Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
Kaci, fakt super svetla, link ukladam :-D
Profilova fotka
kaci: tak jsem ukazala tu stranku manzelovi... ja bych si vybrala, neni problem. Ale zjistila jsem, ze my se absolutne neshodneme, protoze to co on vybiral, to bylo strasny a co jsem vybrala ja, tak se mu nelibilo
Profilova fotka
A co vybral? Taky nechapu vkus manzela. Koukal na katalog sika a ukazal suverene tu nejvetsi hruzu, co tam byla :-N
hoja holky, tak hlásím, že už máme kam chodit na záchod, dokonce se můžeme už i koupat a sprchovat, ale jaksi ještě není teplá voda, takže to nikdo zatím neriskl :-N Dnes jsem od rána zase malovala, ještě mi chyběly koupelky a technická místnost, tak zítra podruhé a mám od malování klid. Teda ještě chybí jednou chodba, ale to už prý udělá manža. Taky se musím pochlubit k mému dnešnímu úspěchu. Normálně jsem tomu nevěřila, ale já sama zapojila pračku :-D Nejhorší bylo vytáhnout šrouby, který držely buben, ale zmákla jsem to :-D Kati, já o těch stránkách se světlama vím, mrkala jsem na ně, než jsme jeli nakupovat, ale zdálo se mi to všechno celkem drahý :-|
Profilova fotka
ene: takovej "cylindr" jako to driv bylo za komunismu.... ja nerikam ze musim mit uplne modernu,ale chtela bych to trochu jiny. A kdyz videl to moje, tak pry ani nahodou:-) hamar: co na to rict - snad jen ze GRATULUJU:-)
Ahojda holky, tak jak to u vás jde a co je nového?? U nás jsme se opět zasekli - dnes mi volal stolář, že kuchyň bude montovat v úterý, protože dvířka a dřez bude až v pondělí. Dnes mu volali ze skladu, tak byl nadšenej, že to budu mít v pátek hotový, ale když přišel, tak mu paní rvala jakýsi žlutý dvířka a mi máme mít třešňový :-( Takže si akorát spletla dvě jména :-( No, snad už to teda bude v úterý na 100%.
Profilova fotka
hamar: u nas se chlapy pustili pomalu do elektriky, takze se pomalu zacina zapojovat zbytek. ted to bylo tak ze v kazde mistnosti bya jedna funkcni zasuvka, takze ted to dodelavaji, jsou udelana pohybova cidla na chodbach a na schodisti. Vcera jsem tam meli chlapa kvuli Novilonu takze do konce tydne posle nabidku.
Čusky, u nás jsou zalitý podlahy v přízemí, včera byl kontrolní den. Do deníku se udělal zápis, že to budou mít hotový max. do 12.10. protože stavbyvedoucí řikal, že má nějaký potíže s dodávkou topení, tak jsme tam radši napsali o tejden víc. Pokud termín nestihne, bude mu uplatňovaná plná penalizace, takže to snad do tý doby bude hotový, protože pochybuju, že by riskoval, že zaplatí 90 tis.... :-N Dneska tam konečně osaděj rozvodnou skříň, takže už nebude čumět změť drátů ze zdi a vytahaj kabely na venkovní zásuvky. Od pondlka dělaj obklady :-D
HA!!! Tak jsem se dozvěděla, že nám přišly vchodový dveře. Máme je schovaný u táty, takže se tam jedem večer podívat. Už se těšim :-D , ale zároveň se bojim, abych nebyla zklamaná.... =-) Vyfotim....
godi: tak pak sem hoď cenu. To mě zajímá ;-) A jaký podlahový čidla? To budete mít takový to osvětlení schodiště, že se automaticky bude rožínat? kati, tak to je super. A proč zklamaná??? A kdy je budou usazovat?
Profilova fotka
hamar: no tak my zatim mame kalkulace tri a to v techto hodnotach (vcetne DPH) - 35 558,- , 47 366,- a 41 729,- no a cekame na tu posledni a pak se budeme rozhodovat. Ne podlahovy,ale pohybovy cidla:-) Jo budeme mit udelany osvetleni chodby a schodiste tak, ze se to nebude zapinat vypinacem,ale bude to reagovat na pohyb na te chodbe ci schodiste. kaci: tak to gratuluju a hlavne preju abyste to vazne meli hotovy v terminu
godi, vidíš, už ani neumím číst. Už si potřebuju odpočnout, včera jsem byla zase od devíti do devíti na stavbě, ale konečně mám všude vymalovaný - teda kde jsem měl malovat já, okna jsou konečně všude umytý, ještě umýt francouzský dveře na terasu a je hotovo :-) Teda pro mě. Včera jsem po malování drhla obklady v koupelnách a teda nevěřila bych, že to bude trvat tak dlouho a hlavně, že ta spárovačka nepůjde hned tak dolů. Ještě pořád jdou n obkladech trochu vidět šmouhy :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Hamar, ani nevis, jak ti takovyhle uklid zaaaavidim. Ani nevim, jestli verim tomu, ze zacneme stavet :-N
ene, hlavně tomu musíš věřit a všechno k tomu směřovat ;-) Neboj, taky se toho úklidu dočkáš a pak budeš mluvit jako já ;-)
Profilova fotka
hamar: jo sparovacka je svinstvo a silikon je jeste vetsi. Ja kdyz jsem uklizela tu horni kouplen kde je India od Raka, tak jsem nadavala jak spacek, protoze ty kachlicky nejsou uplne hladky, takze to z toho jde daleko hur.
