Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
kaci: nemas za co dekovat:-) no uz se budu tesit na fotecky. A co vanocni vyzdoba.. budes neco mit nebo to letos nechas a nastrojis si domecek az pristi rok??
godi: vánoční výzdoba určitě bude, já jsem takovej blázen, že dělám výzdobu na každou příležitost :-D Do alba ukládám fotky, který jsem vyfotila před chvilkou ;-)
Profilova fotka
kaci: no tak klobouk dolu, mas to moc pekny. U me to vyhrala ta oranzova koupelna, ta je fakt super,i kdyz bych si predstavovla tu oranzvou i na tom oblozeni vany. Druha koupelna taky nevypada spatne. Kuchyn a jidelna - libi se mi to barevne ladeni s tou zelenou... obyvak na me pusobi dost tmave, mozna ze je to tou tmavou stenou a tim tmavym nabidkem - no rekneme ze to neni zcela muj salek kavy, ale tak zle to neni. Ale jinak pekny:-)
godi: mě už by to přišlo moc oranžový kdyby byla oranž i na vaně...Obývák působí tmavší tím, že je focený hlavně večer, dám i fotku za světla, ale asi až o víkendu, za světla se domů normálně nedostanu. V sobotu nám přijedou namontovat žaluzie, konečně, je tam vidět jak do vitríny ]-(
Profilova fotka
kaci: no ja mam celou oranzovou vanu a nejak mi to neprijde.. ale kazdemu se libi neco jineho. No jo tak to je blby, ted uz je brzo tma a kdyz se rozsviti tak je vsechno videt, to chapu. Stve me ze hamar nehodi nejaky fotky
jo HAMAR!!!! jsi HROZNÁ!!! ]-( :-)
ahojky, u vás se už asi nic novýho neděje, co Hamar? Nám se bydlí krásně, máme konečně klid, všechno šlape, zatim - ťuk ťuk :-) akorát furt čekáme na ty podělaný vnitřní dveře ]-( Godi: u vás něco novýho?
Profilova fotka
kaci: no u nas nic noveho... snad tenhle tyden by meli vodaci dodelat sprchu a napojit spotrebice v kuchyni, tak to jsem fakt moc rada, protoze to trvalo uz docela dost dlouho.
godi: aha...já myslela, že už máš kuchyň plně funkční =-)
Profilova fotka
to vis ze nemam... nebyli napojeny spotrebice..
ahojdááááááááááá holky, vím, že jsem hrozná, taky mi bude dlouho trvat, než to tu pročtu, ale jaksi nestíhám. Dnes jsem konečně začla zkouškový, takže to snad bude klidnější. Kati, koukala jsem na fotky a vidím, že už bydlíte - gratulujůůůůůůůůůůůůůůůů :-D :-D :-D Zítra si to tu musím pročíst, ale nevím, jak budu stíhat, dnes jsem si nachystala těsta na cukroví a zítra chci píct, tak jsem zvědavá, jak budu stíhat. Navíc naše miminko chce, aby se mu pořád někdo věnoval, takže když se nevěnuju domácnosti, tak psovi :-D No, těším se na novinky a zítra pápá ;-)
hamar: no konečně!!! ženská!!! ]-( :-D Dej sem fotku toho tvýho mimouše, my ho chcem taky vidět!!! Já už mam napečeno od Mikuláše :-) HEČ! O víkendu jsem tvořila vánoční výzdobu, tak sem pak dám fotky, abyste viděli, jak to máme doma krásný :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
hamar: no ahojky, jsme si rikaly jestli jeste zijes... jasne, hod jsem fotky at vidime jak bydlite a jakyho mate ¨mrnouse:-) No me pekla maminka, neco jsem pekla ja a ted to vsechno slepuju dohromady...
holky, tak fotky určitě hned hodím. Dnes jsem zmákla upíct šest druhů kokin a ještě chci dnes dva udělat. A slepování mě čeká o víkendu. Kati, hoď fotky výzdoby, já to nějak nehrotila - máme polepený okna, věneček na dveřích a věnec na stole, ale aksi zapomínáme zapalovat svíčky, takže to necháme všechno na neděli. godi-on to už zas takovej mrňous není, u nás už za tři týdny přibral přes 7kg a hlavně roste jak z vody. Už se naučil lozit na postel a sedačku a zjistil, že zuby umí trhat, takže co nezvedneme, když jdeme z domu - jak přijdeme už není :-D Ale je to štěně, takže se se ztrátama počítá :-D a to pečení vám závidím, i když já jsem od včera celý den doma, takže celý den peču. Když jsem jezdila ze školy, tak bych to nezvládala ;-) A co vy a vánoce? Už máte všechny dárečky nakoupený :-)
Profilova fotka
hamar: ten je krasnej, jak mu rikate?? Tak mamka je uz na duchode, tak ze mi upece... no a pristi rok to pry udelama tak, ze neco upece ona a neco ja a pak si to vymenime a budeme toho mit vic. Jinak darecky uz mam dokonce i zabaleny. Co se domecku tyka, tak nam udelali minuly tyden balkon, predni strana baraku je natazena v lepidle a zatepluje se dal.
