Špatně provedené zdění?

Profilova fotka
Zdravim, prosim o nazor na vyzdeni, zejmena provazani cihel na prilozenych fotografiich.Temito fotografiemi nejmenovana firma prezentuje (pravdepodobne hrde) svou vlastni praci na svych webovych strankach. S touto firmou jsme jiz pro pocatecni neshody ukoncili spolupraci. Fotky jsem nasla az ted a myslim, ze si k ukonceni spoluprace muzeme gratulovat. Provedeni vyzdeni prakticky bez provazani cihel me temer az vydesilo. Co si o tom myslite?? Me totiz obestrel az studeny pot, ze nechybelo mnoho a teto frme jsme sverili velkou (a ne levnou) pristavbu k RD. Myslim, ze zed na foto bych vyzdila sama a lepe. Kdyz porovnam hrubou stavbu naseho RD, kde je provazani cihel primo ukazkove, tak toto mi prijde odstrasujici a jeste se tim chlubi. Co si o kvalite zdeni na fotkach myslite? Tmavsi fotku je treba priblizit, aby bylo dobre videt provedeni.
Odpovědět
Tak že se tím chlubí, je důkaz že jsou to dementi, pak jsou dementi i ti stavebníci že si to nechali takto vyzdít a jejich TDI. No myslím že by ses měla řídit myšlenkou "Myslim, ze zed na foto bych vyzdila sama a lepe." a přístavbu si postavit sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@iveta_89 to asi ano😁, ale taly nechapu, ze si TOHLE nekdo necha libit a uz vubec mi hlava nebere, ze se s takovou hruzou nekdo chlubi na svych strankach😷😷
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jeste takovy dodatek - majitel firmy prezentujici "nadhery" na fotkach byl i v Cernych ovcich za naproste diletanstvi pri rekonstrukci koupelny a naprosto jasnou reklamaci (kdy pracka pri vypousteni odtekala skrz odpad do sprchoveho koutu) odmital uznat a tvrdil, ze odvedl dobrou praci. Nechapu, proc jsem necetla recenze poradne, je jich tam hororovych opravdu hodne a chovani majitele presne takove, jako jsme poznali (arogance pramenici hlavne z ne prilis vysoka inteligence), otresna "kvalita" prace je zrejma z fotek vyse. To je tak, kdyz clovek si umini, ze zacne stavet okamzite a nedostatky firmy v nadseni z brzke stavby prehlizi nebo je nechce videt. Jeste ze to dopadlo takto. Zase dalsi zkusenost do budoucna!
Odpovědět
To naozaj sa tu chces bavit o nejakej fotke z internetu? A diskutovat o nesmrtelnosti chrusta?
Odpovědět
Profilova fotka
@deto_oesya Prosila jsem o nazory na kvalitu vyzdeni, duvody, PROC tak cinim, jsem vysvetlila. Urcite vam tim neublizuji. Pokud nemate co rict k memu dotazu / diskuzi a nemate potrebu diskutovat o nesmrtelnosti chrousta, neni nic jednodussiho nez mou diskuzi opustit, pokud vas tak obtezuje. Staci jen trochu tolerance a bezduvodne druheho neshazovat. Hezky den. K ostatnim - jedna se o docela velkou firmu, pokud bude zajem, napisu i jmeno firmy. Bylo by smutne, kdyby treba nekomu odtud takto vyzdili dum.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?