Okna od firmy JIS, máte zkušenost?

DObrý den, vybíráme okna a rozhodujeme se mezi dvěma firmami. Máte někdo zkušenosti s firmou JIS?
Odpovědět
@pafca4 ahoj, my taky ted vybirame a zatim od nich mame nejlepsi nabidku. Vybrali jste je nakonec? A jestli jo, jak jste spokojeni?
Odpovědět
@cadeau my máme JIS asi tři roky, mají trojsklo v základu to u nás rozhodlo a zatím O.K.
Odpovědět
Profilova fotka
my také máme JIS a naprostá spokojenost. Za cenu trojskla to byla dobrá nabídka. A trojsklo proti hlučnosti je strašně znát.
Odpovědět
jj, okna od Jys jsme dali a zatím jsme spokojení :) akorát potřebovaly seřídit po zimě,ale o to se postarali jejich technici. takže zatím spokojenost :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Obnovuji diskuzi, máte ještě někdo zkušenosti z firmou JIS?
Odpovědět
Profilova fotka
@sopta78 taky máme okna a dveře, vše ok;-)
Odpovědět
Kolega v práci má od JIS a až na to, že mu jedno při stavbě napoprvé dodali v jiném rozměru, tak prý zatím ok, i když zatím jenom 1 rok.
Odpovědět
Profilova fotka
@viados přesně to se stalo mé kamarádce a říkala, že s nimi byli problémy při montáže, že i něco poškrábali. Jinak s okny jsou spokojeni, tak váhám, jestli od nich okna objednat, nebo objednat u firmy PKS, která je ve stejné specifikaci o něco dražší, ale mám na ni výborné reference.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
S firmou JIS mam jen ty nejhorsi zkusenosti, strasne zpozdeni, spatne zamerene okna, porad vymluvy a lzi, na vsechno maji spoustu casu. ABSOLUTNE NEDOPORUCUJI.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Okna JIS mi byla dodána v termínu, žaluzie a sítě jsem potřebovala mnohem později a nebyl žádný problém s pozdější montáží. Okna dobře izolují hluk i prach (mám trojskla). Vchodové dveře byly potřeba po zimě seřídit, začaly drhout. Technik dorazil hned druhý den, dveře seřídil a rovnou zkontroloval všechny ostatní dveře a okna a co bylo potřeba seřídil. Za mě spokojenost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Dobrý den, zkušenosti s OKNA JIS máme s instalací v Praze. Objednali jsme silnější profil DECEUNINCK EFORTE s bezpečnostními skly. Příprava nabídky probíhala rychle a v pořádku, stejně tak montáž, pominu-li fakt, že montér JISu doporučil sousedce, která si stěžovala na špatně zaparkované montážní auto u vchodu, aby "si vzala prášek a hodila se do klidu". Během nízkých teplot v zimě se nicméně po necelém roce ukázaly následující vady: 1) Všemi rámy profukoval v rozích studený venkovní vzduch, na rámech se srážela voda a objevila se plíseň. V jedné místnosti byla meluzína jak na starém zámku. Pravděpodobný důvod je neodborná instalace šrouby bez zabezpečení těsnění (nemáme stále instalované parapety). Přivolaný technik vyplnil rámy tmelem a pěnou, čímž do značné míry problém ustal. 2) Přestože jsme objednali trojskla s plasto-nerezovým distančním rámečkem, okna během nízkých teplot stále trochu mlží. 3) U jednoho okna došlo v zimě k výraznému navlhnutí stěn podél levého i pravého rámu okna, na stěně se objevila plíseň. Zároveň začalo výrazně profukovat i ze spodní části okna u rámu, kde stále není parapet. Díky vlhkému vzduchu na rámu výrazně kondenzovala voda. Montáž jsme reklamovali. Z JISu přijel pan Cinger, naměřil u okna vlhkost 58,7%, doporučil větrat a tím reklamaci považoval za vyřízenou. Divil jsem se, že měřidlo nedal blíže k rámu, kde profukuje venkovní vzduch, mohl jistě naměřit i větší hodnoty vlhkosti. 4) Klika u balkonových dveří přestala docvakávat do polohy "zavřeno". Pan Cinger se snažil dveře seřídit, nicméně nebyl schopen dveře seřídit tak, aby se klika docvakávala do finální polohy. Několikrát jsem mu na příkladu kliky u okna ukazoval, že zavírání stále nefunguje optimálně, ale odbyl mě poznámkou, že "podle něho je to takto úplně v pořádku". Jen dodám, že bydlíme v přízemí. 5) Dodané žaluzie nejsou optimálně nastavené a sekají se při rolování. Přeji hodně štěstí s výměnou oken. HB
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Absolutně nedoporučuji výrobce JIS, čekám již 19 týdnů a snad budou i stalovat za 6. Komunikace na úrovni 5 letého dítěte , místo omluvy se ještě cítí dotčení .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Dobrý den, firmu JIS mohu doporučit. Dělala pro nás bytové domy kousek u Prahy a vše proběhlo na jedničku. Komunikace s referentkou, práce technika, který nám pomohl vyřešit zapeklitý problém svým nápadem a následná montáž paráda. Okna i dveře vypadají fakt krásně a když jsem potřebovala v bytovém domě seřízení, technik přijel a vše seřídil. Dokonce jedné staré paní vyměnil kliku, co vlastní nešikovností zničila a nic si za to nevzal se slovy, že to má za to dobré kafčo. Takže za nás absolutní spokojenost.
Odpovědět
6O% vlhkost je moc, musíte větrat. To se vám bude potit všechno.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?