BYT - Obýv. pokoj + jídelna + kuchyně - 31m2

Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás požádal o nápady a inspiraci, jak dispozičně uspořádat vybavení obývacího pokoje + jídelny + kuchyně v bytě na prostoru 31m2. Prostor by měl být určen pro 4 osoby. Níže přikládám půdorys prostoru s kótami a umístěním otvorů. Předem děkuji za Vaše tipy, Dan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kuchyn by jsem dala klasicky do U či L. Mezi kuchyn a obývák bych dala jídelní stůl, možná kulaty. Případně ho dát k výklenku u vstupu.Skrze otevírání dveří na balkon bude těžší umístit sedačku i TV-jedna strana dost krátká. Ale asi kde je delší stěna se vybízí klasicky sedačka a naproti TV na zěď. Víc mě asi nenapadá 🙂
Odpovědět
@ajagachova U toho výklenku by byl stůl možná nepraktický. 🤔 Zavazel by mi při vstupu 2křídlými dveřmi, musel by se obcházet a možná i trochu v průchodu vlevo. Spíš bych se ho snažila nějak napojit na kuch. linku? 🤷🏻‍♀️ Máme téměř stejný tvar jako na obrázku, jen krapet větší. Tak se nám tam jídelní stůl vejde lépe. Teda .... Zatím jen na papíře!! 😅
Odpovědět
@daniel_mikes Obývák bych viděla v tom koutě bez oken, vpravo od dveří na terasu kuchyni (pokud to umožní rozvody) a vlevo jídelní část.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc Vám děkuju za podněty. @ajagachova Varianta se stolem v místě výklenku mě vůbec napadala. Dík za typ. Posílám pracovní varianty. Mě zatím dávají největší smysl varianty č.2, č.5 a č.6.
Odpovědět
Profilova fotka
@daniel_mikes a to máte už vše postaveno nebo jde ještě s něčím "hýbat" ? např. poznměnit okna apod? Za mě se líbí poslední verze. přijde mi to nejméně rušivé , ale je to jen muj osobní pocit.. Ani si nemyslím, že by stul zavazel při vstupu. pokud to budou dvoukřídlé dveře, počítám že stejně nebudete obě části otevírat? 🙂 Dal by se stul zakomponovat do toho výklenku, a ve stejným dekoru udělat např. police do něj.
Odpovědět
já bych hlavně nechal do nejvíc otevřený prostor.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?