Sedací pytel. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj holky, manžel bude mít narozeniny a mě napadlo mu koupit sedací pytel. Máme malý obýváček a manžel nosí čočky, ale ne doma a tak vysedává hodně blízko televize a nejčastěji na zemi anebo na židli, tak jsem si říkala, že bych mu to zpohodlnila. Jaké máte s nimi zkušenosti a jaká velikost je dostačující? Našla jsem na internetu pytle, které jsou vysoké 110 cm a široké 75 cm http://www.aukro.cz/item629130431_sed... anebo tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... atp. Netuším, jaká velikost je dostačující, manžel měří 185 a váží 90 kg.
Odpovědět
1
2
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
sestřenka má a je super :) má i ten nafukovací z Ikea a nedá se to srovnat :) také o něm uvažuji :) ráda bych český od saky paky nebo wegett, jsem zvědavá na zkušenosti :)
Odpovědět
ahoj , mám crazyback a při manipulaci u bazénu se mi trhnul.Potřebovala bych nějaké spojení na scelení,nevíte někdo na koho se obrátit?Jinak je úplně úžasný,přes léto venku,přes zimu doma.velmi příjemné. jlta
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já jsem dostala od přítele sedací vak Evropa od českého výrobce. Je velký má cca 170x130 cm, díky tomu se v něm krásně leží a je pohodlný. Horší je z něho vstát. Zatím jsem spokojená, ale mám ho asi 3 měsíce, tak uvidíme. ;-)
Odpovědět
Dobrý den, já mám 187 cm a také 90 kg a nedávno jsem si koupil veliký sedací vak od: http://pytlenavaleni.cz/Zbozi/3-PYTEL... a jsem s ním maximálně spokojen :)
Odpovědět
My si s přítelem koupili tento http://www.ketyban.cz/2686--kreslo/ nejdřív měl řeči, že si v tom budu sedět sama a teď ho z něj nemůžu dostat :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@karolin54 no ne-e, to vám doma straší takové růžové prase? :D ale musím uznat, že tvar vypadá zajímavě a určitě musí být pohodlný :) jen já bych do růžové nešla :D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@karolin54 Odkud máš takový vak? A kolik tě stál?
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@magdalenkatruharova my máme doma polyester a dvojité provedení nemá, bylo by to sice super, ale u tohoto typu vaku to není...ale nevadí mi to, mám už grif jak popřípadě kuličky usměrnit, aby nebyly po celém bytě, když ho peru :D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
My jsme byli moc spokojení s tímto obchodem http://www.lospytlos.cz/sedaci-pytle Máme od nich Fatboy Stonewashed a je super. Preferovali jsme snímatelný potah kvůli praní, ale udržuje se vpoho, takže jsme ho ještě prát ani nemuseli...A teď se dívám, že mají v nabídce nově i značku Tuli. Ta za nás v nabídce ještě u Lospytlos nebyla...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Myslim ze snimatelny potah je fakt dulezity. Teda hlavně pokud máte doma akční malé děti. Ty naše na něm jedí, pijou a podle toho to vypadá. Takze urcite neberte takovy, co nema ten vnitřní vak. My mame českou značku Day Dream. Chtela jsem Fatboy, ale je desne drahý. Tak jsme vzali ten český, stal tak 1/3 a je taky moc hezký. Mame ho uz pres 2 roky a jsem spokojena. Asi koupime jeste jeden do obyvaku k tv, decka ten svuj pořád tahají tam a zpatky.
Odpovědět
My máme teď zděděný velký, je opravdu pohodlný, akorát se z něj hůř vstává :D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mame 2x Crazy bag uz x let, ma dvojity obal. Svrchni je mozno vyprat, ale ja ho cistim parnim cisticem s prat nebylo treba nebo ho otru hadrem. Material je pevny, neco jako pevna taska a zaroven pohodlny. Uvnitr ty penovy kulicky, ktere se daji i dosypat, ale nam i po letech radeni vypadaji porad stejne. Stoji bezne kolem 5 tidic, ruzne motivy, ale casto byvaly slevy na slevovych portalech i s dopravou za cca 1800. Je to ten nejvetsi. Velmi pohodlny, da se na nej fakt sednout, lehnout i dospely chlap 190 cm, 100 kg, je pevnejsi. O detech nemluvim ty dokazi radit na cemkoliv.
Odpovědět
Tady fotka Crazy bag
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Taky jsme jeden takový vak měli, a až na to skladování, někam ho uložit je fakt síla, tak musím uznat že sezení to bylo pohodlné.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?