Okna Basaltgrau (RAL 7012)

Ahoj, nemáte někdo prosím okna v barvě Basaltgrau (RAL 7012) ? Rozhodujeme se mezi antracitem a touto barvou. Případně v jaké barvě k tomu máte venkovní žaluzie? Budu ráda za jakoukoliv inspiraci. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, řeším momentálně stejný problém. Jakou barvu oken jste nakonec vybrala? Děkuji
Odpovědět
@linda_vithova ahoj, okna máme basaltgrau, žaluzie ještě nemáme nainstalované, ale budeme mít od Climaxu odstín DB 703 😉 jsem ráda, že jsme zvolili tenhle odstín oken...
Odpovědět
Máme okna v této barvě a neměnila bych! Žaluzie k nim máme téměř identické.
Odpovědět
Též máme basaltgrau a žaluzie budou ve stejném odstínu od Climaxu.
Odpovědět
@kokeja Dobrý den, prosím Vás, premyslíme nad venk.žaluziema od Climaxu DB 703.Nemáte prosím už namontováno? Děkuji a pekny zbytek nedele 🙂
Odpovědět
@agataps Dobrý den, do konce listopadu bychom je měli mít namontované. Budete pak chtít poslat foto?
Odpovědět
@kokeja Dobrý den, budu rada.. Nemáte nekde odkaz z jiné realizace? Moc jsem toho nenasla. Děkuji
Odpovědět
Uživatelka Sopta78 má tuto barvu žaluzií: https://www.modrastrecha.cz/blog/sopta78
Odpovědět
@agataps Uživatelka Sopta78 má tuto barvu žaluzií: https://www.modrastrecha.cz/blog/sopta78
Odpovědět
@kokeja děkuji, paní jsem psala..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, taky máme objednaná okna bazalt RAL 7012 ,ale nevím, jakou plechovou falcovanou krytinu vybrat, protože ve stejném odstínu není k dispozici. Uměl by mi někdo poradit, případně poslat foto, jak to máte vy? Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, prosím nebyl by někdo ochotný poslat foto domu s oknami barvy 7012? Děkuji moc moc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od elimka315:

Dobrý den, prosím nebyl by někdo ochotný poslat f…
@elimka315 je to asi úplne jedno, z diaľky to bude vyzerať cez deň ako antracit... a ten má teraz každý doma
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?