Hliníková okna Vekra

Dobrý den, máte někdo zkušenost s hliník. okny od Vekry? Cenově od nich vychází nejlíp. Děkuji za info
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Chtěli bychom od nich HS portál. Prave vychází cenově nejlépe. Jen Škoda, ze nenabízí plastová okna s hlinikovym klipem... to bychom chtěli do zbytku domu. 🤷🏻‍♀️ Možná zvolíme HS portál Vekra a zbytek slovaktual
Odpovědět
@marketass ne, já jsem plasťák a Vekru nemám:-D Jen jsem chtěl zmínit, aby jste si všechny získané nabídky pořádně prošla, protože já když jsem před léty poptával okna a dveře, tak jsem měl tři nabídky od dodavatelů, jedna z nich byla Vekra. V jedné nabídce byla matematická chyba, asi aby lépe vypadala konečná cena nebo nevím. V další jedno okno chybělo, takže vypadala jako nejlevnější a jen jedna byla zcela správně. Ta co byla správně od Vekry nebyla. Tím nechci Vekru pomlouvat, znám nějaké jejich spokojené zákazníky, jen vybízím k obezřetnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Vekra nikdy! Máme sice zkušenost s plastovými, ale katastrofa, především je katastrofální přístup reklamacniho technika, servisní technici řekli, že od Vekry by si okna nikdy nevzali....
Odpovědět
Já od Vekry hliníkový okna mám, vzal jsem je díky tomu že v tu dobu byli za logickou cenu a ta pro mě byla klíčová. Od montáže s nimi nebyl problém. Musel jsem je jenom už párkrát promazat a očistit těsnění.
Odpovědět
Mame od oknahradek, vycházeli cenaxparametry nejlépe.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@marnikl Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak dlouho hliníková okna mate?A jaké mate rozměry?Budeme mít HS portál a k tomu ještě prosklených roh.Od jiných dodavatelů jsme slyšeli,ze hliník od Vekry není dobrý a pracuje víc,než by měl.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?