Jaké byste vybrali dveře?

Ahoj, chtěla bych od vás poradit s výběrem dveří. Podlahu budeme mít dub natur, kuchyň bílý lesk s prvky dřeva dub. Stěny bílé, okna zevnitř také bílá. Nevím jestli dát dveře v podobném odstínu nebo tmavší, aby vynikl kontrast. Můžete ukázat fotky jak to máte doma vy? Díky
Odpovědět
@judiis Akorát mi prosím nepište bílé (ty zas nechce manžel)
Odpovědět
Dobrý den, pokud nechcete bílé tak dejte určitě stejný dekor jako kuchyně/podlahy. Určitě ne tmavší, dveře by měly do místnosti “zapadnout” ne aby to bylo něco víc, je to věc kterou potřebujeme, ale rozhodně ne aby vynikaly.
Odpovědět
My,podlaha dub pieskivy,kuchyňa biely lesk,pr.doaka eub halifax,a dvere smw dali od PortaDoora Agát strieborný. Žadne dalšie foto nemám,tak bohužiaĺ.
Odpovědět
Mame světle sede. Foto v albu.
Odpovědět
Podlahu mame dub prirodni, nabytek v kombinaci bily polomat (dvere) a masiv dub (deska linky a jidelniho stolu). Dvere mame taky dub - neco mezi podlahou a deskou stolu/linky.
Odpovědět
Linku máme dub Halifax s šedými šuplíky, dveře dub pískový a na podlaze taky nějaký dub, ale ten už nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
My teda máme tmavší dveře než podlahu a nijak mi to vizuálně nevadí, nabízelo se vybrat bílé nebo světle šedo-béžové skoro jako podlaha Manžel chtěl tyto tmavší . Myslím, že záleží, zda chcet spíš tlumit barvy a rozdíly - pak vybrat světlejší, a nebo zda máte raději kontrast - pak vybrat tmavší.
Odpovědět
my vybrali dveře se skrytými zárubněmi a na dveřích máme stejnou stěrku, jako je omítka na zdi. Vypadá to fantasticky. Když jsou dveře se stejným povrchem, jako zeď, vypadá to spořáadaně, tak jakoby uklizeně 🙂
Odpovědět
Dobrý den, my jsme vybrali dveře od Carman doors wenge. Máme okna antracit, světle bílo šedou dlažbu / jakoby flekatou / a na nábytku a kuchyni dub Etna+světlá, skoro bílá dvířka. Potřebovala jsem nějaký výraznější prvek, ať to rozbije 😉 .
Odpovědět
Profilova fotka
My mame do barvy vseho 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?