Okna Alux DB 704

Profilova fotka
Zdravím přátelé, Měl by někdo fotku oken/dveří/vrat v odstínu Alux DB 704? Budeme mít černou střechu a nechceme okna klasika antracit. DB 704 vypadá zajímavěji. Případně tip na jiný dekor ve světlejší šedé k černé střeše? Moc děkuji, Verča 😉
Odpovědět
Máme take cernou strechu (matnou) a alux DB 704.
Odpovědět
Profilova fotka
@libornovotny Děkuji, krásná barva. Asi jste ještě ve stádiu stavby🙂 Zajímalo by mě taky, jak se udržuje ten dekor. Například na hliníku (HS portál) mi přijde dost drsný, že se z něj těžko setře prach.
Odpovědět
@flyout ano jeste stavime. Ano taky mi prijde na hliniku drsny. Uvidime🙂
Odpovědět
Máme také dekor DB, černou střechu a je to super. Okna se líbí svým dekorem 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@daniel72 Děkuji, neměl byste fotku?☺️
Odpovědět
Profilova fotka
@libornovotny Děkuji🙂 Stále ještě přemýšlíme nad světle šedou na okna k černé střeše. Je to dilema🤦‍♀️
Odpovědět
@flyout
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, máme DB 703.
Odpovědět
Profilova fotka
@slamer Moc děkuju🙂 Máte to krásné i v konbinaci s těmi žaluziemi.
Odpovědět
Profilova fotka
@daniel72 Děkuji, na té fotce vypadá dohněda.
Odpovědět
Hnědé to není 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@slamer Ještě poprosím žaluzie, jaký jsou odstín? Vypadá to spolu fakt dobře.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@flyout všechno DB 703, je to příplatkový odstín. Parapety jsou taky hliník DB 703, tam stál běžný metr snad 1000 Kč bez montáže. Je to metalická prášková barva. Na slunku se to lehce třpití. Údržba v pohodě.
Odpovědět
@slamer přesně, máme úplně stejný odstín a je to super změna oproti klasickému antracitu. Hodně lidí se ptá, co to je za barvu, protože na přímém slunci je ten třpit docela značný.
Odpovědět
Profilova fotka
@slamer Moc děkuji😉 A super, že ta údržba je ok, toho se taky bojím.
Odpovědět
Profilova fotka
@blooddrunk Děkuji, určitě je to zajímavější a řekla bych víc nóbl, než antracit. Tak asi jdeme do DB 703. Žaluzie uvažujeme šedo-stříbrné, ale uvidíme, jak to bude celé působit i se střechou, okapy atd.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?