Pohovky Wajnert. Máte zkušenost?

30. srp 202020

Líbí se mi to

Nemá náhodou někdo zkušenost s polskými sedacími soupravami nebo pohovkami značky Wajnert? Jsou cenově dostupné, jen nevím, jaká je kvalita?!

 • @jadie  My pohovku Wajnert máme, Slash, a zatím spokojenost, dost se po ní válíme, je bílá, a zatím drží pěkně, rozhodně bych nepoznala rozdíl naše sedačka a kupříkladu sedačka našich - dovezená z Německa. Jen jsem vybrali tu silnější (lepší, ale taky dražší) kůži, objednával to přítel a říkal, že ta levnější varianta byla opravdu tenoučká na omak jako pláténko, tak tomu bych asi úplně nevěřila...Celá ta sestava (v albu) - sedačka L a křeslo - nás stála 41.000,- Kč, je obrovská, prostorná a pohodlná. Dodají ji i s nožičkama, my ji nakonec dali bez nich, čímž jsme přišli o ůložný prostor, ale možná někdy ještě změníme názor... 😉

 • Obnovuji diskusi. Je tady někdo, kdo má sedačku od Wajnerta (Polsko)? Hledám už docela dlouho a sedačka od této firmy mě zaujala na prodejně svou pohodlností a větší výškou sedu, než bývá standard (samozřejmě výrobce jsem si musela pracně dohledat, na prodejně ani v katalogu ani zmínka). Polského výrobce jsem nechtěla, ale tento vypadá kvalitně. Zkušeností ale nikde po internetu moc není. Díky za každý postřeh.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat

  Líbí se mi to

  Napiš zprávu

  Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

  Upravit komentář

  Upravit diskusi

  Opravdu chceš smazat komentář?

  Články od našich partnerů
  HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad
  Mimořádná akce Geberit AquaClean - Druhé do rodiny zdarma
  Zdravý domov (přirozené světlo a čerstvý vzduch) pomůže i při práci z home office
  Archiv článků od partnerů