Okna Macek - recenze

Zdravím, jste spokojení s oknama Macek? Nebo s kterou firmou jste byli spokojení?
Odpovědět
@vess Mám s mackem spíš horší zkušenosti-ale myslím tím jednání na pobočkách-to je o lidech, ne o oknech :-). My máme Veku softline 82 a jsme spokojeni.
Odpovědět
Právě vybíráme od které firmy vzít :)
Odpovědět
Kdy si jsme od nich měli okna a první průser byl , že všechny špatně zaměřili, tudíž se museli dost dozdívat. Další průser právě dozdívání, vše jim trvalo hrozně dlouho ,nechávali nepořádek. Parapety od nich také špatně zaděláné a celkově nekvalitní materiál a i práce .
Odpovědět
@mitoma je to vcelku těžké vybírání, vše je i o tom na jakou se trefí partii.. :
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Katastrofická firma, od počátku problémy, špatně zaměřené parapety, při vybourávání starých oken poškozena zeď po celé délce okna prasklina včetně fasády, s tím, že to zedníci zamáznou montážní pěnou??!! Venkovní parapet krátký , potřísněný montážní pěnou, vnitřní parapet poškozený, slíbili, že přijdou a opraví , 4 týdny se nikdo neozval, poté přišel dopis, že se moje REKLAMACE ZAMÍTÁ , aniž by se kdokoli přišel podívat, za další 2 týdny dorazil technik , objednal parapety a od té doby se 3 týdny opět nic neděje, telefonáty nevyřídí , na e-maily neodpovídají , od 16.9. mám rozdělaná okna , díru v baráku ani jeden parapet , takže super , máte-li rádi adrenalin , objednejte si okna u MACKA Ivana S
Odpovědět
Profilova fotka
Máme okna od firmy Pramos a spokojenost 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@ambrozek Jak dlouho máte okna od pramosu a jaký konkrétní profil a zasklení. Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Nemám ve zvyku psát recenze, ale tady už se neudržím. Moje situace je taková, že jsem objednával dveře a dvě okna. Původně na budově byly 3 okna a dveře. Rozhodl jsem se z těch dvou otvorů udělat jeden 140x100cm a jeden otvor rozšířit z 80x100 cm na 100x100 cm, otvor na dveře se rozšiřoval ze 100cm na 110cm. Došel k nám technik, od něj jsem očekával jakožto od odborníka konzultaci, co je a není vhodné objednávat, domluvili jsme se na úpravách otvorů, tedy objednávaly se okna, které neseděly do původních děr. Technik vše odsouhlasil a objednaly se okna, které byly vyrobeny v uvedeném termínu 6-10 týdnů (po 8 týdnech se mi ozvali). Jeden týden ve čtvrtek přišli zedníci, kteří měli upravit otvory, jakmile se na to zedník podíval, tak řekl, že se neodváží vybourávat sloupek mezi dvěma okny, kde mělo být jen jedno okno. Údajně opakovaně upozorňoval své kolegy techniky, aby nedovolily na starších budovách vstupovat do překladů, což mě technik neupozornil (poprvé jsem objednával okna). Mimochodem zedníci přišli bez vyměřovacích listů, ty jsem jim musel dát já. Stejně se na ně podívaly asi se zavřenýma očima, jelikož zedník se rozhodl zavolat na centrálu a objednat tedy 2 okna 100x100 cm, aby se nemusely upravovat otvory xD, jenomže otvory byly 80x100 cm ... Co se týká úpravy otvoru pro dveře, tak zedník přišel majzlem osekal futra, že to vypadalo jako vlny, což si na druhý den stěžovali i montážníci. 😄 Nakonec jsem to upravoval sám (ačkoliv ve faktuře si naúčtoval 5000 Kč za práci zedníka ...), někde jsem musel dosekat zeď, jinde dostavět. Potom zase přijeli zedníci upravovat a zjistilo se asi po týdnu, že ty objednávané okna nesedí do těch otvorů, tak se po třetí přeobjednávaly okna s rozměry 80x100 cm, které by tam již měly pasovat. Jsme tak měsíc po termínu a okna stále nemám. S touhle firmou jsem spolupracovat naposledy ...
