Bílé interiérové dveře. Co si o nich myslíte?

Máte doma někdo bílé interiérové dveře? Co si to bílých inter.dveřích myslíte? Pořád vybíráme barvu dveří a začali jsme přemýšlet i o bílých, ale ani jsem nenašla žádné fotky, kde by bílé dveře byli, abych měla představu, jak to může vypadat? Dnes si skoro každý dává dřevěné nebo v dekoru dřeva... Jestli máte i nějaké fotky, ráda se podívám.
Odpovědět
Profilova fotka
@palenda Jukni di mého alba. Pro nás byla bílá jasná volba - byt to hezky ptovzdušní,hodily se hezky k podlaze barvě ořechu a hlavně jsem chtěla i nábytek v této kombinaci. Jsme spokojení.
Odpovědět
..taky přemýšlíme o bílých interiérových dveřích. Jenže chceme hladké a ve většině případů plné - trochu se bojím, aby ten povrch nevypadal jako u dveří z paneláku. Vzhledem k tomu, že máme šedá okna se teď asi nejvíc přikláníme k variantě pořídit i šedé dveře. Taky se ráda podívám na fotky bílých dveří u někoho v interiéru.
Odpovědět
@jeniki89 - díky, fotky jsem si prohlídl a- máte to tam moooc krásný a to opravdu všechno! Moc hezky jste si to zařídili :-) My právě, stejně jako @snowiel přemýšlíme spíš o hladkých, možná jen z chodby do obýváku by bylo prosklení, jinak plné .... tak z toho mám taky trochu strach ... a v koupelně máme docela tmavou dlažbu, tak nevím, jestli by ten kontrast nebyl moc velký -nebo je to naopak dobře? .... zase na druhou stranu, kdybychom volili nějaký dekor dřeva, tak asi javor, který je taky dost světlý.... my máme ty prostory hrozně maličké, myslím, že tmavé dveře by to tam úplně rozbily a ještě zmenšily ...jinak okna máme plastová, zevnitř bílá
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mit take bile a myslim, ze to je to nejlepsi co muzeme udelat. Okna mame barvu teak a podlahu s drevenym dekorem trochu do seda a kdyz jsme jeli vybirat dekor dveri, tak se proste k tomu absolutne zadny nehodil, tak jsme zvolili bilou. Budeme mit od prümu royal se 4 drazkami a k tomu dvoje celoskla ve stejnem designu...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky hlasuji pro bile. Idealni varianta, kdyz je se v byte opakuje vice druhu dreva nebo i "dreva". Plne mame v koupelne a na wc, jinak prosklene. Sla bych do toho znovu. Tahle varianta se myslim neda okoukat.
Odpovědět
ene - díky za odpověď - a máte ty plné dveře hladké?? A foliované nebo lamino nebo něco úplně jiného? Já se v tom snažím zorientovat, tak mám moc otázek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, plne jsou hladke, uplne obycejne, ty nejlevnejsi z baumaxu za 700 ;-) S oblozkama to bylo kolem 2 tis. a montovali jsme si je sami. Tim, ze jsou ty prosklene znackove sapeli a vsechny maji dane stejne kovani, nikoho nenapadne, ze je mezi nimi rozdil. Nedelam si iluze, ze ty obyc vydrzi nejak zavratne dlouho, povrch je jenom takova tenka strikana vrstvicka, ale zatim ujmu neutrpely. Pripadna vymena za 700 me mrzet nebude. V celem byte bych ale byla asi opatrnejsi, take tim, ze je potreba lepsi tesneni kolem zavirani, to maji sapelky celkem vychytane. Tip pro ty, kdo na dvere nespechaji - nevim, jestli to byla vyjimecna zalezitost nebo pravidelna, ale od ledna do brezna byla od sapelek akce na nekolik variant dveri, bylo dano nekolik dekoru, provedeni dveri, jedny nebo dvoje oblozky a jedno kovani. Pokud si clovek z te nabidky vybral, usetrilo mu to par tisic. A dalsi tip - zvazte, jestli vsude potrebujete mit dvere, my jedny zbourali a jak je to hned hezci, vzdusnejsi a levnejsi :-D
Odpovědět
@ene i já děkuju za odpověď! Ještě bych se chtěla zeptat..jak je na těch dveřích z Baumaxu hodně vidět špína, otisky a tak? Stane se pak člověk otrokem, aby k něčemu vypadaly? Celý náš dům je trochu nepraktický v tomhle směru, tak by mě jen zajímalo, jestli pořízením bílých dveří a obložek si zase nepřidělám další práci :D
Odpovědět
Profilova fotka
@snowiel Ani jsem si nevsimla. Budou nachylnejsi na odreni, na druhou stranu pujdou zamalovat i pastelkou :) Lamino povrch se mozna osmatla do hladka, tady z toho strikaneho ale takovy pocit zatim nemam.