godi, to si dovedu živě představit... ]-( Vím jak ta indie vypadá :-N No, snad jsme z nejhoršího pryč a teď už to budou jen takový "doúklid". A to ještě bude sranda setřít to lino. Jak je to od prachu, tak dvakrát vymácháš mop ve vodě a začne to dělat šmouhy. Tak jsem říkala, že koupíme takový ty papuče, jak mají na hradech a zámcích a návštěvy, jak budou procházet domeček, tak budou postupně leštit :-D
Profilova fotka
hamar: no to uklizeni je sileny, proto ja to vsechno stiram prubezne, sice me to stve,ale nebude to potom takovy zahul na jednou. Vezmu to na hrubo hadrem a pak mopem a je to. ty papuce nejsou spatny napad:-)
Profilova fotka
Me projektantka privedla na dobry napad - u nas se pres leto zouvat nebudeme :-D
ene: a jakou to má souvislost??? Že budeš pořád lítat s hadrem??? godi: já to dělala taky průběžně, ale pak mě to přestalo bavit, protože po tom jednou kdokoliv prošel a bylo to jako kdybych to nesetřela, takže jsem se na to nykašlala a teď to prostě budu muset udělat jednou pořádně ;-)
Profilova fotka
Souvislost to ma opacnou, ze papuce nebudeme pro navstevy vubec potrebovat :) Kazdy vecer se vyluxuje, jednou tydne vytre.. Nemuze si to vynachvalit a bylo prijemne prijit na navstevu a nemuset ukazovat ponozky a chodit po studene zemi :)
to já bych zase nesnesla, aby mi někdo po baráku chodil v botech. To radši budu ukazovat ponožky
Profilova fotka
ene: no tak to bych nesnesla abych chodila po byte v botech, to fakt ne. I kdyz v lete neni blato, tak mas prach a abych kazdy den litala po baraku s vysavacem, tak to ani nahodou!
Tak dveře jsem neviděla :-( a uvidim je asi až v neděli večer, protože je má táty známej pořád naložený v autě a večer už jsme ho nechtěli otravovat, aby je převezl na barák. Ale asi je tam odveze dneska, my ale jedem na celej víkend pryč a přijedeme až v neděli večer. Dávat je tam budem až budou nahoře zalitý podlahy, před tim, než budou malovat omítky.
Profilova fotka
ahoj holky, tak vikend zase pryc - a co se zmenilo na vasich domeckach?? Kaci, co dvere, uz jsi je videla??? Neda mi to a musim se pochlubit s novinkou. Asi zacnu verit na zazraky, protoze, pokud pujde vsechno dobre, tak by se pristi tyden mohl na barak navazet polystyren a ten dalsi tyden zacit zateplovat, jupii:-) to jsem vazne ani neverila. A pokud to dobre pujde tak by nam mohli udelat betony v garazi a dilne....
ahojky, dveře jsem viděla, vypadaj moc dobře x-) akorát nejsou rámečky okolo skleněných výplní, takže to vypadá trochu divně, uvidíme, možná je necháme dodělat... fotku nemam, jelikož mam totálně vybitej foťák, celej víkend jsme byli na Subaru srazu :-D takže jsem ho tam skoro zavařila :-) ale zejtra večer vyfotim...
hoja holčeny, zdravím po víkendu, my máme konečně koupelny kompletní, včera jsme ještě byli v hornbachu - koupili jsme doplňky do koupelen a zábradlí na balkon, miláček to hned do koupelen přivrtal a od středy má mít dovolenou a dělat balkon, ale v takovým počasí, no nevím.
Profilova fotka
hamar: no tak to velka gratulace,vy uz vazne finisujete. Ja jsem tak strasne rada, za to, ze se neco zacne dit, ze se zacne delat ten polystyren, fakt super
godi, k finiši je ještě pěkně daleko. Finiš pro mě bude, až bude komplet všechno hotový ;-) já jsem zvědavá, jak to u nás dopadne s tím balkonem, ale taky jsem vděčná za každý kusek kupředu :-D
Profilova fotka
hamar: to chapu:-) vzdyt vis, jak dlouho jsem tady o tom mluvila, ze se nic nedeje a uz ani neverila, ze by se to letos dalo do pohybu, ale jsem rada. Manzel primontoval dalsi dve svetla v baracku, tak to hned jinak vypada
godi: myslím, že je to všude stejný ;-) My ženský máme radost z každého nového kousku na domečku, ale než k tomu dokopeš druhou polovičku. Já než dokopala manžela, aby udělal to zábradlí, tak jsem o tom taky musela dva měsíce mluvit :-D No jo, jsou to chlapy, než se k něčemu rozhoupou ]-( ]-( ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?