Přečalounění sedací soupravy, máte zkušenost?

21. led 201410

Dobrý den, před 3 lety jsme si koupili poměrně kvalitní oranžovou rozkládací rohovou sedačku (200x220cm). Netušili jsme, že se za pár let budeme stěhovat a zařizovat nový interiér, do kterého se nám absolutně nehodí 😞 Stála cca 40tis a je mi jasné, že ji za moc neprodáme. I když je kvalitní, dnes se dá koupit pěkná sedačka za 10.000,-, navíc je občas někde škrábaneček od našeho kocoura. To vše na úvod🙂...prostě jsme si říkali, že by bylo nejlepší ji nechat nově potáhnout. Jen s tím nemáme zkušenosti. . Chtěla jsem se zeptat, jaké máte z čalouněním zkušenosti. Kolik by tak mohlo přečalounění takové sedačky stát. Zda neznáte v okolí Českých Budějovice (a jižněji .-))nějakého dobrého čalouníka apod. Děkuji za komentáře. Jarri.

 • vše se odvíji od kvality latky/kuze na danou sedacku a slozitosti provedeni sedacky, jak moc je narocna na odstrojeni a kolik je tam siti spoju a jak jsou slozity. takze cenove rozpeti muze byt velke.
  placnu tedy latka 1metr/400- 600kc (kuze podle kvality i vic) na sedacku padne 10-15metru = 9-10tis latka + prace doprava
  precalouneni vas muze vyjit i na 12-15tis. a vic.
  Prave to neni zadna levna zalezitost. ale jak rikam zalezi na mnoha vecech, to chce sedacku videt. zmerit vedet jaky matros..atd.
  otec to dela cely zivot tak proto tento pohled 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?