Okna Macek - vaše zkušenosti

Prosím vás máte někdo zkušenosti s oknama Macek ? děkuji
Odpovědět
Vyborna okna doporucuji
Odpovědět
Máme od nich interiérové dveře a za nás super jednání, vše proběhlo v termínu a montáž než problémů. Za nás mohu jen a jen doporučit
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Okna Macek,největší šmejdi co jsem poznala,dodací lhuta 7 měsícu místo dvou a zaplacení zedníka?Toho si najděte sami i když ho máme zaplaceného...pak zrušili smlouvu a ještě na fb lhali,že jsem to zrušila já sama...už z principu trvám na zedníka od nich...firma na poblití se...125 tisíc a okna po 8 měsicích nedodělaný...hnus velebnosti..
Odpovědět
S okny je to tak, že každý velký prodejce má zastoupení všude možně v jiné osobě. Okna vesměs splňují ve svých řadách stejnou kvalitu od různých výrobců. Největší rozdíl je v dané osobě, který má danou pobočku a montuje je. Protože Pepa co má Okna Macek v Příbrami, vychválí vše do nebe, udělá špatnou izolaci a montáž, takže výsledek a zkušenost bude špatná. Zatímco Tomáš co má Okna Macek v Teplicích, je poctivec co to montuje jako pro sebe domů, pořádně vše vyměří, poradí a nic neojebe… stejně je to s Ri Okna, Vekra a podobně. Takže je nejlepší se zaměřit na zkušenosti na pobočku v okolí, jaké jsou s firmou zkušenosti a ne s okny na druhé straně republiky, kde to montoval úplně někdo jiný 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?