Zdivo Heluz Family 38. Co si o něm myslíte?

3. srp 201040

Ahoj, vybrali jsme si následující zdivo pro náš RD. Co se týče zdiva do 400mm (chceme prostě klasiku cihlu Porotherm nebo Heluz) vychází se týče tepelně izolačních vlastností nejlépe (beru v potaz i cenu !!!). CHci se zeptat, co si myslíte o násloedujícím zdivu a kolik byste doporučili násoedné zateplení ? Děkuji moc za vaše názory. pro
PS: Zvolili jsme kompromis, tísíc lidí - tisícíc názorů - někdo je pro tlustou zeď bez izolace, někdo tenkou a hafo izolace.

  • Ahoj, my máme postaveno ze 40 Heluz. Zatím nemáme fasádu, máme za sebou zimu a tepelné ztráty samozřejmě byly, ale není to nejhorší. V plánu máme zateplení 10 polystyrén a to pak ten domek snad vytopíme i svíčkou :o))) Vzhledem k rostoucím cenám energií jsem určitě pro zateplení. Ten polystyrén samozřejmě něco stojí, ale není to ta největší investice a určitě se pak ušetří hodně energie na vytopení.

  • Ahoj u cihel Heluz 38 Family neni potreba je zateplovat,maji prostupnost U 0,21 narozdil treba 40cm, ktere maji tre U 0,28 atd.

  • dobrý ak budete mať záujem o rolety do prekladov heluz , prípadne iné heluz komponenty pán Pocklan z brezna mi spravil super cenu tu je jeho čislo 0911276440. dúfam že sa mu tým odvdačím aspoň trošku jeho cenová ponuka bola oveľa nižšia ako u konkurencie.

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?

    Hledat pouze v názvech témat