Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
teda vy jste to tu od včerejška rozjeli, jsem mírně mimo, ale chytnu se. Jinak jsem teď dorazila ze Sika :-( Zjistila jsem, že ty samý obklady, jak chceme, tak mamka nechala dát u ní ve škole na záchody ]-( Ale kupodivu se mi znovu zalíbili obklady, který jsme chtěli původně, takže to bude ještě boj. Dál jsem zjistila, že ta Kreta, co jsem chtěla do chodby je strašně do červena a ten světlejší odstím je zase moc světlej, takže to vyhraje asi Zirkon, ten vypadá nejideálnější. Ještě teď musím mrknout na to opotřebení. Jo, dám sem tip na jedny obklady, mě se taky hrozně líbily, v reálu vypadjí úžasně, ale manžovi se nelíbí fialová (a hlavně všechny ručník už máme oranžovo červený :-D ), ale nejdřív to musím najít.Jsou sice drahy, ale jsou jsou to velký rozměry :-|
jo, dolce vita, na netu vypadají hrozně, vůbec se mi nelíbily, ale v reálu vypadají skvěle ;-)
godi, teď to zkoumám a titus má odolnost 4 ;-) taky jsem se na něj koukala, šla by ti kombinace těch dvou světlejších odstínů (třeba do roku ke dřezu a k troubě), dělají i ty miniobklady jako šachovnice ;-)
Profilova fotka
hamar: titus ma 3 barevny odstiny - 2 jsou v PEI 4 a jeden je v PEI3 a me se prave barevne libi ten s PEI3. ALe vybrali jsme taky od Raka "Odyssea", tak uvidime jak to bude v realu.
on ten nejtmavší se mi právě v reálu moc nelíbí, je hrozně červenej a myslím, že by se k té vaší kuchyni moc nehodil :-| ale musíš to vidět sama
ježiš, tak já se ztrácim..... dala jsem do alba fotky obkladů, který by se mi líbili... je to Salsa, myslim od Raka, akorát jsem místo fialovejch uvažovala o světle zelenejch, ale neumim si to představit...
kati, já si to se zelenou dovedu představit, ale nebude to studený?
teď jsem do alba přidala fotku, jak to vypadá v zelený, ale tam je tý zelený moc, dala bych jí jen tam, kde jsou na tý předchozí fialový obklady. To já právě nevim, jak to bude vypadat, jestli to bude studený, oni tam sice píšou, že v sicu udělaji nějakej návrh, ale nevim jestli i když se nerozhodnem si to od nich nakonec koupit... to by bylo nejlepší, že bych to viděla ve 3D v několika barvách a typech obložení
akorát by to místo bílýho koupelnovýho nábytku chtělo tmavě hnědej...co? Já zase nevim, co bych k tý fialový dala za doplňky...s růžovou už by to bylo moc sladký...pak mě napadá jen černá...
tak to ti moc neporadim. mně se totiž zelená nelíbí, teda kromě khaki. Třeba to dělají tak, jak v kuchyňských kuchyních, že ten návrh zaplatíš a když to vezmeš, tak ti tu částku odečtou od zboží. To se chce zeptat ;-)
Profilova fotka
hamar: no ja jsem vcera prace koukala na tu Odesseu od Raka a docela se mi libi jeste vic nez ten Titus
ta vypadá hezky, však uvidíš, který k tomu půjdou nejlíp ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no jasne, uvidime v sobotu. vezmeme vzorek skrinky do kuchyne a vyrazime do Sika:-) taky tam budeme kupovat tu Indii, takza myslim ze by se brzo mohlo v mem albu objevit obrazek WC v krasne oranzovo-bile kombinaci:-)
Profilova fotka
kacabacka: ja si taky myslim ze ta zelena bude studena. Nekdo tady taky ma v albu zelenou koupelnu a reknu ze to zrovna moc hezky nevypada,ale kazdy ma jiny vkus. k ty ruzovy bych klidne dala neco hnedyho - ne uplne moc tmavy ale takovej stred
Profilova fotka
kacabacka, tak jsem dala do alba ty rozměry, tak snad to půjde vidět ;-) Jinak ty obklady jsou moc pěkný oboje. Třeba by to šlo nějak zkombinovat 8-)
Profilova fotka
market: fialovy a zeleny? No ja nevim jaky ma kacabacka vkus,ale to uz je dost velka divocina
Profilova fotka
hamar: tak India do koupelny nebude - vyjde to na hodne penze, tak se pry mam podivat po necem jinem. Co delat, kdyz me se nic jineho nelibi??
godi, tak to tě upřímně lituju, protože když jsm dnes koukala na ceny, tak asi moc levnější české obklady neseženeš :-| a hlavně jsi chuderka, když už se ti konečně něco líbilo a najednou ti manžel řekne, že ne, já bych v tu chvíli asi střílela, ale já taky budu muset přejít na jinou Kacabacka: Katus, ale na stránkách rako nejsou fialový, ale vínový, takže to možná zkresluje ;-) já se na ně dívala a nemusí být špatný
Profilova fotka
hamar: ja jsem utekla do koupelny a tak jsem si napustila vanu a 10 min jsem brecela. Ze pry nerika uplne ne, ale ze kdyby se naslo neco lacinejsiho tak ze by to bylo lepsi. proc budes muset prejit na jinou?
protože nechci stejnou koupelnu, jak má mamka ve škole záchody ]-( Se ti ani nedivím. Tak počítej s tou indií a uvidíš, třeba se ti zalíbí v Siku něco jinýho, ale stejně myslm, že o moc levnější nic nenajdeš. Musíš mu to politicky vysvětlit ;-) že když chce české obklady, tak musí připlatit. Ne, prostě si sedněte, všechno mu ukaž, aby věděl, že se ty ceny moc neliší a třeba až to uvidí v reálu, změní názor. Ta indie je totiž pěkně čučavá, fakt vypadá hezky ;-)
Profilova fotka
hamar: tak to se ti nedivim:) To WC je 160 x 80 cm a vyska steny 2,5 m a manzel to spocital na 11 tis. No mala castka to neni, hlavne to skace na tech listelach a tech obkladech s dekorem, kde je to na ks a ceny sileny,ale zas tak moc, abych si to nedala to taky neni Jo muze se me neco libit,ale proste India, to je proste laska a touha, tam to se mi proste bude jen libit. Ale co muzu delat, vsechno plati manzel, takze si svym zpusobem vyskakovat moc nemuzu.
tak mu to takhle musíš říct a třeba to projde i bez řečí :-| ;-) U nás to taky financuje manžel, ale naštěstí tyto věci moc neřeší a nechává to na mě, jen se mu to musí líbit, aby to odsouhlasil a navíc ceny řeší až na konec, protože říká, je to na dlouho, tak proč ne, kdybysme koupili něco levného, tak se to za chvilu odloupne a nebude to rovné a budeme to za chvilu měnit stejně za ty dražší. Ale zase nejsem šílenec, abych si kupovala obklady, za který bych měla dát 500za metr, ale neříkám, že se mi nelíbí :-D
Profilova fotka
hamar: on to vi, on dobre vi, ja jsem z ni nadsena. Uvidim, necham to nejak ulezet. Kdyz tak mam usetreno 200 tis. na kuchyn a atd. a tak to zaplatim z toho. Ted jsem jeste koukala na Orchidea od Raka, ta oranzova varianta, dam to do alba, tak na to mrkni, co na to rikas
to bude nejlepší, když to necháš do víkendu než pojedete do Sika uležet a třeba povolí ;-)
Profilova fotka
co rikas na tu Orchideu?
godi, vypadá hodně podobně, akorá je lesklejší ;-) Ale taky pěkná, jsou skoro k nerozeznání. Dej si ji do zálohy a uvidíš, ale myslím, že v nich takovej rozdíl nebude ;-) :-)
Profilova fotka
hamar: no tahle "zaloha" vyjde na ten zachod o 3 tis. mene nez ta India, takze manzel by samozrejme byl pro tuto....jsem zvedava co si vybere on dolu do koupelny :-)
hele, tak mu neříkej cenu a uvidíte, až před nima budete stát v Siku a která se vám bude líbit víc ;-)
Profilova fotka
hamar: jde o tom, ze to chceme v sobotu koupit, aby v nedeli nebo hne dzacatkem tydne mohli zacat pokladat a zase nemam takovou povahu, abych mu nerekla cenu. Proste je to spocitany a rozdil je cca 3500,-, coz je dosti padny argument
hm, coz je na takovym kousku celkem dost :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?