betonovedomy.cz

19. říj 202140

Zdravím, nenašel by se tady někdo se zkušeností s firmou betonovedomy.cz?

 • Dobrý den, my jsme měli schůzku, domluvili jsme se na individuálním projektu, pani krchovova s projektantem se přijeli podivat na parcelu, baracek nakreslil i s úpravami hned, ale teď od ledna čekáme na rozpočet a co se bude dít dál, asi už se jim ozvu, jak to vypadá. Jinak také by mě zajímaly zkušenosti ostatnich.

 • Také by mě zajímalo.

 • Zjistil někdo něco víc?

 • My máme negativní zkušenost. Komunikovat s nimi jsme začali v listopadu 2020 a ze začátku bylo vše v pořádku. Paní Krchovová se nám věnovala a komunikovala s námi. Jenže pak to začalo. V lednu z ničeho nic zdražili námi vybraný dům o 400k a nikdo se ani neobtěžoval nás na to upozornit. Dobře, nedá se nic dělat.

  Potom ale paní Krchovová odešla na rodičovskou dovolenou a od té doby už to šlo jen z kopce. Chtěli jsme po nich nacenit projekt ale úplně přestali komunikovat. Po několika telefonických urgencích něco poslali ale absolutně ty ceny nedávaly smysl, navíc tam chyběly domluvené věci atd. Nacenili to o milion navíc oproti předpokladu a nebylo vůbec patrné za co. Když jsme to po nich chtěli vysvětlit, tak nás jejich projektant akorát odbýval a nakonec nikdo z nich neměl absolutní zájem cokoliv s námi dál řešit. Nabízeli jsme i možnost online setkání (covid) a probrání situace ale žádná odpověď z jejich strany už nepřišla.

  Když se na cenu toho domu podívám dnes, téměř o rok později, je jeho cena více než dvojnásobná. Absolutně neuvěřitelné.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat