Sedačky LC Partners - zkušenosti

4. srp 20195

Nemá někdo sedačku od LC Partners (slovenský výrobce)?

Jak se vám zdá kvalita, zpracování, apod., popř. jak ji máte dlouho? Nám se líbí Archimedes, cenově je tedy v nějaké větší konfiguraci ne úplně nejlevnější, tak mě zajímá jestli je to za tu cenu alespoň odpovídající.

  • Dobrý den
    naše zkušenost je asi taková koupili jsme sedačku mozart za 45.000,- přišla upatlaná z výroby, dva díly sedačky k sobe nesedí výškově švy,sedačka vrže, každý díl této sedačky má jinou tuhost sedu. po reklamaci výše popsaných věcí přijeli zástupci lc partners k nám domů začali nám tam skákat po sedačce a natahovat díly co k sobě nesedí aby k sobě seděly úři tom nám opět zašpinili sedačku 🙂 , vrzání identifikovali že to vržou nožky o podlahu a že to podlepí filcem a bude vše O.K. jaké bylo zděšení když rozdělili jednotlivé díly a nožky byly podlepené filcem nemusím popisovat. No tak to tedy podlepili dalším filcem složili sedačka vrže dál. K tomu že každý dil sedačky je jinak tuhý řekli že to tak má být Ve finále vytáhli papír , že se nejedná o reklamaci, ale jde o "zle osazený dil sedačky" a že jsme spokojení s vyřizenim reklamace a že už po nich nic nebudem chtít a otravovat je.

  • Mame hodne podobnou negativni zkusenost. Sedacka gandhi, tvar L s rozklafem,koupena duben 2018. Po 2 mesicich reklamace- brutalne skace rozklad pod sedaci plochou pri kazdem sednuti a dela to doat kraval. Vyspraveno filcem. Druha reklamace za par tydnu- znova opravena, slibrno jak ted uz tp bude ok, panove mili a ochotni-papir o reklamaci podepsan bez precteni a hle- neuznana reklamace, pokud budeme reklamovat znova neopravnene tak budemw platit tisice za vyjezd atd. za tyden vse zpet. Posledni reklamace- dvouhod.oprava, sedacka vsak vrze nekde v konstrukci. Vrzani pri kazdem pohybu. Nabidli novou sedaci soupravu. Po 5 tydnech nam vymenili sedacku. Mame ji od 7.3. - vrze jeste vice nez ta predchozi. Jsme z toho zoufali. Budu reklamovat zas.

  • @pedrozo pisu prispevek s nasi zkusenosti. Kdyz resili vrzani u nas tak rikali ze ted nedavno byli na reklamaci vrzani a ze zjistili ze vrzaji nohy o podlahu,ze dali filc a vsechno bylo v poradku 😐

  • Sponzor fóra
  • 0

  • Každopádně lc partners si vystavil stopku a každý kdo se nás zeptá jestli koupit sedačku tady tak Budem varovat aby od lc partners nic nekupoval!

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?