Bíle dvere Prüm royal 251/royal 451

Dobry den, rozhodli jsme se,do baracku dat bile dvere od Prum. Zvazujeme model Royal 251/Royal 451. Mame kuchyn v bilem lesku a nevime či je k ni lepsi dat dvere mirne do ,,vanilková,, (Royal 251) nebo bilejsi (Royal 451). U tých 451 mam strach či se dve biele vedel sebe nebudou prat,stejny odstin to asi nebude.Nemate s bilimi dverami Prum nebo jinymi skusenost pri bilem nabytku a stenach? Pro predstavu pridavam foto od Prum dveri 251.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme bílé dveře, bílé stěny, bílou kuchyň, nábytek... ano, nikdy netrefíte úplně stejný odstín, ale myslím, že si toho člověk na první pohled ani nevšimne - a to si o sobě troufám říct, že jsem docela puntičkář ;-) A šla bych raději do té bílé, měla bych stach, aby ta "vanilka" nepůsobila spíš jako nažloutlé, zašlé ;-)
Odpovědět
@qeszi Ďakujem,tiež sme si povedali,že ťa biela bude lepšia 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@nina004 No, už na tom obrázku jde vidět, že jsou prostě nažloutlé... pokud chcete, koukněte ke mně do alba, uvidíte... jinak budete brát CPL nebo lak?
Odpovědět
@qeszi Už sme objednali tie bielšie 451 v laku 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@nina004 Tak potom dejte vědět, jak jste spokojení s kvalitou. My jsme také chtěli původně Prum, ale všechny dveře v laku, co jsme viděli v showroomech, byly škaredě nalakované, měly jakoby potečené hrany...tak jsme dali přednost Sapeli... tak jsem zvědavá, jaké jsou ve skutečnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nina004 My máme bílé dveře od Prumu v CPL a barvu 9010. Je to ta jakoby nažloutlá. Chtěla jsem zářivě bílou, RAL 9016, ale byla jsem od toho odrazena. A to z toho důvodu, že bílé zdi vedle této barvy právě působí nažloutle, nemusí to být tak hned, ale do 5 let se to prý stává, že bílá barva na zdi má tendenci jakoby oxidovat. A jestli prý nechceme co 5 let malovat, tak doporučuje ty dveře jakoby nažloutlé, které jsou barevně stálé a bílá barva na zdi vedle nich bude působit přirozeněji.
Odpovědět
Profilova fotka
@nina004
Odpovědět
@qeszi My sme boli v Pardubiciach v Mandelli a vyzerali pekne nalakované tie dvere. A to ich tam už vraj mal 12r.vystavené. @calwenka sú pekné tie dvere. My sme nakoniec vybrali biele v laku,budeme mať aj biely nábytok a kuch.linku,tak je jedno či by stena vyzerala žltá pri dverách alebo pri nábytku. Uvidíme. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?