Betonepox - epoxidová stěrka, znáte to? Máte to?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Betonepox je epoxidová střerka, která svým vzhledem imituje beton. Jde o maximálně odolný materiál, který může být použit i v koupelně vč. sprchového koutu........ Velmi mě to zaujalo ............. Budu ráda za vaše zkušenosti!
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@ivaaviva Máme vystěrkovanou celou koupelnu, foto v albu Finišujeme. Cena zvlášť za tu podlahovou je hodně vysoká (píšu SZ), ale jsem ráda, že nemáme spáry.
Odpovědět
@moncia - a kto Vam to robil? My budeme mat na zem polyuretan, ale neviem co na steny. Kolko stali steny na m2 a ste spokojna s firmou ak viete odporucit. Potrebujeme tiez na steny vodeodolnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@yvettka83 Posílám SZ.
Odpovědět
@moncia - diki moc my mame zatial nacenenu len podlahu od Flode tiez Praha tak uvidime ci snimi nedohodneme aj steny..
Odpovědět
Profilova fotka
@yvettka83 Pokud garantují voděodolnost, tak bych to určitě zkusila od jedné firmy, pokud to bude finančně únosné. Dívala jsem se na jejich stránky a vypadá to moc dobře, ale přeci jen jinak než ten betonepoxid od Němce, tak těžko říct, jak by to vypadalo dohromady. Myslím, že když to bude dělat jedna firma jako celek, dopadne to líp :-) Ráda se pak nechám inspirovat, ještě nás čeká druhá koupelna :-)
Odpovědět
@moncia mohla bych také poprosit o kontakt?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaaviva To klidně napíšu i sem (do SZ pro yvettku83 jsem se chtěla víc rozepsat), stěrky nám dělala firma Němec (nemec.eu). Jsme spokojení jak s firmou, tak s výsledkem. Jinak i tobě už jsem to nedávno posílala nějaké info do SZ :-)
Odpovědět
@moncia ano, uvědomila jsem si. ☺Zrovna dnes jsme byli na "cumendu" u jedné z lidí. Nádhera!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@moncia dobrý den, mohla bych také poprosit info o realizaci vaší koupelny? Děkuji 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@vadammm no a kto konkretne? My este uvazujeme urobit potom nieco do garaze a mozno do poschodia.. Kludne aj sz napis diki moc.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@vadammm prosím můžu taky poprosit kontakt na pána, který Vám dělal polyuretanovou podlahu? děkuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Dobrý den, nějaký update na toto téma, aktuálně řeším jaký povrch podlah volit a stěrka vzhledu betinu je jedna z nich..tipy na kvalitní a ne předrařené doavatele MS kraj? Děkuji
Odpovědět
@iamondras Ja doporucuju microbeton, ten budeme mit. Relativne prirodni, je to fakt cement, ne umela napodobenina. Navic nema tendenci praskat, nejsou potreba spary, ani dilatacni. I kdyz tipuju, ze v obyvaku nam jednu dve stejne narvou 🙂
Odpovědět
@bayt a mohu poprosit, raději do zp. vybraného dodavatele a cca. cenu za m2 a tl. vrstvy?
Odpovědět
@iamondras Já vám moc neporadím, jsme z Prahy. Myslím dodavatele. Jinak cena materiálu je normálně na netu, pokud nechcete nějaký barvení, tak je to cca 500 za m2. Samozřejmě bez nivelačky, ta je potřeba taky. Kolik si kdo vezme za práci je variabilní, ale myslím, že do 1500 za m2 se v MS kraji vejdete dobře se vším všudy.
Odpovědět
@bayt děkuji za info, s nivelačkou již nepočítám, nechal jsem přebrousit anhydrit do roviny..tak uvidiíme, co řekne rlizační firma..
Odpovědět
@iamondras To bez nivelacky opravdu nejde...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?