Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
kacabacka: no to se mi teda moc nechce:-) uvidim jestli budu mit cas,ale nic neslybuju:-) No tak jsem se na to koukla a jen tak zbezne me to vyjde na 9 666,- + jeste neco ti vyjde nad dvere, takze to asi mas dobre spocitane. Je je to vazne tim, ze tam nemas zadne listeli a dekory. Tim to naskakuje hodne u me
Profilova fotka
kacabacka: tak jsem na to jeste koukla: melo by ot byt 14 bal. obkladu + pokud mate mistnost klasicky obdelnik bez zadnych vyrezu, tak by vam na podlahu meli stacit 2 bal, poklud je tam nejaky vyrez tak radsi vzit 3. Plus si dopocitej kolik je nad dverma
Profilova fotka
ahojky holky, tak se musim pochlubit. Dneska jsme byli v Siku a koupili jsme tu Indii,ale budu mit jine listely - je to novinka a ani Rako to jeste na strankach nema a hlavne jsou o 40 Kč na ks lacinejsi, takze jsme usetrili cca 1600,- Dale pak jsme si obejdnala do kuchyne od Raka tu Odysseu,ale ta bude az pristi tyden
godi: my jsme byli v sobotu taky v Sicu na Čerňáku. Koukali jsme na tu salsu - ta fialová neni ve skutečnosti taková tmavá jako na fotkách, takže jsem byla trochu překvapená, když mi jí ten chlap přines a ona byla světlejší... a ty bílý obklady v sobě maji takový světle modrý a oranžový vlnovky, ale i tak se nám to líbilo - dokonce i manželovi, takže dole bude ta salsa. Ale nemůžeme se dohodnout co nahoru. Ta electra, která se líbí mě připadá manželovi málo výrazná a víc se mu líbí ta India - ta novinka, jak máš ty v albu, godi. A asi má pravdu, takže je dost možný, že budeme mít stejný koupelny :-N vložim do alba pár fotek na skouknutí...
Profilova fotka
kacabacka: manzelovi se taky ta electra zda dost nevyrazna a ja s nim docela souhlasim. Jako neni to spatny,ale je to takove "mdle". India je super a ty listely vypadaji dost dobre a halvne to cenove je i levnejsi nez ty listely predtim. Dneska jsme byli na baraku - pan co nam to obklada ma hotove dve steny, zitra dodela tu posledni a pak to zasparovat, takze az to bude hotove, tak dam fotku do alba.
Profilova fotka
to ze budeme mit stejny koupelny me navadi, tady na serveru tady ma dost holek tu Indii, takze jsem v pohode:-) a tezko se my dva potkame abych te navstivila:-) hlavne je aby sji byla spokojena a libilo se ti to
godi: jo jasně, ta Indie je dost oblíbená, takže vim, že jí má dost lidí. Problém je v tom, že nás vyjde o 8 tis. dráž než ta electra :-S Takže ještě nevim, co nakonec vůbec bude Už se těšim na fotky ;-)
Profilova fotka
no u Indie je problem v tom, ze tam ta cena naskakuje na tech listelach a dekorech. I ted s tema novejma listelama vas to vyjde o 8 tis. draz? Vzdyt ty nove listely jsou o 40,- na ks lacinejsi, tak to musi byt nekde v rozpoctu videt, ne??
godi: vyjde nás to dráž o 8 tis. protože i ten obklad jako takovej je o 100 kč/m2 dražší než electra + ty listely, který u electry vůbec nejsou. Ale teď jsem mluvila s naším koordinátorem a říkal, že u Raka můžou vyjednat slevu až 20 % což by bylo celkem dobrý ;-)
Profilova fotka
kacabacka: no my jsme taky vcera zjistili, az kdyz jsme to meli koupeny, ze tam znamy mam 20% slevu, takze to je vazne super:-) ale tak vyuzijeme to alespon na dalsi obklady
godi: už máte tu koupelnu? Už to chci vidět :-D :-D :-D už se nemůžu dočkat.... :-N vytiskla jsem si to tvoje rozkreslení koupelny. Máš tam teda 3 řady oranžovejch obkladů, pak listely s těma kytičkama, pak máš 3 řady bílejch obkladů a v tý prostřední řadě máš ob jednu dlaždici danou tu s tim dekorem uprostřed, pak tam máš nad tim zase jednu řadu listel s kytičkama a pak je co? a nakonec je řada oranžovejch obkladů. A pak ještě nevim, co je to v tý 1. a 3. řadě bílejch obkladů ty bílý fleky :-) ???
Profilova fotka
kacabacka: ted se nedela koupelna ale WC, koupelna az pozdeji. Ne jeste to neni, ale mylsim ze behem tydne tam dam fotky. 3 rady oranzovych listely 3 rady bilych listely a zbytek nahore jsou oraznzovy - vychazi cca na 1,5 rady. ty bile fleky bylo puvodni umisteni tech obkladu s dekorem,ale kvuli cene jsme to zredukovali:_)
Článek se načítá
aha, a jak máte velkou tu koupelnu?
Profilova fotka
koupelna ta bude o hodne vetsi, ta ma 10 m2 + jeste stenny na obkladani, je dosti clenita, takze to vidim tak na 20 m2 obkladu mozna jeste vic, to ted nedokazu odhadnout, protoze tam neni jeste vsechno hotovy. WC je 1,6 x 0,8 m a vyska sten 2,5 m
hamar: copak copak....de sííííí??? :-D
hoj,hoj holky, tak koukám, že jste s tím hnuli ;-) godi, gratuluju k obkladům, myslela jsem na tebe, jak to dopadne ;-) No, my už máme konečně v koupelně střešní okno, takže tam není tma a dnes dozdili příčky, už jse to jak bunkr, nemůžu si zvyknout. Doteď tam bylo strašně moc světla a teď se tam pomalu bojím :-D (už to začíná) Jinak, my s manžou taky řešili o víkendu obklady, ale dopadlo to jako jindy - nakonec mi na to řekl, ať se poradím s mají mamkou (ona navrhovala kouplenu už asi 7 lidem a to je učitelka, ale má prostě fantazii) a já vyberu obklady, že on platí. Tak nám to hezky rozvrhnul a bude ]-( :-D jinak u nás se to strašně hnulo, ještě čekám, jak se domluvíme s topenářem na topení. A 18. se to rozjede ve velkým, jen doufám, že nebude mrznout :-( :-| ]-(
kati, co je to za obklad, co chceš do kuchyně, mě se líbí ten tmavší, ta světlá je čistě bílá,ne?
Profilova fotka
hamar: no trochu jsme to tu rozjely:) no dopadlo to dobre, az to bude oblezene, tak hodim fotky, snad uz zitra. No tak to mas dobry, ze ti zaplati to, co si reknes:-) No jo jak se hodi pricky, tak je to najednou jiny, to mi povidej. Taky jsem si nemohla zvyknout jak je to najdnou "maly":-)
Profilova fotka
hamar: a mas alespon nejaky obklady vybrany, uz vis co??
mně právě ty místnosti připadají velký =-) godi, pořád váhám, ale asi to dopadne, že bude ta Samba.Ale ta známá, co dělá ty koupelny, tak říkala, že má mít rako koncem února novou kolekci, že mám počkat, ale nevím, protože to zase bude určitě moc drahý :-| :-(
Profilova fotka
hamar: tak uvidis. Rako budes mit vzdycky drazsi, protoze je to kvalita. A nebo diky nove kolekci pujdou ceny te stavajici kolekce niz.
to je možný, ale mně to stejně potom už připadá stejný, takže nevím. A může se mi to líbit, ale bojím se, že až to budu mít v koupelně, tak to bude vypadat úplně jinak - hůř :-( (nebo líp :-) ) Nemám totiž představivost jakou bych k tomu potřebovala ]-( no stejně si ještě jednou budu muset udělat výlet do Sika i s manželem a uvidíme, co z toho vyleze. Jakmile jsem vlezu do Sika, tak prostě zkoumám jen obklady, na který jsem se jela podívat a na jiný se nedívam, což je špatný :-( Stejně máme ještě s obkladama celkem dost času (asi měsíc), takže snad něco vybereme.
Profilova fotka
no tak hlavni je videt ty obklady v realu, nejlepe sestavene nekde v Siku uz do koupelny, tak si to dokazes nejvice predstavit. My kdyz jsme byli kupovat ted tu Indii, tak kdyz jsem ty nove listely videla samostatne, ale dkyz jsem to videla zasazene v obkladu a udelanou z toho celou koupelnu tak to bylo uplne o necem jinem.
no právě,ale jak už jsme tady psaly jednou, vidíš to někde, vůbec se ti to nelíbí, vidíš to jinde v jiné kombinaci a jsi nadšená. No a právě ta samba je v Siku na hrozně malým kousku a mají ji tam převážně ve žluté a já chci kombinaci červená a bílá, takže si z toho moc nevezmu :-( godi a už máte obloženou ložnici?
Profilova fotka
hamar: a to jsi byla na Cernem moste? loznice jeste neni, snad zitra to tam pujdeme domlatit a pak nekdy zakoncovaci listy,ale ty udelame az vsechny mistnosti najednou
ne, to mám daleko, já byla v Olomouci a tam je Siko celkem malý :-( Ve velkém tam mají akorát kominace hnědých, černých a fialových koupelen. Ostatních obkladů tam jsou jen ukázky na malých koutech :-( ]-(
Profilova fotka
tak to je blby. Prave ze na Cernem moste je dosti velky a pry i v Pruhonich. Skoda ze namas cestu do Prahy, mozna by to stalo za to udelat si vylet. A ve tvem okoli neni zadne jine koupelnove studio??
je, ale ono to bude nejspíš všude stejný a hlavně to budou mít stejně nakombinované jako v katalogu Raka ]-( Ale možná se tento týden dostanu do Brna, tak hodlám navštívit Ikeu a nějaký pořádný koupelnový studio (třeba i Siko) :-D godi, nemělas takovej pocit, že čím víc ses dívala na ty obklady, myslím všechny, tím víc se ti to pletlo a hlavně jsi byla nerozhodná? Nejhorší je, že mně se nelíbí žádný tak, jako že jsem se do nich na první pohled zamilovala :-(
Profilova fotka
hamar: to bych s tebou treba vubec nesouhlasila, z vlastni zkusenosti. byli jsme v Siku u nas tady v Opatovicich a pak na Cernem moste a maji tam uplne jine koupelny udelane a hlavne uplne jinak ty obklady nakombinovane nez u nas. no u me to bylo vubec zajimavy - ja jsem puvodne kdyby davno chtela modry. Moji rodice maji modry tak me to prislo uplne normalni. Takze jsem vybirala jen v modrem provedeni, az me padly do oko ty co mam v albu. ALe pak jsem byla v lete zvat kamaradku na svatbu a oni maji uzasnou zluto-bilou koupelnu a to me jakoby otevrelo oci a ja zacala koukat po jinych koupelnach, az jsem narazila na tu Indii a proste laska na prvni pohled a dal jsem nic nehladala ani se me to nepletlo, protoze proste India je jedicna svoji baravnosti, takze ja jsem mela jasno:-) No jo, jak ti neco nepadne do oka, tak je to potom tezky. A mas alespon nejakou barevnou skalu, kterou by jsi chtela mit??
já vás dycky minu... já jsem prostě v prčicích...rozpočet na obklady máme 200 kč na m2 a já jsem viděla nejlevnější za 350 Kč a spočítala jsem si, že mě obě koupelny, kdybych chtěla Salsu a Indii vyjdou na skoro 30000,- takže rozdíl v ceně, kterej budeme muset doplatit je 20000 :-S achjo, ale co mam dělat, když se mi jiný nelíběj |-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?