Odpovědět
Profilova fotka
taky máme bílé plné dveře, hladké, už 7let a spokojenost díky tomu, že nám řemeslníci zfušovali zárubně na WC, máme tyto dveře na míru, pak se stříkali a nástřik dostali ostatní dveře, ať se to sjednotí
Odpovědět
palenda: taky plánujeme do domku bílé dveře a vůbec bych se toho nebála. Na internetu jsem našla pár obrázků, tak jsem je dala do alba: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/p...
Odpovědět
@parisienne2 - jé, díky moc za ty fotky - já asi na netu neumím hledat, protože jsem našla tak maximálně 2 obrázky :-D ... ale super! Jinak už je rozhodnuto! Budou bílé ;-) ...všem moc děkuji za rady, tipy a inspiraci ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak bílé dveře už máme - už je máme i namontované, jen dvoje jsme museli reklamovat ... a musím říct, že jsem moc spokojená - vypadají moc hezky, tak čistě. Fakt super. Fotky přidám, až tu bude trochu uklizeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jeniki89 mohla bych poprosit o nějaké fotky bílých dveří v interiéru viz. tato diskuze? http://www.modrastrecha.cz/diskuse/te... uvažujeme ještě o šedých, ale docela by mi to pomohlo při výběru
Odpovědět
čekám na fotky! hlavně na fotky dveří z masivu natřených bílou... :-) dik za rady!
Odpovědět
alebo je na bílé dveře lepší laminát ??? ;-)
Odpovědět
Dávám nějaké fotky našich dveří .... fotky nejsou moc povedené, ale snad postačí pro inspiraci. Jsou to lamino - dveře.
Odpovědět
Ahoj, hledám dveře ve stylu viz obrázek (Masonite Hektor). Určitě bílé, matroš je mi celkem šumák. Manžel to hodil na mě, ať si vyberu. Prošla jsem diskuze na Sapeli, Masonite... fakt nevím, co objednat. Na objíždění vzorkových prodejen nemáme prostor. Ještě mě napadlo koupit si masiv a nalazurovat do tónu palubek. Neviděli jste někde něco podobného naživo? Případně nemáte zkušenosti? Nejsme nároční.Děkuji.
Odpovědět
@maskacka dveře masonite má moje kamarádka (má ty masonite I) už 10 let-má malé děti a je to vo pohodě /má ty bílé natřené). A kupodivu na ně denně koukám u syna ve školce. Tyhle na fotce jsem viděla v obchodě jako plné a vypadali dobře,prosklené jsem je neviděla. Ale váhám mezi těmito a masonite III (troja).
Odpovědět
Profilova fotka
@maskacka Máme v bytě obyč. bílé foliované dveře jedenáctým rokem.Byt jsme kupovali s nimi, neměli jsme na výběr.Bílá se mi líbí, bohužel v místě kolem kliky, kde se častěji myjou, jsou už zažloutlé asi od mycích prostředků, nejde to už vyčistit, takže kolem klik máme žlutá kola. Spíš bych zkusila cpl folií, ale asi ani ta nezaručí, že po letech nezažloutnou. Pozor...hlavně kde se vaří na plynu.
Odpovědět
@atrep děkuju, taková kvalita mi stačí. Rozhodli jsme se nakonec pro verzi bez spodních skel, právě kvůli dětem. Uvažujete u obou řad o plných dveřích (beze skel?). Odysseus byl teď v katalozích hobbymarketů označován za "dveře švédského typu" :-). Osobně se mi víc líbí dvojková řada, ale jenom o trošku ;-)
Odpovědět
@kirik já je moc mýt nebudu ;-) . U těch obyč je fajn, že dají podle potřeby zase přetřít duluxem, když už budou moc "jeté". Děkuju za postřehy
Odpovědět
Profilova fotka
@maskacka Myslí, že ty foliované určitě přetřít nejdou. Natírt můžeš lakované, ale ty v bymaxu určitě nebudou.
Odpovědět
@kirik určitě ne, proto jsem vybrala dveře, které jsou natřené vodou ředitelnými barvami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maskacka Jaké jsi nakonec vybrala?
Odpovědět
@kirik Masonite II, Achilles
Odpovědět
@maskacka Také chci plné-kvůli dětem :-). Jen uvažuji mezi předsíní a chodbou o prosklení.....Pořád ještě váhám MASONITE II a III :-). U Dvojky mám trochu problém s tím prosklením,ty se mi líbí méně než u III (prosklení ze 2/3)...V sobotu to musím rozhodnout...:-)
Odpovědět
Tak my už asi definitívne ideme do bielych Fest od Sapeli / plus jedny celosklenené do predsiene/ tak uvidíme....
Odpovědět
@maskacka Dobrá volba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evercila Prosím, na kolik výjdou ty Sapeli Fest se vším všudy? Tedy dveře+obložky+kování? Díky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?