Menu Forum

Okna: exteriér antracit (REN 7016) x interiér bílá

17. kvě 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
dita_a_ivan
74
Registrovala se 12. května 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 14 příspěvků. Má 57 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
dita_a_ivan
74
Registrovala se 12. května 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 14 příspěvků. Má 57 přátel. Region Plzeň.
 Ahoj, máte někdo barevnou kombinaci oken - vně tmavá (nebo nějak jinak barevná) a uvnitř bílá? Prosím o foto v reálu, odkaz na alba apod. Díky moc emoticon
12. únor ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
blahova_andrea
28
Registrovala se 26. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 13613 příspěvků. Má 28 přátel. Střelice, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
blahova_andrea
28
Registrovala se 26. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 13597 příspěvků. Má 28 přátel. Střelice, Region Brno.
 už jsem to sem někam dávala, toto téma už tu je. máme takto, jestli ti to pomůže emoticon
12. únor ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dita_a_ivan
74
fotoportrét
fotoportrét
dita_a_ivan
74
 @blahova_andrea moc díky! určitě pomůže! Diskusi tohoto typu jsem hledala, ale nějak nemohu natrefit na vhodné klíčové slovo emoticon Líbí se mi to, ale nějak jsem si to nedokázala představit v reálu.. a jedna firma nám to nabídla jako možnou variantu oproti celotmavým. A vnitřní parapety máte tedy bílé? A mohu se zeptat, od jaké firmy je máte?
12. únor ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blahova_andrea
28
Registrovala se 26. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 13613 příspěvků. Má 28 přátel. Střelice, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
blahova_andrea
28
Registrovala se 26. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 13597 příspěvků. Má 28 přátel. Střelice, Region Brno.
 @dita_a_ivan parapety zatím nemáme, ale budeme mít bílé. nemohli jsme se dohodnout emoticon okna máme od dafe plast jihlava. jen tam teda nesedí to těsnění barevně. původně měla být zvenku basaltgrau a uvnitř taky šedá, světlá. tak jsme dali šedé gumy. pak se přítel zamiloval do metalické černé, tak jsme udělali změnu na černobílá okna, ale na tu gumu jsme zapomněli, mohla být taky černá emoticon ale až tak to nevadí. dům je v šedo černo bílé, takže se to netluče. jen kdybychom to řešili dnes, tak jsme moudřejší a dáme černé těsnění emoticon
12. únor ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
dita_a_ivan
74
fotoportrét
fotoportrét
dita_a_ivan
74
 @blahova_andrea těch šedých gum jsem si všimla, až když to tu píšešemoticon vypadá to hezky a rozhodně to nějak neruší celkový dojem. A zvláště pokud máte celý interiér takto sladěný emoticon Máme děláme rekonstrukci staršího domu, takže nějaké ultra moderní prvky se k němu ani moc nehodí... ale též bych to chtěla držet ve "studených" tónech.
12. únor ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blahova_andrea
28
fotoportrét
fotoportrét
blahova_andrea
28
 @dita_a_ivan my si toho všimli taky až tak nějak dodatečně. že nám došlo, že jsme měnili barvy oken a nezměnili jsme kliky a gumy emoticon ale vlastně se nám to líbí jak to je i tak. myslím, že to mohlo dopadnout hůř emoticon
12. únor ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sallinka17
15
Registrovala se 15. září 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 90 příspěvků. Má 62 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
sallinka17
15
Registrovala se 15. září 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 90 příspěvků. Má 62 přátel. Region České Budějovice.
 @blahova_andrea Já jsem si toho teda taky vůbec nevšimla na první pohled, musela jsem se podívat znovu na fotky emoticon A náhodou se mi tam ta světlá guma hodně líbí emoticon
21. bře v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirekb
4
Registroval se 22. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 233 příspěvků. Má 1 přítele. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mirekb
4
Registroval se 22. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 233 příspěvků. Má 1 přítele. Brno, Region Brno.
 @sallinka17 @blahova_andrea @dita_a_ivan Pripojuju se k diskuzi - mame uplne stejnou kombinaci jako Andrea, taky antracit + bile od Dafe Plast. Fotky mam ve fotogalerii, ale moc detailu tam neni. Jsme moc spokojeni s vysledkem...
22. bře v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatatayova
Registrovala se 30. ledna 2017 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
majatatayova
Registrovala se 30. ledna 2017 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
 Zdravim, planujeme vymenu oken na starsim dome a zvazujeme plastova okna v antracitove barve. Projektant nas od nich ale odrazuje. Ma pry zkusenost, ze se ram okna v tmave barve mnohem vic zahriva a pak se okno "krouti" a spatne tesni. Mate nekdo podobny problem? Dekuji
17. kvě ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí