Nové byty v Brně od M development - reference

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s koupí bytu od společnosti M Development, kterou zastupuje pan Roman Mach? Budeme rádi za jakoukoli referenci. Jedná se o menšího developera a informací na internetu moc není. V nabídce mají byty Vyhlídalova, které jsou podezřele levnější než nabízejí jiné společnosti v Brně. Děkuji za Vaše odpovědi.
Odpovědět
Vážení, všichni se můžete přesvědčit o pravdivosti ohledně exekuce na Macha Romana! http://rejstrik-firem.kurzy.cz/252267... Soudní exekutor Mgr. Ing. Jiří Prošek, se sídlem Exekutorský úřad Plzeň - město, Dominikánská 13/8, PSČ 301 00, rozhodl exekučním příkazem ze dne 27. ledna 2017, č.j. 134 EX 07869/16-176, o provedení exekuce postižením jiných majetkových práv povinného Romana Macha, bytem Hornická 1695, PSČ 347 01, Tachov, a to práva povinného na obchodní podíl v obchodní společnosti M development, s.r.o., se sídlem Plzeň - Bolevec, Nýřanská 1293/36, PSČ 32300, identifikační číslo 252 26 746. Originál výpisu M development, s.r.o. (výpis platných) v PDF Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík M development, s.r.o. Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy M development, s.r.o. Údaje byly staženy 2. února 2017 z internetových stránek justice.cz dle IČO 25226746 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.
Odpovědět
Co to presne pro nas znamena? Takze s nejvetsi pravdepodobnosti pokud nase penize ma, tak je sezere tahle exekuce. :( No pekne
Odpovědět
Dobrý den, taky jsme bohužel naletěli. Teď jsem se dozvěděl, že M development je v exekuci. Má s tímto někdo zkušenost, jak v tomto případě postupovat? Výpověď smlouvy jsme ještě nepodali, protože jsme do poslední chvíle doufali. Ale jak tak čtu poslední příspěvky, pan Mach se odřízl a peníze stejně neposílá.
Odpovědět
A na 1710 found - alias sve druhe firme ma taky exekuci na svou osobu. Ocividne nekdo jedna a ted to bude o to zajimavejsi, jak se k tomu postavi exekutor, jestli z nej pujde neco dostat. Jinak bohuzel ti, kteri naleteli, bojim se, ze se penez nedockaji, ale doufam, ze chapou, ze je to jen ubohy podvodnik...
Odpovědět
blower: Tak o penize uz mi ani nejde. S tema uz sem se rozloucil, ted jen doufam, ze ho zavrou.
Odpovědět
Taky jsem dopadla špatně, řadím se k podvedeným. Můžete mě poradit, jak postupovat, protože Roman Mach je zcela nedostupný? Zálohu 200 000,-Kč převzal v květnu 2016, byty se nezačaly stavět a dovolat se je nemožné.
Odpovědět
Sorry i don't speck czech but i'm also one of you who paid 200 000 Roman. At this stage we are in court and waiting for decision. May be we all can meet and discuss what to do.
Odpovědět
Mate nekdo nejake aktualni informace o situaci, at uz o zminovane exekuci, pripadne nejake vyjadreni od pana Macha? Muzete pripadne nasdilet nejake doporuceni, ktere kroky jste podnikli, at uz soudni cestou ci jinak? Diky. Do you have any latest information on the situation? Are there any news from Mr. Mach? Can you share some recommendation on what steps have you done, either in court or other ways? Thanks.
Odpovědět
Vážení, konečně jsme se spolu s některými poškozenými domluvili, že dáme jednotně žalobu k občansko-právnímu soudu na Romana a Jana Macha. Kdo bude mít zájem se připojit , napiště na mail hana.maz@email.cz. Máme právníka, který už v této věci učinil nějaké kroky a zná celou problematiku. Už jen tento krok bude pro ně dost zlý, alespoň si půjdou sednout za ty jejich podvody vůči nám všem.
Odpovědět
Poslete pak nejakou aktualizaci? Urcite by vice lidi zajimalo, jak to probiha dale. Diky :)
Odpovědět
VÁŽENÍ, nějaký čas utekl a NIC se nezměnilo! Plány, které jsme měli jak postupovat vidím , že nevyšly, protože ze strany dotyčné osoby mě připadá, že zájem není. Proto já osobně budu dle dřívějšího návrhu dávat žalobu k soudu , aby se nám peníze vrátily. Kdo má zájem, ať se ozve přes mail, který všichni máte . M.
Odpovědět
Zdravím opět všechny postižené! Nikdo se mě neozval, příští týden mám domluvenou schůzku s právníkem, pokud někdo má zájem se přidat, napište mě do neděle 28.5.2017 na mail, abychom se domluvili na společné žalobě. Přeji příjemný víkend M.
Odpovědět
Článek se načítá
Pokud pujdete k soudu tak tim nic neziskate. Jen utratite penize za pravnika. Jsem v kontaktu s lidma co uz soud vyhrali a jeste nevideli ani korunu a podle jejich pravniku ani neuvidi.
Odpovědět
Hello All, I was in court and won but he is not replying to court, i have court decision with me. If any of you need any help or details i will share with you, Regards Lekhram
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat jestli nevíte něco nového? Před rokem byl manžel na policii a od té doby se nic neděje. Mach si užívá dal na svobodě a my jsme bez peněz. To v ČR máme teda dobré zákony.
Odpovědět
zdravím, aktuální stav - kontaktoval jsem pana Macha, setkal se s ním, podepsal mně výpověď, ale peníze jsem stejně zatím neviděl. Je to hnus, že někdo takový běhá na svobodě a nebyla mu prokázán úmysl, že chtěl zpronevěřit peníze. I když je to blbé říct, tak mít podepsanou výpověď nebo jít na soud nám ty peníze stejně zpátky nevrátí :(
Odpovědět
I personally met Roman Mach 3 months ago. I have signed copy with quit contract, but since that day, he does not reply to my emails about sending money back to my account. What I know, he is still free. One thing is that we probably never see our money, but I don't get it, why is he still free.
Odpovědět
Co kdyby jsme se domluvili a jeli všichni navštívit pana Macha??? Myslím že by s naší návštěvy měl zajisté radost... Pane Machu- vy ubožáku jsem znechucena že po světě chodí takový kr..... jako jste vy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Penize ma uz davno nekde ulite, ty v zivote neuvidime. Problem vidim v policii. 4 mesice to vysetrovalo jedno oddeleni. Pak to prebralo dalsi a ma to uz 5 mesicu a nic se nedeje.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Vážení postižení podvodníkem jménem Mach Roman ! Včera mě vložil po 3 letech na účet 200 000 ! A chce, abychom všichni vzali zpět žalobu na to, že nás okradl o naše peníze podvodem ! Držím všem palce, aby jste dostali zpět co Vám náleží , a mohu jen za sebe říct, Tak arogantního a nafouklého tvora jsem za celý život nepotkala!!! Přeji Vám všem , aby Vám vrátil peníze, které od nás podvodem získal !
Odpovědět
Hezký svátečný večer vám všem přeji! Prosím, můžete mě všichni, kdo má zájem dostat zpět zálohu na byty na Vyhlídalové a Rybnické kontaktovat na mail. 222patrik@email.cz ? Je to důležité. Patrik
Odpovědět
Pro všechny poškozené ! Dne 11.12.2019 je další soudní stání na krajském soudě Rooseveltova Brno v 9 hodin , dveře č. 160 !! Kdo má zájem z 54 poškozených , měl by přijít, aby viděli soudci, kolik lidí okradl o peníze a zároveň připravil o bydlení !!! Je to ve Vašem zájmu !
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?