Třmínky

Zdravím Vás, co si myslíte o těchto trminkách na věnec http://m.armovani-trminky.cz/products...
Odpovědět
@klikenka Vypadají luxusně a jistě budou i funkční, ale ta cena....Naohýbat a svařit z roxorů by cena byla ...pětinová??
Odpovědět
@jiri_1477 by mne zajímalo, jak plastový třmínek přenese smykové síly... funkční nebudou - nebrat. Naohýbat, nevařit.
Odpovědět
@daidalos44 Toho, že jsou z plastu, jsem si při letmém pohledu ani nevšimnul, máte pravdu. A nejsem ani statik a tedy už vůbec netuším, co to je přenos smykové síly u věnce. Můžete mi to trochu vysvětlit?
Odpovědět
@jiri_1477 Firma, od které budete kupovat železo obvykle umí i dodat naohýbané třmínky. Třmínky ani výztuž se nevaří, protože se tím snižuje pevnost. Co se týká smykové výztuže. Vemte si dvě tenká prkénka, položte je na sebe a zkuste je prohnout. Pak je hřebíky nebo lepidlem spojte a vyzkoušejte to znovu. Zjistíte, že pevnost je podstatně vyšší (zhruba 4x).
Odpovědět
Děkuji všem za reakce. Vím že jsou i hotové železné třmínky. Objevila jsem ale toto a zajímal mě názor. Ve stavebninach to nikdo nezná, takže jsem se rozhodla koupit klasické železné
Odpovědět
@klikenka To jste se rozhodla dobře. Plastové třmínky je totální nepochopení nebo apríl, proto to nikdo ve stavebninách nezná.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?