Odpovědět
@psadovsky Tady vidím problém především v zednících. Je otázka jestli jsou přímo jejich, nebo externě najímaní živnostníci. Spíš to druhé. Úpravy stavebních otvorů, včetně přesazování nebo výměn překladů, se dělají běžně. Ale dnes než k něčemu pustit řemeslníka, potažmo živnostníka, je jistější si to udělat sám. Pokud nejsou známí a ověření, je to s nimi vždy ruská ruleta. Drahá ruská ruleta. Jak ohledně inkasovaných peněz, tak následných oprav po nich. Uvažuji o zadání poptávky na dveře u této firmy. Ale montovat si je budu rozhodně sám, ať už je vezmu od kohokoli.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Už nikdy tuhle firmu!! Důrazně varuji před podvodným jednáním firmy Okna Macek!! Existuje mnoho jiných spolehlivějších firem. V našem případě to bylo několikatýdenní zpoždění v realizaci montáže oken. Nikdo na prodlení neupozornil, až po termínu, po mém urgování, mi neochotná zaměstnankyně okna Macek sdělila, že to jejich problém není, že jejich dodavatel ještě nedodal okna, tak co chci. Tak se to opakovalo několik dalších týdnů. V den realizace přijel montér pozdě (ne svou chybou), opět neschopná zaměstnankyně zapsala domluvenou dobu montáže špatně, takže jsme se naháněli v jiné časy. Poslední kapkou, bylo chybné vyhotovení konečné faktury, kdy se tato firma snažila vyhnout kompenzaci za zdržení realizace a čekala, že si toho zákazník nevšimne. Tudíž nás tato firma chtěla vědomě okrást. Objednány 2 okna, za 4 měsíce. Za nás nikdy více!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
S firmou okno Macek sme byly velice spokojeni i když dodání oken a dveří byly sice problémy že sme cekaly nějakou dobu ale za to firma nemůže. Díky covidu se snad opozdilo vše. Ale dnes nám dovezly a vše proběhlo v naprostém pořádku i po sobě uklidili 3 okna a jedny dveře za dvě hodiny bez nejakeho poškození ostatních věcí v baráku. Za mě spokojenost a klidně bych si je pozval na další barák. Dávají i slušně slevy na okna a dveře. Takže můžu jen doporučit. Kamenná 63 díky
Odpovědět
Jak jsem pročetl nejrůznější diskuze, tak u každé firmy se najdou velice nespokojení zákazníci. Někdy je to objektivní, jindy subjektivní a můžou si za to vyloženě sami, jen si to nechtějí přiznat. Já teď vybírám také dodavatele pro 12 velkých oken, 2 vchodové dveře a vrata od garáže, okna nejraději včetně venkovních žaluzií. Nemůžu se rozhodnout, jakou firmu vybrat.
Odpovědět
Článek se načítá
Na slevy nekoukám zajímám se o provedení, doporučení konkrétních lídí ,termínu a koncové ceny. nepodepisuji nevyváženou smlouvu. U každé firmy záleží na lidech, u větších jsou rozdíly i podle poboček
Odpovědět
U nás teda bylo všechno v pořádku. Zaměření v pohodě, dodací doba krátká a i samotné vsazení a namontování oknem naprosto v pořádku. Trochu při montáži poškrábali kliku u vchodových dveří, tu hned na místě vyměnili. Jediný větší problém, co jsme měli, byl u HS Portálu, kde nesedělo na jedné straně u skla těsnění. Důvodem prý bylo v té oblasti o pár mm tlustší sklo, tak to těsnění jakoby vyskakovalo ven a nedrželo. Zadal se požadavek na výrobu celého nového skla a příští týden už nám ho mají montovat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Nedoporučuji, velice špatná zkušenost a jsou neseriózní Jiří Nesměrák
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Vyvarujte se před touto společností. Při pozáručním servisu totální neochota. V klidu vás odkáží na jinou firmu, že oni už prakticky nemají co řešit. Jediná péče této společnosti je do doby, než jí přistanou vaše peníze na účtu. Naštěstí jsou ještě solidní firmy, které dokáží pomoci. Až jsem nechápal, že jinde mě bylo řečeno, že oprava není žádný problém. NA OKNA MACEK vzít leda KLACEK!!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Velké varování. Jejich smluvní podmínky jsou pro neználeho člověka past. Jednostranné, nevyžádané, které dělají z objednatele - to je z toho, kdo jim dává peníze div né zločince. Nedoporučuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?