Bílé obklady v koupelně - mat nebo lesk?

Profilova fotka
Ahoj, prosím o radu. Volili byste do malé spodní záložní koupelny o rozměru 1,10 x 3,20 m2 bílé obklady raději matné nebo lesklé? Zvažuji tu bílou i z toho důvodu, že ta místnost je opravdu malinká, tak aby nějaké tmavší obklady místnost ještě nezmenšovaly (ve vizualizaci s takovými světle šedými a pískovcovými, mozaika do šeda).. Přemýšlím, že bílá by byla asi vhodnější do tohoto prostoru. Je to taková malá nudle, s malým oknem, sloužit bude jako WC v přízemí, sprchový kout budou využívat spíše návštěvy. Děkuji :-)
Odpovědět
Za me nejlepe bila s nejakym "vzorem". Mame 6 let bilou lesklou s naznacenymi prouzky a udrzuji se paradne. Vseobecne se ale do koupelny doporucuje spis mat, kvuli vodnimu kameni, ktery je taky matny. Urcite nedavat hladkou lesklou ciste bilou, protoze casem tam budou videt kapky a mapy od vody.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, a máte i bílou spárovačku? U Ptáčka mě zrazovali od bílé, že se časem zašpiní a zešedne, ale k těm bílým kachličkám si nějakou jinou moc neumím představit..
Odpovědět
Máme bílou mat, spárovačka světle šedá tuším.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji
Odpovědět
Trochu mimo téma, ale kam/jak se budou otvírat ty dveře od sprcháče?
Odpovědět
Profilova fotka
To jsme zatím moc neřešili, protože je tam zatím nebudeme dávat (z ekonomických důvodů :-) Máme ještě jeden sprcháč v patře. Ale budou to takové ty napůl zalamovací, jak se zalomí jen půlka a třetina dveří je napevno, otvírání bych asi viděla spíš dovnitř.
Odpovědět
@petta33 mame tmavsi sedou sparovacku, a obklad formatu 20x40 cm. Mam ji v albu, tak kouknete.
Odpovědět
Profilova fotka
@skunkos a ohledně těch kapek, co myslíte? :-) Je to na tom bílém matu vidět? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@edcbubu díky :-) asi už si nevzpomenete, odkud máte tu bílou v lesku s naznačenými proužky..? =-)
Odpovědět
@petta33 Je to ohledně kapek diametrálně lepší na matu. Můžu to porovnat, protože na bytě máme lesk a na novém domě stavíme mat. Mat je lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
@skunkos díky moc, to jsem potřebovala slyšet, mě se i mat více líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mame bile matne obklady v obou koupelnach a super. Hlavne si neporizujte strukturovane,tam se drzi vodni kamen a nejde to poradne vycistit (napr rako fashion)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@margot_ka aha, to jsem nevěděla, díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@margot_ka Mouhu se prosím zeptat? Rako fashion, máte nějakou praktickou zkušenost? Obklad nás dost zaujal. Mám se obávat údržby?
Odpovědět
Profilova fotka
@veverka08 měli jsme ho na bytě v koupelně. už bych ho znovu nedala (minimálně ne do sprcháče. dala bych obklady hladké (ty máme teď v koupelně)
Odpovědět
Profilova fotka
@margot_ka ve sprcháči se udržoval blbě, držel se v něm vodní kámen
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?