Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
tak díky za tip a mějte se tu krásně a domečku zdar :-) bydlení nazdar. ;-)
Profilova fotka
hamar: ale i kdyz je to 1x za dva roky, tak se o to stejne musis starat a je to naprd. Tohle je proste naporad. Me se to docela libi, na balkon bych si dala ty lepsi a je to, ale je to kazdyho vec... To on nam porad tvrdi, ze to zvladne, ze neni problem a pak se to tahne buh vi jak dlouho...
Profilova fotka
martinaka: jo videla jsem to u tchana, ma je od firmy z Bohdance a v pohode
godiiiiiii, nadšeně hlásím, že máme zasetou trávu. Zítra mi akorát musí namontovat do garáže kohoutek, abych mohla zalívat a doufám, že z toho něco bude :-)
godi, teď jsem koukala na inzeráty, jaktože prodáváš tu novou postel?
Profilova fotka
no tak to gratuluju.... ted jeste koupit sekacku a je to:-) to bys mohla stihnout jeste letos posekat:-) No prodavame... nejak nam nevyhovuje, ma moc nizke celo a nejak nam nepadla do ok, kdyz jsme si ji slozili...
godi, vždyť jsi byla nadšená? A vybírali jste ji, tak jste museli vědět, jak bude vypadat. Hlavně když ji máte dělanou na míru. Kdyby nebyla podle mých představ, tak bych si ji ani neobjednávala a jestli ji blbě udělal on, tak bych ji vrátila. No, sekačku ještě uvidíme, zatím si ji asi budeme půjčovat od našich, ptž nejsou penízky, ale letos určitě ještě síct budeme. Mohlo by to vyjít tak na konec září, ale to je všechno otázka kropení a vody. Teď se tu přehnaly mraky, tak jsem se modlila za malý deštík, ale nic ]-(
Profilova fotka
no nadsena jsem byla, ale nejak to nadseni opadlo a hlavne jsme vybirali podle obrazku a ne podle skutecnosti, uz bych to priste nedelala...no chybama se clovek uci.
to je fakt, u mě to platí taky. Nejdřív si musím nabýt kokos a pak mám teprv rozum :-D A už máte vybranou jinou?
Profilova fotka
neco bychom meli, ale pokud tuhle neprodame tak novou kupovat nebudeme, nechame si ji i kdyz to neni presne to co bychom chteli. Jinak se musim pochlubit - uz mame koupenou podlahu do obyvaku a zahradni nabytek na terasu, ktera sice neni hotova, ale ted je vsude vyprodej tak jsme toho vyuzili a koupili to se slevou
tak to gratuluju :-) a co máte za zahradní nábytek? Dřevo nebo kov? Ono se to vyplatí, my bysme ho taky ještě nekupovali, ale neber to, židle slevněný z 1200 na 380 a stůl ze třech tisíc na tisíc ;-)
Profilova fotka
mame drevo...durian.Je to takove tmave drevo, kov se mi moc nelibi. No tak to jste koupili jeste lacineji nez my:-) no holt kdo umi ten umi:-) http://shop.asko-as.cz/Default.asp?Ca... mame 4x to kreslo Palermo, stůl Nashville a dvoumistnou lavici nashville
Článek se načítá
hm, z aska jsem chtěla taky, kámoš s nima totiž spolupracuje, takže by mi to sehnal za hubičku, ale zase si myslím, že ten kov vypadá líp. I když... každýmu se líbí něco jinýho a mě bylo jedno, jestli kov nebo dřevo. Trochu jsem měla strach, co na to řekne manža, ptž on chtěl dřevo, ale teď je nadšen :-)
Profilova fotka
kovovy - no ja nevim, ja jsem docela na drevo. Mas nekde fotku toho vaseho nabytku, docela by me to zajimalo, jak to vypada
godi, hodila jsem ti fotku do alba. Nejde to teda vidět pořádně, ale aspoň je to v akci :-D
Profilova fotka
tak nevypada to spatne. Ja bych se tomu treba nebranila i dkyz drevo se mi libi vic, ale manzel je dost na drevo:-) Ale tohle taky vypada docela hezky. Predpokladam ze to je terasa u baraku.. budete to nejak zastresovat nebo delat jeste extra nejakou pergolu??
