Menu Forum

Okná, 2sklo, 150x240cm, 6komorový profil. Budú priťažké?

29. kvě 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
schympanze
Registroval se 18. listopadu 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 49 příspěvků. Region Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
schympanze
Registroval se 18. listopadu 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 49 příspěvků. Region Zvolen.
 mam navrhnute v incone okná.2kridlove.vyska 150x240cm.otvaravosklopne.jedno kridlo ma asi 110cm.ide o 2sklo a 6komorovy profil.otazka.budu taketo kridla pritazke na konstrukciu ramu?budem ich otvarat minimalne a vetrat budem len skopenim.bude to v pohode alebo to mam rozdelit na 3 kridla?vdaka
26. kvě 2013 ve 22:46  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
miloslavcermak (40 r.)
Magická adresa
Miloslav Čermák PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéři, znalci, finanční služby a reality - Region Praha
PRO Shop: 1 inzerát
12

“Všem zájemcům o dotační program Zelená úsporám. Zpracovávám dokumentaci pro projekt Zelená úsporám. Provádím pro klienty technický dozor realizovaných opatření v rámci Zelená úsporám.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
miloslavcermak (40 r.)
Magická adresa
Miloslav Čermák PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéři, znalci, finanční služby a reality - Region Praha
PRO Shop: 1 inzerát
12

“Všem zájemcům o dotační program Zelená úsporám. Zpracovávám dokumentaci pro projekt Zelená úsporám. Provádím pro klienty technický dozor realizovaných opatření v rámci Zelená úsporám.”
(Před 3 lety)

Doporučuji se informovat u výrobce. Mám osvědčenou firmu Otherm okna. Rádi vám to spočítají i poradí.
29. kvě 2013 v 17:21  •  již bydlí v domě  •  www.magickaadresa.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".