tak nám konečně dodělali ty vnitřní dveře, zatim ale nemáme kliky, páč to bude chtít tak min. 3500,- na všechny... :-( a teď s těma Vánocema to dohromady moc nejde....
kati, my taky celkem dlouho neměli kliky. Někde vyhrabte starou kliku (nebo nám ji tu nechal stolář) a tím jsme otevírali dveře, když se zabouchly ;-) Horší bude, když zabouchneš kliku vevnitř - to se nám taky stalo :-)
Profilova fotka
ahojky, my jsme teda vybirali kliky hned se dverma, takze to mame kompletni.
godi, my už naštěstí taky :-) Ale nedostatek peněz chápu a navíc bez klid se dá žít ;-) godi a na kdy vy vidíte stěhování?
Profilova fotka
hamar: no nevim. Docela dochazeji penizky a bez nich to jde jen tezko a tak radsi uz zadny termin stehovani nedavam. Vzhledem k tomu ze se snazime o mimi tak bych se rada nastehovala jeste pred miminkem, ale videla bych to duben - červen 2009, proste nekdy behem prvního pololetí přístího roku.... v závislosti na tom jak bude cas a penize. Jsem rada ze se zatepluje i pres zimu.....diky tomu ze tady zadna zima neni a vubec nemrzne tak se delat muze, takze na jare by to melo byt z venku hotovy a hodit uz jen do fasady a uvnitr toho snad uz tolik taky neni na praci...
ahojda, tak jsem do alba vložila fotky konečně úplně dokončené kuchyně :-) další plus vánoční výzdobu... Dneska jsem už zdobila stromeček, vyfotim zejtra za světla a taky pošlu....máte už stromeček??? 8-) Jinak některý tý fotky jsou takový pěkný páč je fotil kamarád fotograf, tak si myslim, že se mu povedly :-D
Profilova fotka
kaci: ta koupelna je proste uzasna a musim se priznat, ze jak se mi nelibila ta loznice, tak takhkle pri tom osvetleni na nocinim stolku to vypada fakt luxusne, asi proto, ze tam tak nevynikne ten kontrast tmave postele a zlute steny... ta fakt je fakt moc hezka. Stromecek mame smrcek ale zdobit budeme az na Stedry den.-)
godi: :-D :-D :-D díky díky za chválu :-D ono v tý ložnici taky hodně dělá to povlečení ;-) Ještě mam v plánu dát za ty mléčný skla, co jsou v komodě a u nočních stolků hnědej balicí papír s takovejma hvězdičkama, protože je přes to sklo vidět barevný oblečení a nevypadá to moc hezky. Ta stěna je ve skutečnosti tak oranžová, jako je na fotce při těch rozsvícenejch lampičkách, na tý první fotce, ještě bez povlečení je taková vybledlá...
je zima a nic se neděje co? :-|
Profilova fotka
kaci: přesně tak. Dokud v prosinci nemrzlo tak se alespon zateplovalo,ale ted se neda delat vubec nic. Pry pristi tyden nam vodaci dodelaji koupelnu a konecne se zapoji spotrebice v kuchyni, ale takovych slibu uz bylo dost.
Profilova fotka
Holky, prosím nemáte některá z Vás krbovou vložku nebo kamna s výměníkem? Tuto otázku teď řešíme a pořád tak nějak nevíme..pro co se máme rozhodnout? Jestli kamna s výměníkem nebo krbová vložka s výměníkem????? Pokud tento typ máte, můžete mi prosím napsat cenu, na kolik Vás to komplet i s obestavbou vyšlo? ;-) Moc díky... :-)
Profilova fotka
my mame krbovou vlozku ale bez vymeniku a vlozka vysla na 34 tis a obestaveni nejakych 15 tis.
téééééda, tady je mrtvo :-( Zima je zima, tak se nedělá :-( U nás jsme taky pořád na bodě mrazu :-(
Profilova fotka
hamar: u nas se to ted snad hejbne, kdyz se oteplilo, teda mame to slibeno, ale vis jak se to rika "sliby chyby" - necham se prekvapit
godi a co děláte? Vždyť je pořád pod nulou... Teda přes den je něco málo nad, ale nedá se s ničím dělat, pokud není minimálně 5 nad nulou :-.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?