je to terasa, ale je to focený ještě před terénníma úpravama, takže jde vidět, jaký jsme tam měli kšáší :-N Teď už tam jde vidět k sousedům. Určitě o něčem uvažujeme, ale jestli to bude pergola nebo jenom markýza, to uvidíme. Letos už na to určitě nebudou penízky a za rok uvidíme, jaké budou u čeho ceny ;-) Ale nedá se tam přes den, teď v těch pařákách být, k večeru to je už ale paráda ;-) Takhle vínko, zvednout nohy a jen tak koukat, kdo chodí kolem ;-)
Profilova fotka
No to my bychom chteli terasu zastresit a udelat z toho takovou zimni zahradu - udelat tomu proste i steny, tak jsem zvedava, jestli to dopadne. Asi se to vsechno nestihne letos, ale zastreseni asi jo a zbytek se udela pristi rok. A co bazen - chtela by jsi? Ja jo nejaky zabudovany ale to az pristi rok.
godi aneztratí to význam zahrady? Nebo se ty stěny budou dát pryč. Podle mě je totiž terasa a zimní zahrada velkej rozdíl :-| No, otázku bazénu absolutně neřeším, ptž na to nejsou finance a zatím budeme rádi, když to dokopeme k zateplováku a zazelenání se trávy. Už se nám nějak nechce nic dělat :-N Možná si dáme pár let pauzu a pak třeba, ale dokud nejsou děti,tak to podle mě není potřeba :-) Já si na koupaliště vyjedu, když chci, nebo se jedu vykoupat tady na bagr a vyjde mi to nastejno. Ale třeba změním názor, až budou děti ;-)
Profilova fotka
ahojky... ja jsem vzdycky spis chtela zimni zahradu nez klasickou terasu, ktera bude jen zastresena... je to lepsi. Ty steny se nedaji dat pryc, ale kazda stena bude takove velke okno a to muzu v klidu otevrit a je to.. tchan to tak ma me se to moc libi... Neboj, urcite zateplite.... my bychom meli mit pry pristi tyden uz jednu stenu ve fasade, tak jsem zvedava:-)
hoja, hoja v novém týdnu, já ho začla s angínou, takže jsem vyvalená u pohádek a léčím se. Musím se pochlubit... už nám roste tráva :-)
Profilova fotka
ahojky, prosim te, kde jsi chytla v tehle vedrech anginu...no tak at se brzo uzdravis. No tak to je super, ja jsem ti rikala, ze jeste do podzimka budete sekat. No u nas asi tento tyden probehne montaz schodu.. a pry by mela byt jedna stena natazena do fasady, ale tomu vazne moc neverim...
godi, to nevím, ale mám to od pátku, tak si vařím čajíčky. Přes den to ujde, ale v noci nemůžu spát. Jestli budeme ještě letos sict, to se uvidí, záleží na tom, jak to bude růst. Jaky budete mít ty schody?
Profilova fotka
mame je betonovy a budou se obkladat drevem... myslim ze nejakej bud dubovej nebo bukovej masiv v kombinaci s laminem ci to.. pak to nafotim
jako to ještě nevíte, jaký budete mít masiv?
Profilova fotka
vime, ale ted si n nemuzu vzpomenout zda je to dub nebo buk:-)
buk je světlejší. Já původně taky pořád chtěla dub, ale mluvila jsem o buku :-N Musela jsem mu to ukázat a vzorníku, abysme se domluvili :-D
Profilova fotka
tak nam to bylo jedno jestli dub nebo buk... takze vazne nevim na cem se manzel s truhlarem domluvil. Jsem se ho ptala a taky si nebyl jisty,ale rikal ze asi dub, ale jestli to tak vazne bude to nevim. Me je to vcelku jedno, takze se necham prekvapit....
godi, hlásím první sečení :-) :-) :-) :-) :-) :-) o víkendu jsme zabetonovali balkon, dodělali pod schodama dlažbu a je hotový boční plot, takže Baxouš už zvesela řádí na zahradě :-)
A co vaše schody?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?