podlahy nahore.... dole podlahy to je jeste hodne na dlouho. A hlavne - to nejdulezitejsi a to zatepleni proste nebude a jak sjem uz rekla, nechci jit do nezateplenyho. No jinak dneska nam jdou zamerovat kuchyn, takze se zacne pomalu vyrabet
no, u nás se taky pořád řeší zateplení, ale pořád se nemůžeme domluvit, kdo to bude dělat :-N A navíc musíme vyřešit finanční otázku :-N V bance jsou sice ještě penízky, ale než je pustí, musíme zkolaudovat a na to ještě nejsou schody, vstup do baráku a zábradlí na balkoně :-( No, je tam ještě hodně práce, ale rozhodně letos to zateplené bude ;-)
Profilova fotka
hamar: no ja bych taky rada aby se to letos zateplilo a aby se tam uz slo bydlet, ale myslim ze tohle je vazne ve hvezdach... no uvidime:-) Tenhle tyden by se melo dodelat rozvod tepla od krbu a snad i sadros no a pak uz by to mohlo vzit torchu rychlejsi spad:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?