Jak sladit dřevěný dekor okna s podlahou

23. úno 202130

Dobrý den, prosím o radu jakou volit barvu podlahy k těmto oknům ? Je to horská borovice (plastové) .Kuchyně bude bílá v lesku s šedou PRACOVNÍ deskou a prvkem dřeva. Podlahu bychom chtěli dřevěnou ,ale otázka je jaký odstín volit v případě těchto oken ? Světlejší odstín , stejně teplý, šedá ?

• Dobrý den, děkuji moc, že jste mi svým dotazem nepřímo odpověděla na hezký odstín oken v dekoru světlého dřeva 🙂 Včera jsem zrovna zakládala diskuzi, vypadají moc hezky 😉 My jsme sice teprve ve fázi plánování, ale jak to čtu, budeme mít podobný vkus..jen my chceme zevnitř okna bílá.....ve Vašem případě bych se snažila přiblížit vzoru oken, ať to ladí a nemáte pak v interiéru x odstínů dřeva..toť můj názor..přikládám inspiraci..sice ta podlaha jde vidět málo, ale lepší foto nemám. Přeji hodně zdaru 🍀

• Taky mame okna horskou borovici a podlahu mame drevenou - dub rustik prirodni olejovany. Jak okna, tak podlaha ma takovou karamelovou barvu. Na fotkach to tak nevypada, ale ladi to pekne. Co taky ladi, je bambus karamel vertikalni. Ten nemame, ale prijde mi jeste lepsi, oboji je takove prouzkovane.

• Asi bych si přiložila vzorkovník těch podlah k oknu. Nero je prilis tmavy, zmensoval by prostor. Bruno je tonove prilis teplý, nepasuje k te borovici. Po zadani do pinterestu pine window aok floor mi prijde nejvhodnejsi Naturale. A na údržbu bude možná i více praktický než bianco. Ale bianco také není vůbec k zahození, jde o to, co se vám líbí.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat