sedací soupravy Jech, Phase, Polstrin

25. čvc 202011

Líbí se mi to

Dobrý den, má prosím někdo osobní zkusenost s nějakou sedackou z výše uvedených značek? A jak jste spokojeni. Ne cetla jsem ze.... Děkuji

 • Dvě kamarádky mají Phase a nemůžou si je vynachválit, zvláště že mají velmi kvalitně udělané rozložení pro občasné spaní. Brácha má zase Polstrin a je také velmi spokojený. Na všech jsem seděla a byly pohodlné. Jech neznám. Já pravděpodobně půjdu časem do Phase.

 • @jenye  děkuji. Phase vychází i nejlevněji z jmenovaných, ale na netu je spoustu negativních recenzi, tak se trochu bojím. Ono málokdo má potřebu chválit, ale když je naštvaný, tak to aspoň napíše- si myslím.

 • Já se tady s dovolením spíš prisackuji 😁 Mám vyhledleho Jecha.

 • Sponzor fóra
 • Máme 12 let starou sedačku Phase a je neuvěřitelné co vše vydržela. Kluci ji rozhodně nešetří, používají ji jako trampolínu, parkourovou překážku, horolezeckého stěnu, hlávové opěrky jako kladinu a sedačka stále v pohodě. Jen ten bílý potah nevydržel bílý, teď přes ní máme přehoz a plánujeme ještě rok, dva počkat než nejmladší trochu vyroste, a pak ji necháme přečalounit. Věřím, že pak bude zas jako nová.

  Negativní recenze jsem taky zaznamenal, a docela mě to překvapilo, protože my máme s Phase dobré zkušenosti.

 • Byli jsme se s manzelem podivat ve Phase a kvalita potahu, ani design nas vubec neoslovili. V Jechu je to trochu jine kafe, a take trochu jina cenova kategorie🙂 Pokud zbudou po stavbe zlataky, Jech je jasna volba. Jeste mame v hledacku sedacku na miru od Cespivobz Rudne u Prahy.

 • U Phase je dobré zjišťovat co a jak u tebou vybrané cenové řady. Je tam veliký cenový rozdíl. Mám poznamenáno, že Jech nedělá rozkládací. A nedávno se tu řešila Phase Madrid, Už nevím kdo ji má. Zkus najít 🙃

 • Ještě mám v užším výběru: https://www.nabytek-brueckl.cz/znacky/polipol/

 • https://www.sedackymilenium.cz/sedacky-na-miru-praha/
  Ty budou počítám asi vůbec nejdražší, ale nechtěla jsem být omezená jen J a P, úplně jsem si tam nevybrala....

 • @tulda27  jech dela rozklady, ne tedy u všech, ale dela.
  My si nakonec dnes vybrali ve Phase. Obešla jsem tyto 3 všechny a můj poznatek- Jech má old style zjev. Krasne potahy, kvalitní posezení, cena přijatelná, ale ten design je teď jinde. Vhodne pro seniory.
  Polstrin- sedačka co nás zaujala měla volne sedaky i zada a to by mě rozcilovalo. Ostatní se k nám nehodi.
  Phase splňuje vizuální design i pohodlně se uvelebit. Zvolili jsme potah v luxusní variantě.

 • @luckavra  který typ sedačky jste nakonec zvolili? Já jsem si na webu nevybrala... Až doslouží nouzová co jsem v koroně rychle objednala tak se k nim dojdu podívat na živo. Na Jecha juknu mám ho kousek od práce, z webu mi to nepřišlo tak špatné. My rozkládací musíme mít, když už se sejdeme u filmu všichni tak se rádi válíme 🤩.

 • @tulda27  zvolili jsme model Imola.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat

  Líbí se mi to

  Napiš zprávu

  Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

  Upravit komentář

  Upravit diskusi

  Opravdu chceš smazat komentář?