Protherm 300mm + příčky. Jakou by to mohlo mít cenu?

Zdravím, rozvázal jsem smlouvu s firmou co nám měla stavět dům. Bohužel mi zbyl materiál který si neodvezou a já z něho stavět nebudu. Jakou by to mohlo mít cenu kdyby si pro to někdo přijel? Děkuji za info
Odpovědět
Zdenno, ty jsi Janek... 1) Napiš o jaký materiál se jedná se správným obchodním označením (není to Protherm, ale Porotherm) a jakými prametry. Tj. pevnost , zda jsou to broušenky, tloušťka příčkovek,... 2) Spočítej kolik toho je. Odhaduji cca 1,5 palety "třicítek" a něco přes dvě palety příčkovek tlošťky asi 11,5? 3) Jak staré jsou ty cihly a jak dlouho byly exponovány dešti - vodě? Neboť dá se předpokládat že klesá jejich kvalita i cena 4) Podívej se do ceníku Porothermu, sundej z něj 45 - 50% ceny, dalších 10% sundej za malé množství , a dalších 10 - 20% sundej za kvalitu a neposkytnutí záruky. No a máš odhadovanou cenu. Je to o náhodě, když někdo potřebuje v okolí pár cihel , prodáš je snadno a za slušnou cenu. Jinak se to šatně prodává. Každý si většinou nakoupí množství potřebné na celý dům, a má to většinou i s dopravou.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?